: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-09-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Przerwane Objęcia
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Penelope Cruz, Lola Duenas  
dramat, Hiszpania, 2009, 129 min

Lena i Mateo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? I ile jest w stanie zrobić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Klopsiki I Inne Zjawiska Pogodowe 3D
Reżyseria: Philippe Lord, Chris Miller
Scenariusz: Philippe Lord, Chris Miller
animowany/familijny, USA, 2009

Akcja dzieje się w małym miasteczku Chewandswallow, gdzie spadający z nieba deszcz przybiera formę soku lub zupy, śnieg jest pysznym ziemniaczanym puree albo spaghetti, a grad to smacznie wysmażone hamburgery. Mieszkańcy Chewandswallow bardzo chwalą sobie ten sposób zaopatrywania w żywność, aż do momentu, w którym pewien naukowiec, próbując rozwiązać problem światowego głodu, sprawia, że potrawy zaczynają spadać z nieba w ogromnych ilościach.

Surogaci
reżyseria: Jonathan Mostow
scenariusz: Michael Ferris, John D. Brancato
obsada: Bruce Willis, Rosamund Pike, Radha Mitchell, Ving Rhames
thriller fantastycznonaukowy, USA, 2009, 104 min

Akcja filmu rozgrywa się w świecie przyszłości, gdzie ludzie żyją w całkowitej izolacji, a jedyny kontakt między nimi następuje za pomocą robotów, które są lepszymi wersjami ich samych. Willis gra tu rolę policjanta, którego elektroniczny zastępca pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia mężczyzna zostaje zmuszony jednak do dość ryzykownego wyjścia z domu. Nie ma jednak innej możliwości, bo tylko on sam jest w stanie zapobiec niebezpiecznemu spiskowi.

----------
Imprezy
Noc Pedro Almodovara
25 września o godz.: 22:00

Już 25 września o godzinie 22:00 odbędzie się Nocny Maraton Filmowy z filmami geniusza Pedro Almodovara.

- Volver
- Złe wychowanie
- Przerwane Objęcia - premierowo!

O filmach:
Volver
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Penelope Cruz, Carmen Maura, Lola Duenas, Blanca Portillo  
komedia obyczajowa, Hiszpania, 2006, 121 min

Raimunda jest żoną bezrobotnego mężczyzny i matką nastoletniej dziewczyny; jej siostra Sole jest fryzjerką; matka zaś zginęła wraz z mężem w pożarze. Ta ostatnia najpierw ukazuje się swej siostrze, następnie zaś Sole, choć najwięcej niedokończonych spraw łączy ją z Raimundą i jej sąsiadką Agustiną.

Złe Wychowanie
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Gael Garcia Bernal, Fele Martinez  
dramat, Hiszpania, 2004, 105 min

Na początku lat 60. dwaj chłopcy, Ignacio i Enrique, odkrywają w katolickiej szkole miłość, kino i strach. Ojciec Manolo, dyrektor szkoły i nauczyciel literatury jest świadkiem, a zarazem częścią tych odkryć. Te trzy osoby spotkają się jeszcze dwukrotnie - pod koniec lat 70. i w latach 80. Spotkania te zaważą nie tylko na ich życiu, ale i śmierci.

Przerwane Objęcia - Premierowo!
reżyseria: Pedro Almodovar
scenariusz: Pedro Almodovar
obsada: Penelope Cruz, Lola Duenas
dramat, Hiszpania, 2009, 129 min

Lena i Mateo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? I ile jest w stanie zrobić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Cena biletu: 17 zł lub 14 zł

Uwaga: Cena zniżkowa obowiązuje dla posiadaczy karty lojalnościowej Multikinomianiak

----------
Klub Filmowy Seniora w kinach Multikino
1 października o godz.: 14:00
Dzieci Ireny Sendlerowej

Podczas kolejnego spotkania Klubu Filmowego Seniora, 1 października, o godz. 14:00 zaprezentowany będzie film:

Dzieci Ireny Sendlerowej - historia Ireny Sendler, która przed wojną była pracownikiem opieki społecznej. Gdy powstało getto w Warszawie, niemieckie władze nie zgodziły się, by opieka społeczna docierała do mieszkających tam Żydów. Zezwalano jednak na udzielanie im pomocy medycznej. Sendlerowa przebierała się za pielęgniarkę i razem ze współpracowniczkami nosiła do getta jedzenie, leki i pieniądze. Po ogłoszeniu decyzji o likwidacji getta, wyprowadziła z niego około 2,5 tys. dzieci, ratując im w ten sposób życie.

Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni są opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone są na salach warunki ich zadowalające, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności pogłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.
Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Cena biletu: 12 zł

Sympatyczne Noce
1 października o godz.: 20:00
Przerwane Objęcia

Już 1 października (pierwszy czwartek miesiąca), o godz.: 20:00 zapraszamy na Sympatyczne Noce pokaz filmu Przerwane Objęcia.

Sympatyczne Noce to propozycja Multikina dla młodych osób, w wieku od 20 do 40 lat, którzy szukają dobrej rozrywki, a przy okazji chętni są do zawierania nowych znajomości. Kino staje się miejscem spotkań, zawierania znajomości, przełamywania barier i rodzajem Start-upu, do tego co wydarzy się później...

1 października podczas Sympatycznych Nocy zaprezentowany zostanie dramat Pedro Almodovara:

Przerwane Objęcia: Lena i Mateo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? I ile jest w stanie zrobić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Bieżące informacje o Sympatycznych Nocach w katalogu: "Inny wymiar kina" na www.multikino.pl
oraz na http://sympatia.onet.pl/randki_w_kinie.html

----------
Multikino zaprasza na poranki dla dzieci
Multikino zaprasza na pokazy bajek od 26 października w każdą sobotę o godz.: 12:00 (oraz powtórki w każdą niedzielę o godz.: 12:00).

Terminy pokazów:
26 i 27 września - Czerwony Kapturek
3 i 4 października - Pinokio
17 i 18 października - Kopciuszek
24 i 25 października - Aladyn
31 października i 1 listopada - Mała Syrenka
7 i 8 listopada - Piękna I Bestia
14 i 15 listopada - Trzech Muszkieterów
21 i 22 listopada - Śpiąca Królewna
28 i 19 listopada - Sindbad

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów adresowana jest do grupy wiekowej powyżej 5 roku życia.

----------
Multibabykino
w każdą środę o godz.: 12:00
Przerwane Objęcia

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone