: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-03-2004  | Casablanca czeka!

Po długich namowach Futro zdecydowało się wyłonić zwycięzcę, ktory uda się do restauracji Casablanca. Ułożyliśmy na stole numerki wszystkich maili, które do nas nadeszły. Oczywiście tylko tych, które zawierały prawidłową odpowiedź! Później posmarowaliśmy kotu nos pieprzem, aby wywołać u niego odruch kichania. Za pierwszym razem żaden numerek nie spadł na podłogę, więc losowanie trzeba było powtórzyć. Później spadły dwa numerki, a dysponujemy przecież tylko jednym zaproszeniem, więc anulowaliśmy losowanie. Po godzinnej gonitwie udało się złapać Futro, które wlazło za szafę i ponownie natrzeć nosek czarnym paskudztwem. W trzeciej próbie spadł wreszcie jeden numerek przypisany wiadomości od Marioli Grzelak. Serdecznie gratulujemy!
Prawidłowa odpowiedź na konkursowe pytanie brzmi: "Stolicą Maroka jest Rabat!". Panią Mariolę prosimy o kontakt z naszą ekipą w celu umówienia się na odbiór szczęśliwego taloniku u nas w redakcji. W przypadku uporczywej ciszy do dnia 25 marca talon znajdzie się w puli nagród innego konkursu. Pozdrawiamy!

voophroo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone