: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-10-2009 | „MotoMikołaje”

Szanowni Państwo

  W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami pragniemy po raz kolejny zorganizować akcję „MotoMikołaje” czyli motocykliści - dzieciom. Akcja polega na zbiórce słodyczy i drobnych prezentów dla podopiecznych Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu.

  Akcje letnią oraz mikołajową (motomikołaje na mikołajki) organizujemy od kilku lat o czym mogą Państwo przeczytać w prasie lokalnej oraz w internecie wpisując w wyszukiwarkę np. „motomikołaje” lub zobaczyć reportaże w telewizji lokalnej( www.telewizjaobywatelska.org.pl/play_101.html ).

  W zeszłorocznej imprezie wzięło udział około 30 motocyklistów. Były prezenty (słodycze oraz zabawki), rozmowy z mikołajem oraz wspólna jazda motocyklami. Radości nie było końca. Dodatkowo na Dzień Dziecka udało nam się zebrać poza słodyczami i zabawkami, komputer stacjonarny, keyboard oraz wiele książek i artykułów pierwszej potrzeby(mleko w proszku, kasze, pieluchy, kosmetyki dla młodzieży)

  Nie posiadamy osobowości prawnej ani nie jesteśmy fundacją w związku z tym nie możemy przyjmować gotówki, dlatego też prosimy o pomoc w zakupie następujących rzeczy:

-Słodycze
-Zabawki
-Pieluchy
-Mleko w proszku itp.
-Sprzęt RTV

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt do 03 grudnia br. pod numer telefonu:
Pawłowski Rafał – 506679655 lub osobiście w dniu akcji 6 grudnia 2009 roku przed godzina 10 na Bulwarze Zygmunta Augusta (parking przy Żegludze).

Elbląscy Motocykliści
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone