: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-08-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Largo Winch
reżyseria: Jerome Salle,
scenariusz: Julien Rappeneau
obsada: Tomer Sisley, Miki Manojlovic, Karel Roden, Kristin Scott Thomas  
przygodowy/sensacyjny, Francja, 2008, 108 min

Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom...

---------
Imprezy

Tylko dla Pań - kino na obcasach
I przedpremierowy pokaz "Przypadkowego Męża"
1 września o godz. 20:00
  
Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca, 1 września, o godz.: 20:00. Multikino zaprasza wszystkie Panie na wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu "Przypadkowy Mąż".

Podczas wrześniowego spotkania Kina Na Obcasach (1 września, godzi.: 20:00) zaprezentowany zostanie film:

"Przypadkowy mąż" - reżyseria: Griffin Dunne, w rolach głównych: Uma Thurman, Colin Firth i Jeffrej Dean Morgan. Bohaterką filmu jest Emmy Lloyd, pani psycholog specjalizująca się w leczeniu związków, która prowadzi własną audycję radiową. Kiedy jedna z jej słuchaczek idzie za jej radą i postanawia zerwać ze swoim narzeczonym, życie Emmy jest poważnie zagrożone. Porzucony chłopak, strażak z Nowego Jorku, nie zamierza bowiem zostawić tak tej sprawy i zamierza dać pomysłowej pani doktor nauczkę.

Cena biletu: 16 zł

----------
Noc Francuskiej Sensacji
28 sierpnia o godz. 22:00

Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy z premierowym filmem "Largo Winch".

Noc francuskiej sensacji odbędzie się w piątek 28 sierpnia, start: 22:00.

Multikino zorganizowało kolejną noc dla miłośników kina sensacyjnego. Tym razem zobaczymy dwa znakomite filmy z Francji. 28 sierpnia odbędzie się filmowa uczta dla kinomaniaków spragnionych kina z pogranicza akcji i thrilleru. Widzowie zobaczą 2 filmy, w tym Premierowo, wchodzący 28 sierpnia na ekrany polskich kin film "Largo Winch". Zobaczymy:

- "Babylon A.D"
- "Largo Winch" - premierowo!"

Cena biletu: 17 zł lub 14 zł

Uwaga: Cena zniżkowa obowiązuje dla posiadaczy karty lojalnościowej Multikinomianiak

Babylon A.D. (Francja/USA, 2008, Scenariusz i Reżyseria Mathieu Kassovitz 101 min.)
Toorop jako najemny żołnierz brał udział w niejednej walce i przeżył wojny, które od początku XXI wieku dokonały spustoszeń na całym świecie. Rządząca Europą Wschodnią mafia powierza mu delikatną misję - musi przewieźć z Rosji do Nowego Jorku tajemniczą dziewczynę o imieniu Aurora i przekazać ją w ręce pewnego potężnego zakonu...

----------
Klub Filmowy Seniora w kinach Multikino
3 września o godz. 14:00
Ostatnia Akcja
Podczas kolejnego spotkania Klubu Filmowego Seniora, 6 sierpnia, o godz. 14:00 zaprezentowane będą filmy:

Ostatnia akcja - czy uczucie do jaja wartego 18 milionów dolarów może doprowadzić gang mecenasa Szaro za kraty? Kim tajemnicza pułkownik Dowgird steruje z tylnego siedzenia? Jak rozbić układ? O tym wie Małolat, który w obronie zastraszonej przez gangsterów rodziny, organizuje grupę wsparcia. Wybiera spośród najlepszych: jego ludzie przeszli przez niejedno piekło. Teraz muszą zastawić pułapkę i Szaro zrobić... na szaro. Z jajem.

Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni są opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone są na salach warunki ich zadowalające, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności pogłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.

Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Cena biletu: 12 zł

----------
Noc Pedro Almodovara
25 września o godz.: 22:00

Już 25 września o godzinie 22:00 odbędzie się Nocny Maraton Filmowy z filmami geniusza Pedro Almodovara.

- Volver
- Złe wychowanie
- Przerwane Objęcia - Premierowo!

O filmach:
Volver
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Penelope Cruz, Carmen Maura, Lola Duenas, Blanca Portillo  
komedia obyczajowa, Hiszpania, 2006, 121 min

Raimunda jest żoną bezrobotnego mężczyzny i matką nastoletniej dziewczyny; jej siostra Sole jest fryzjerką; matka zaś zginęła wraz z mężem w pożarze. Ta ostatnia najpierw ukazuje się swej siostrze, następnie zaś Sole, choć najwięcej niedokończonych spraw łączy ją z Raimundą i jej sąsiadką Agustiną.

Złe Wychowanie
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Gael Garcia Bernal, Fele Martinez  
dramat, Hiszpania, 2004, 105 min

Na początku lat 60. dwaj chłopcy, Ignacio i Enrique, odkrywają w katolickiej szkole miłość, kino i strach. Ojciec Manolo, dyrektor szkoły i nauczyciel literatury jest świadkiem, a zarazem częścią tych odkryć. Te trzy osoby spotkają się jeszcze dwukrotnie - pod koniec lat 70. i w latach 80. Spotkania te zaważą nie tylko na ich życiu, ale i śmierci.

Przerwane Objęcia - Premierowo!
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Penelope Cruz, Lola Duenas
dramat, Hiszpania, 2009, 129 min

Lena i Mateo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? I ile jest w stanie zrobić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Cena biletu: 17 zł lub 14 zł

Uwaga: Cena zniżkowa obowiązuje dla posiadaczy karty lojalnościowej Multikinomianiak

---------
Tylko w Multikinie przedpremierowe pokazy pełnometrażowego filmu
Bionicle - Narodziny Legendy

Multikino we współpracy z Tim Film Studio  przygotowało specjalne
przedpremierowe pokazy pełnometrażowego filmu Bionicle - Narodziny Legendy.

Terminy pokazów:
29 i 30 sierpnia oraz  5,6, 12,13,19 i 20 września,
Sobota, niedziela - godz.: 12:00

Podczas Poranków Bionicle - Narodziny Legendy, w całej sieci Multikino obywać się będą konkursy, w których do wygrania będzie 1 000 zestawów klocków Lego oraz płyty DVD z filmem Bionicle - Narodziny Legendy.

Bilety na Poranki Bionicle - Narodziny Legendy w specjalnej cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów adresowana jest do grupy wiekowej powyżej 6 roku życia.

---------
Bob Budowniczy, Strażak Sam oraz Tomek i przyjaciele
- Poranki dla najmłodszych w Multikinie

Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów. Mowa o Bobie Budowniczym, Strażaku Samie oraz Tomku i przyjaciołach.

Od 22 sierpnia 2009 r. w każdą sobotę, o godz. 10:30 (oraz powtórki w każdą niedzielę o godz.: 10:30)  zaplanowany jest cykl Poranków z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.
Bilety na Poranki są w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów adresowana jest do najmłodszej grupy wiekowej, dzieci w 2 - 6 lat. Podczas każdego seansu emitowane są po 2 odcinki każdej z bajek. Co tydzień nowe odcinki.

Nieco informacji o bohaterach każdej z bajek:

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) - angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec.

Strażak Sam (wal. Sam Tân, ang. Fireman Sam, 1987-2005) - brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast - Pontypridd i Tonypandy).

Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem [lokomotywą nie posiadającą tendra]. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma 6 średnich kół o kolorze błękitnym.

---------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Largo Winch

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone