: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-09-2009 | Taneczna Rewolucja na Jesień w Epoce!

Wielkie jesienne zmiany w Epoce zaczynamy od razu od takich wydarzeń jak rozpoczęcie kursu tańca latino + salsa oraz marenge i mambo! Kurs ten rozpoczyna się 18 września czyli tuż tuż początek kursu został przewidziany na godzinę 19.00 i potrwa do mniej więcej 20.30. Miesięczny koszt tego kursu tańca to tylko 45zł obejmuje on 4 piątki w miesiącu. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w innych godzinach i innych dniach tygodnia, to tylko zależy od samych uczestników. Nad wszystkimi kursantami czuwać będzie szkoła Anety i Andrzeja Orłowskich - Mistrzów Świata w Formacji Tanecznych.

Poza przygotowanym kursem klub Epoca organizuje ćwiczenia, które odbywają po kursie tańca, w każdy piątek od 21.00 na które pragniemy zaprosić wszystkich miłośników tańca latino zarówno uczniów jak i osoby prowadzące kursy taneczne.

Chcielibyśmy powiedzieć, że w każdy piątek organizowana będzie Salsoteka... czyli najgorętszy parkiet w Elblągu zaprasza wszystkich którzy czują w sobie gorącą krew! Dla wszystkich prowadzących kursy taneczne i również samych uczestników kursów tańca wstęp bezpłatny! Wszystkie te taneczne szaleństwa odbywają się specjalnie przygotowanej sali!

A do tego co piątek świetna dyskoteka na dolnym  parkiecie, gdzie do tańca porwą was najlepsze dyskotekowe przeboje i świetny klubowy klimat. Panie w piątki wstęp wolny, a w soboty również bez zmian zapraszamy na dyskotekę w miłej atmosferze!  

Nie zapominamy również o możliwości organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych! Więcej informacji i możliwość rezerwacji pod numerem telefonu 504-913-916.

A już niedługo 3 jakże ciekawe imprezy Dzień Nauczyciela, Halloween i imieniny pewnego Andrzeja!
Ale o nich już niedługo, także czytajcie nasze wiadomości!

Pozdrawiamy

Dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone