: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-01-2006 | QUEEN w Multikinie!

Zawsze marzyłeś, aby zobaczyć ich koncert?

Teraz jest to możliwe na wielkim ekranie. Multikino i EMI Music Poland zapraszają na dwa koncerty Queen podczas jednego wieczoru: LIVE AT WEMBLEY oraz QUEEN + Paul Rogers – RETURN OF THE CHAMPIONS.

LIVE AT WEMBLEY STADIUM to podwójne DVD zawierające zapis koncertu z 1986 roku, będącego częścią Magic Tour. Wydawnictwo, oprócz pełnego zapisu koncertu, zawiera również wywiady z Brianem i Rogerem, a także dokumentalne zapisy z prób przed koncertem i galerię zdjęć.

Pierwotny zapis video koncertu z Wembley trwał 75 minut, DVD "Live At Wembley Stadium" zostało poszerzone o dodatkowe 5 piosenek i trwa w sumie 110 minut. Na podwójnym DVD "Live At Wembley Stadium" usłyszymy koncertowe wersje blisko 30 utworów, w tym hitów Queen takich jak: "A Kind Of Magic", "Who Wants To Live Forever", "I Want To Break Free", "Radio Ga Ga", "We Are The Champions", "Bohemian Rhapsody" i "We Will Rock You".

RETURN OF THE CHAMPIONS

Wydawnictwo, które dokumentuje trasę Queen + Paul Rodgers 2005 Tour. DVD to zapis koncertu z 9 maja w Sheffield zagrany dla 12-tysięcznej publiczności . Głośną reaktywację Queen zapoczątkował występ podczas charytatywnego koncertu 46664 w Georgia (RPA), 19 marca 2005. Następnie odbyła się seria koncertów w niemal całej Europie, zakończona w Hyde Parku, 15 lipca 2005, gdzie zgromadziło się 65 tysięcy widzów. Po trzymiesięcznej przerwie Queen z Paulem wyruszyli w trasę ogólnoświatową, na planie której znalazły się m.in. Japonia i USA.

Pokaz koncertów odbędzie Multikino 26 stycznia 2006. Start godzina 19:00.
ilety w cenie 15 zł, dla posiadaczy karty Multikinomaniaka i Clubu Nokia 10zł. Bilety już w sprzedaży.

Multikino i EMI Music Poland zapraszają!

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone