: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-09-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Weronika Postanawia Umrzeć wg Paulo Coelho
reżyseria: Emily Young
scenariusz: Larry Gross, Roberta Hanley (na podstawie powieści Paulo Coelho)
obsada: Sarah Michelle Gellar, David Thewlis, Erika Christensen, Jonathan Tucker  
obyczajowy, USA, 2009, 103 min

Wydawać się by mogło, iż dwudziesto ośmioletnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki. Okazuje się, że lekarzom udało się ją uratować po próbie samobójczej. Jednak serce Weroniki doznało nieodwracalnego uszczerbku i wkrótce przestanie bić. Mając przed sobą niewiele czasu, Weronika zaczy na patrzeć na świat jak nigdy wcześniej.

Przypadkowy Mąż
reżyseria: Griffin Dunne
scenariusz: Kristen Buckley, Mimi Hare, Clare Naylor, Brian Regan
obsada: Uma Thurman, Jeffrey Dean Morgan, Colin Firth, Sam Shepard  
komedia romantyczna, USA, Wielka Brytania, 2007, 90 min

Bohaterką filmu jest Emmy Lloyd, pani psycholog, która specjalizuje się w leczeniu związków i prowadzi własną audycję radiową. Kiedy jedna z jej słuchaczek idzie za jej radą i postanawia zerwać ze swoim narzeczonym, życie Emmy jest poważnie zagrożone. Porzucony chłopak, strażak z Nowego Jorku, nie zamierza bowiem zostawić tak tej sprawy i zamierza dać pomysłowej pani doktor nauczkę.  

----------
Imprezy
Kino Na Obcasach
2 października o godz.: 20:00

Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00.

Tym razem 6 października (godz.: 20:00) Multikino zaprasza wszystkie Panie na ekranizację  bestsellerowej powieści jednego z najbardziej uwielbianych pisarzy naszych czasów Paulo Coelho i film  "Weronika postanawia umrzeć".

"Weronika postanawia umrzeć" - reżyseria: Emily Young, w roli głównej: Sarah Michelle Gellar.
Wydawać się by mogło, iż dwudziesto ośmioletnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki. Okazuje się, że lekarzom udało się ją uratować po próbie samobójczej. Jednak serce Weroniki doznało nieodwracalnego uszczerbku i wkrótce przestanie bić. Mając przed sobą niewiele czasu, Weronika zaczy na patrzeć na świat jak nigdy wcześniej.

----------
Klub Filmowy Seniora w kinach Multikino
1 października o godz.: 14:00
Dzieci Ireny Sendlerowej

Podczas kolejnego spotkania Klubu Filmowego Seniora, 1 października, o godz. 14:00 zaprezentowany będzie film:

Dzieci Ireny Sendlerowej - historia Ireny Sendler, która przed wojną była pracownikiem opieki społecznej. Gdy powstało getto w Warszawie, niemieckie władze nie zgodziły się, by opieka społeczna docierała do mieszkających tam Żydów. Zezwalano jednak na udzielanie im pomocy medycznej. Sendlerowa przebierała się za pielęgniarkę i razem ze współpracowniczkami nosiła do getta jedzenie, leki i pieniądze. Po ogłoszeniu decyzji o likwidacji getta, wyprowadziła z niego około 2,5 tys. dzieci, ratując im w ten sposób życie.

Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni są opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone są na salach warunki ich zadowalające, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności pogłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.
Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Cena biletu: 12 zł

--------
Sympatyczne Noce
1 października o godz.: 20:00
Przerwane Objęcia
Już 1 października (pierwszy czwartek miesiąca), o godz.: 20:00 zapraszamy na Sympatyczne Noce pokaz filmu Przerwane Objęcia.

Sympatyczne Noce to propozycja Multikina dla młodych osób, w wieku od 20 do 40 lat, którzy szukają dobrej rozrywki, a przy okazji chętni są do zawierania nowych znajomości. Kino staje się miejscem spotkań, zawierania znajomości, przełamywania barier i rodzajem Start-upu, do tego co wydarzy się później...

1 października podczas Sympatycznych Nocy zaprezentowany zostanie dramat Pedro Almodovara:

Przerwane Objęcia: Lena i Mateo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? I ile jest w stanie zrobić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Bieżące informacje o Sympatycznych Nocach w katalogu: "Inny wymiar kina" na www.multikino.pl
oraz na http://sympatia.onet.pl/randki_w_kinie.html

---------
Nocny Dyżur Z Dr Housem w Multikinie
16 października o godz.: 22:00

16 października (piątek) o godz.: 22:00 w Multikinie rozpocznie się Nocny Dyżur Z Dr Housem i potrwa on do godziny 01:45. Zobaczymy maraton wybranych 4 odcinków sezonu trzeciego.
Zobaczcie na własne oczy, jak Dr House i jego zespół rozwiązują największe tajemnice medycyny na swój własny dowcipny i oryginalny sposób.

Serial "Dr House" określany jest przez widzów i krytyków, jako inteligentny i prowokacyjny dramat obyczajowy. Fabuła serialu koncentruje się na postaci doktora Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), znanego z niekonwencjonalnych metod geniusza medycyny, kierującego zespołem diagnostyków medycznych w Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro. Postać łączy wiele cech z Sherlockiem Holmesem, obu charakteryzuje genialność, zamiłowanie do muzyki, lekomania, powściągliwość i ogólna aspołeczność. House często popada w sprzeczki z administratorką szpitala i dziekanem medycyny - Dr Lisą Cuddy (Lisa Edelstein) czy swoim zespołem diagnostycznym, ponieważ wiele z jego hipotez opiera się na wątpliwych czy też kontrowersyjnych przesłankach. Jedyny prawdziwy przyjaciel House'a to Dr Jame Wilson, ordynator oddziału onkologii.

O serialu pojawiły się już publikacje naukowe nie tylko z zakresu filmoznawstwa, również etyki i filozofii. Trudno więc się dziwić, że gromadzi przed ekranem zarówno zwyczajnych pożeraczy programu telewizyjnego, jak i środowiska medyczne i naukowe. Problemy diagnostyczne nie są jedynie tłem dla relacji głównych bohaterów, ale ważnym elementem akcji, a metody diagnozowania są często oryginalne i zaskakujące.

Warunkiem uczestnictwa w Nocnym Dyżurze z Dr Housem jest zakup pamiątkowego plakatu
w cenie 14 zł dla  studentów i posiadaczy kart Multikinomaniaka lub w cenie 19 zł dla pozostałych.

----------
Koncert Aerosmith "You Gotta Move"
20 października o godz.: 20:00

Era oraz Sony Music zapraszają na jedyny w Polsce, wyjątkowy pokaz koncertu niezaprzeczalnej legendy muzyki Rock. Pierwsze w historii koncertowe DVD Aerosmith, jednego z niekwestionowanych Największych Zespołów Rockowych wszechczasów tylko w Multikinie.

Era Muzyki na Wielkim Ekranie:
Aerosmith "You Gotta Move"

Data koncertu: 20 października 2009, Start: 20:00,
Lokalizacja: Wszystkie 21 kin sieci Multikino i Silver Screen,
Wykonawca: Aerosmith
Tytuł koncertu: You Gotta Move
Firma fonograficzna: Sony Music (2004)
Czas trwania :  ok. 168 min. (Koncert + Materiały dodatkowe)
Format Video: DVD PAL 16:9
Format Audio: Digital Dolby Surround lub PCM Stereo,

O koncercie:

Aerosmith Ponad rok spędzili w trasie promującej album 'Honkin' On Bobo' i właśnie podczas jednego z takich koncertów zarejestrowano koncert, który później wyemitowała telewizja A&E. Koncert ten, w poszerzonej wersji, zawierający przeboje z ponad 30 letniej kariery zespołu stanowi właśnie niniejsze wydawnictwo. Dodatkową atrakcją są też filmowe dodatki ( Behind The Scenes/Making of Honkin' On Bobo), które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Całość nagrana jest w systemie Dolby Digital 5.1 Surround Sound.
Na płycie znajduje się, także 5 klasycznych utworów Aerosmith rownież wykorzystanych w programie A&E oraz materiały dodatkowe w postaci "Making of Honkin' On Bobo segement"

Co zobaczymy - Utwory koncertowe:

1.Toys In The Attic
2.Love In An Elevator
3.Road Runner
4.Baby, Please Don't Go
5.Cryin'
6.The Other Side
7.Back In The Saddle
8.Draw The Line
9.Dream On
10.Stop Messin' Around
11.Jaded
12.I Don't Want To Miss A Thing
13.Sweet Emotion
14.Never Loved A Girl
15.Walk This Way
16.Train Kept A Rollin'

Utwory I materiały dodatkowe:

1.Fever
2.Rats In The Cellar
3.Livin' On The Edge
4.Last Child
5.Same Old Song And Dance
6.Making of Honkin' On Bobo segment

Ceny biletów: 15 zł lub 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.


Wygraj podwójne zaproszenia! Ustaw utwór Aerosmith "Cryin" w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 111 na numer 333. Tylko dla użytkowników ERA, TAK TAK, HEYAH.

---------
"Michael Jackson's THIS IS IT" od 28 października

"Michael Jackson's THIS IS IT" oferuje fanom i miłośnikom muzyki na całym świecie unikalną szansę spojrzenia zza kulis na artystę podczas prób do serii koncertów, które miały mieć miejsce latem tego roku w Londynie, i na które wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Film relacjonujący kilka miesięcy przygotowań, zrealizowano wykorzystując liczący ponad 100 godzin materiał z prób. Widzowie będą mieli szansę ujrzeć Michaela Jacksona, jakiego dotąd nikt publicznie nie widział. Zobaczą piosenkarza, tancerza, filmowca, architekta, genialnego twórcę i wielkiego artystę podczas pracy, gdy tworzy i udoskonala swój ostatni koncert...

---------
Weekendowe Poranki Dla Dzieci w Multikinie

W każdą sobotę i niedzielę odbywają się poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

Dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z bajkami: Pinokio (3 i 4.10), Kopciuszek (17 i 18.10), Aladyn (24 i 25.10), Mała Syrenka (31.10 i 01.11), Piękna i Bestia (7 i 8.11), Trzech muszkieterów (14 i 15.11), Śpiąca królewna (21 i 22.11), Sinbad (28 i 29.11).
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Dla miłośników Tomka i przyjaciół - Wielkie Odkrycie: Torami do wspaniałych miejsc premiera pełnometrażowej produkcji, tylko w sieci Multikino 10 - 11 października, o godz.: 10:30.

(W ten weekend Poranki z Bobem, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi będą przesunięte na godz.: 12:00).
W najbliższy weekend (3 i 4 października) zaplanowane są Poranki o godz.: 10:30 z nowymi odcinkami Boba Budowniczego, Strażaka Sama oraz Tomkiem i przyjaciółmi, zaś o godz.: 12:00 odbędzie się Poranek z Pinokiem.

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) - angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec.

Strażak Sam (wal. Sam Tân, ang. Fireman Sam, 1987-2005) - brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast - Pontypridd i Tonypandy).

Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem [lokomotywą nie posiadającą tendra]. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma 6 średnich kół o kolorze błękitnym.

Tomek i przyjaciele - Wielkie Odkrycie: Torami do wspaniałych miejsc - Tomek odkrywa dawno opuszczone miasteczko Wielkie Wodnikowo. Gruby Zawiadowca ogłasza, że nowo odkryte miasteczko zostanie odnowione na uroczysty Dzień Wyspy Sodor. Każdej lokomotywie przydzielone są nowe pilne zadania do wykonania. Tomek ma nadzorować wszystkie prace. Nowy parowóz przybywa, żeby pomóc w odnawianiu. Staś, który zastąpi Tomka w jego stałych obowiązkach, jest dużo większy i silniejszy od innych. Tomek czuje, że jego pozycja jako Lokomotywy Nr 1 Wyspy Sodor jest zagrożona. Postanawia, więc zrobić Stasiowi psikusa. Niestety, przynosi to wiele szkód. Tomek jest bardzo zasmucony i osamotniony. Myśli, że nikt go już tu nie chce. Postanawia wszystko naprawić w nocy i zrobić przyjaciołom niespodziankę. Niestety Tomek wpada w tarapaty. Mknąc przez stary szyb kopalni, przebija ścianę i ląduje w sadzawce pełnej wody. Bardzo się boi, ciągle dryfując, ale nie może nic zrobić. Płynie coraz szybciej, przelatuje przez rów i zsuwa się ze wzgórza, w końcu lądując w krzakach bez możliwości wydostania się. Czy ktoś go odnajdzie i pomoże mu wrócić do Wielkiego Wodnikowa, żeby przygotować miasteczko na Dzień Wyspy Sodor?
Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

---------
Multibabykino
w każdą środę o godz.: 12:00
Przypadkowy Mąż

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone