: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-09-2009 | SENSACJA PRZED SENSATION

Sony Music Poland , Prologic Music i MSM Events zapraszają wszystkich fanów muzyki klubowej na sensacyjne spotkanie z gwiazdą tegorocznej edycji Senasation Wicked Wonderland Richardem Durandem, które odbędzie się 3 października o godzinie 16.00 w sklepie Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.

Spotkanie z autorem wydanego niedawno albumu „Always The Sun” będzie okazją do otrzymania autografu, zrobienia sobie zdjęcia z artystą i porozmawiania o muzyce .

Richard Durand to muzyk globtroter, znany nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Jak sam przyznaje w wielu wywiadach - preferuje występy w małych, kameralnych klubach, które zapewniają mu bezpośredni, bliski kontakt z publicznością. Niemniej jednak, ogromną radość sprawiają mu również występy podczas większych eventów i festiwali, kiedy to ma wspaniałą okazję do tego, by poruszyć tłumy fanów w rytm cudownych melodii sączących się z jego krążków.

Dzięki ciężkiej pracy i niebywałemu talentowi Richard zwrócił na siebie  uwagę samego   Tiesto, który wziął go pod swoje skrzydła i zaproponował współpracę.  

Durand znany jest z takich  kawałków jak "Make Me Scream" - pierwszy wydany pod własnym nazwiskiem, remiksów utworów Tiesto "Lethal Industry" oraz "Flight 643" a przede wszystkim z singla "Slippin Away". Ten ostatni, powstały przy współpracy ze znaną wokalistką Anitą Kelsey i przyprawiony świetnym remixem Van Gelderena okazał się produkcją najwyższych lotów, która przez długi okres czasu znajdowała się w playlistach takich artystów jak Tiesto, Armin Van Buuren czy Paul Van Dyk. Singiel „Always The Sun” z jego debiutanckiej płyty znalazł się na wysokich pozycjach w plebiscytach na hit tegorocznego lata.Sony Music
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone