: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-08-2009 |  DJ INSANAMEN i DJ CHRIS DRIFTER (Węgry) w Elblągu

DJ INSANAMEN i DJ CHRIS DRIFTER (Węgry) w Elblągu


DJ INSANAMEN, producent muzyczny, dj, twórca remixów przebojów zespołu Manaam i Depeche Mode, autor muzyki do klipu promocyjnego filmu Wojna Polsko-Ruska na podstawie książki Doroty Masłowskiej wystąpi w piątek 21 sierpnia w klubie Odzieżowa12. Gościnnie dla elbląskiej publiczności zagra również węgierski DJ i producent muzyczny DJ CHRIS DRITER. Początek imprezy o 22.00

O muzyce klubowej i najbliższej wizycie w Elblągu w krótkiej rozmowie mówi DJ INSANAMEN


Witaj. Wiemy, że jesteś w czasie tego lata na trasie z klubowymi imprezami. Czy ludzie nadal chętnie bawią się przy muzyce klubowej?

Tak, klubowa muzyka ma się całkiem nieźle i nie ma mowy o jakimś znudzeniu lub kryzysie tych brzmień. Wszystko oczywiście zależy od miejsca i sposobu w jaki zaserwujesz muzykę. Najważniejsze aby mieć okazję grać dla wyrobionej publiki, która przychodzi na imprezy aby właśnie przy takiej muzyce spędzić wieczór. W sezonie letnim wiele miejsc na polskim morzem uruchomiło plażowe bary instalując konsolety i angażując czasami nawet całkiem niezłych dj`ów ale wczasowicze szukają raczej innej muzyki, czegoś co znają z radia. To właśnie przykład trafiania z muzyką klubową do przypadkowej publiczności. Dlatego wybieramy kluby i miejsca od dłuższego czasu inwestujące w imprezy z muzyką klubową i przyzwyczajanie swoich bywalców do „nowych” brzmień.


To ciekawa obserwacja. Przed Wami teraz wizyta w Elblągu. Dlaczego akurat Odzieżowa12?
Patrzę na kluby z dystansu bo nie mieszkam przecież w Waszym mieście. Mam też okazję porównywać miejsca odwiedzane w Polsce. Odzieżowa12 na tym tle wypada całkiem dobrze. Miejsce ma silną aureolę pozytywnej energii, jest duże i przestronne , gromadzi naprawdę dużo ludzi i w zasadzie zawsze jest tu atmosfera dobrej zabawy. Dodam też, że to jest w tej chwili jeden z największych klubów w tej części Polski – wiele innych to często małe ciasne lokale w piwnicach. Hm..czy to już wystarczy na odpowiedź?  Odzieżowa12 jest po prostu ok.!


Dziękujemy za miłe słowa. Co szykujecie na piątkowa noc na O12?

Płyty :-]
A mówiąc poważnie wybieramy perełki niezależnych wytwórni klubowych według własnego aktualnego topu i kilka premier czyli coś czego jeszcze nie ma w radiu czy na stronach do ściągania empetrójek.
Razem ze mną zagra CHRIS z Budapesztu. Niezwykle sympatyczny miły chłopak, który prosto ze swojego studia przywiezie sporo remixów znanych hitów. Niby znany przebój ale zabrzmi to zupełnie inaczej niż w oryginale. Powiem na zachętę, że w remixach będzie m.in. nowe U2.Na zakończenie naszej rozmowy pytanie o Twój klubowy przebój lata`2009.

Najgorsze pytanie dla DJ`a!
Ale na dziś to

Dirty South vs Sebastian Ingrosso “We are Kidsos” oraz Ida Ingberg - supercluster ( David West remix )
Polecam.Dziękuję za rozmowę.


piątek 21 sierpnia
Odzieżowa12
start 22:00


DJ INSANAMEN www.myspace.com/djinsaneman
DJ CHRIS DRIFTER www.myspace.com/chrisdrifter


Insaneman produkcje:

- promo clip WojnaPolskoRuska
WojnaPolskoRuska sountrack - Pomaton EMI 2009
Depeche Mode - Peace - remix
John Frusciante - Murdereres remix


- We R U - visual floor

za e24
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone