: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-10-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
Odlot
reżyseria: Pete Docter
scenariusz: Pete Docter, Bob Peterson
animowany/familijny/przygodowy, USA, 2009, 96 min

Pewnego dnia Carl Fredricksen postanawia zrealizować marzenie swego życia i wyrusza w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie przypadkowo towarzyszy mu pewien ośmiolatek. Jednak prawdziwe przygody zaczynają się dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie dwóch podróżników spotyka dziwacznego ptaka i mówiącego ludzkim głosem psa.

---------
Premiery
Gwiazda Kopernika
reżyseria: Zdzisław Kudła, Andrzej Orzechowski
scenariusz: Zdzisław Kudła, Andrzej Orzechowski
animowany, Polska, 2008, 94 min

Mikołaj Kopernik, syn toruńskiego kupca, jest bystrym i ciekawym świata dzieckiem. Gdy ma dziesięć lat, niderlandzki astrolog Paul van de Volder, przepowiada mu wielką przyszłość, rozwijając w chłopcu wielkie zainteresowanie gwiazdami. Paul van de Volder ponownie pojawia się w życiu Mikołaja, gdy ten jest już studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pomiędzy astrologiem - szarlatanem, a Wojciechem z Brudzewa i innymi profesorami uniwersytetu rozpoczyna się walka o duszę studenta. Astrologia walczy z astronomią. Z wątpliwości i pytań, które targają Mikołajem rodzi się odkrycie, które zmieni świat.

District 9
reżyseria: Neill Blomkamp
scenariusz: Neill Blomkamp, Terri Tatchell
obsada: Robert Hobbs, Jason Cope, Sharlto Copley
fantastycznonaukowy, USA, 2009, 112 min

Jest to historia przybyszy z kosmosu, którzy wiele lat temu wylądowali na Ziemi i od tamtego czasu, jako uchodźcy, żyją w Johannesburgu.

--------
Imprezy
Pokazy Specjalne
Od 9 października Multikino ma zaszczyt zaprosić Państwa na cykl 5 krótkometrażowych filmów edukacyjnych zatytułowany "Przygoda 3D".

9.10. - 15. 10. 2009r.
"Dzikie Safari 3D"
Nigdy wcześniej na wielkim ekranie nie pokazywano przyrody w tak realistyczny sposób. Niezwykła przygoda, w której widz, podróżując przez południowoafrykańskie parki, staję twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami - ogromnymi słoniami, nieuchwytnymi lampartami i żarłocznymi lwami.

Film pozwala widzom na nowo odkryć piękno i wdzięk stworzeń, które od niedawna objęte są ochroną. Można podziwiać bogactwo afrykańskiej przyrody oraz jej znaczenie dla równowagi biologicznej całego świata. Dzięki filmowi widz zanurza się w naturalnym środowisku dzikich zwierząt i dostrzega, jaką ważną rolę odgrywa potrzeba jego ochrony.

16.10. - 22.10.2009r.
"S.O.S. Dla Planety 3D"
Niezwykła lekcja ekologii dla dzieci i młodzieży. Film, wykorzystując najnowocześniejsze techniki trójwymiarowej animacji cyfrowej, ukazuje problemy globalnego ocieplenia, zanieczyszczenia mórz oraz zagłady lasów. Zaawansowana technologia 3D została wykorzystana do zabawy i nauki zarazem. Film niesie dla nowych pokoleń na całym świecie proekologiczne przesłanie ochrony dóbr przyrody ożywionej na naszej planecie.

23.10. - 29.10. 2009r.
"3D Mania - Tajemnice Trzeciego Wymiaru 3D"
Zaawansowana produkcja ukazująca w pełni niezwykłą technologię 3D. Realizacja łącząca obrazy tworzone komputerowo z żywą akcją, odkrywa historię fotografii oraz filmów trójwymiarowych, aż do scen z najsłynniejszych filmów Hollywood ukazanych w trzecim wymiarze. Film został zapisany cyfrowo w rozdzielczości dwukrotnie wyższej niż obraz z taśmy 35mm. Realizacja obrazów cyfrowych zajęła prawie 140 tyś. Godzin, czyli 5755 dni.

30.10. - 05.11.2009r.
"Tajemnice Nawiedzonego Zamku"
Wielkoformatowa produkcja 3D wytwórni nWave Picture, która przeniesie widzów do tajemniczego zamku. Akcja filmu ukazana jest z perspektywy jednej osoby, co sprawia, że widz czuje się jak w środku akcji. Kombinacja spektakularnej animacji i oszałamiającego efektu stereoskopowego 3D sprawia, że "Tajemnice Nawiedzonego Zamku" są do tej pory jednym z największych osiągnięć sztuki filmów trójwymiarowych.

06.11. - 12.11.2009r.
"Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D"
Animowane kino przygodowe 3D dla dzieci. Jeden z pierwszych pełnometrażowych filmów animowanych wykorzystujących technologię trójwymiarowa.
Grupa wesołych kosmitów przemierza Wszechświat w poszukiwaniu nowej planety, która mogliby zasiedlić. Zmęczeni podróżą Obcy trafiają na przyjaźnie wyglądającą planetę - Ziemię. Przed wybudowaniem bazy wysyłają zwiadowczą sondę z najodważniejszymi przedstawicielami swojej rasy na pokładzie. Przypadkowo lądują w środku "Planety Przygód", nowego, nafaszerowanego nowinkami technicznymi parku rozrywki. Nie przypuszczają nawet, że czeka na nich więcej przygód niż w samym kosmosie

Ceny obowiązujące na "Przygodę 3D":

Klienci indywidualni:
Bilet normalny - 15 zł,
Bilet uczniowski/studencki - 13 zł,
Bilet ulgowy - 13 zł,

Grupy zorganizowane:
Bilet szkolny/grupowy - 12 zł.

Seanse będą odbywać się codziennie w godzinach porannych.

Informacja i rezerwacja:
Marcin Derecki
Specjalista ds. Rezerwacji Grupowej
Multikino Elbląg

Tel. 502-555-992, 55-612-83-00;
e-mail: elblag@multikino.pl


----------
Tomek I Przyjaciele - Wielkie Odkrycie: Torami Do Wspaniałych Miejsc
10-11 października o godz.: 10:30

Dla miłośników Tomka i przyjaciół - WIELKIE ODKRYCIE: Torami do wspaniałych miejsc premiera pełnometrażowej produkcji, tylko w sieci Multikino 10 - 11 października, o godz.: 10:30.
(W ten weekend Poranki z Bobem, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi będą przesunięte na godz.: 12:00).
Tomek i przyjaciele - WIELKIE ODKRYCIE: Torami do wspaniałych miejsc - Tomek odkrywa dawno opuszczone miasteczko Wielkie Wodnikowo. Gruby Zawiadowca ogłasza, że nowo odkryte miasteczko zostanie odnowione na uroczysty Dzień Wyspy Sodor. Każdej lokomotywie przydzielone są nowe pilne zadania do wykonania. Tomek ma nadzorować wszystkie prace. Nowy parowóz przybywa, żeby pomóc w odnawianiu. Staś, który zastąpi Tomka w jego stałych obowiązkach, jest dużo większy i silniejszy od innych. Tomek czuje, że jego pozycja jako Lokomotywy Nr 1 Wyspy Sodor jest zagrożona. Postanawia, więc zrobić Stasiowi psikusa. Niestety, przynosi to wiele szkód. Tomek jest bardzo zasmucony i osamotniony. Myśli, że nikt go już tu nie chce. Postanawia wszystko naprawić w nocy i zrobić przyjaciołom niespodziankę. Niestety Tomek wpada w tarapaty. Mknąc przez stary szyb kopalni, przebija ścianę i ląduje w sadzawce pełnej wody. Bardzo się boi, ciągle dryfując, ale nie może nic zrobić. Płynie coraz szybciej, przelatuje przez rów i zsuwa się ze wzgórza, w końcu lądując w krzakach bez możliwości wydostania się. Czy ktoś go odnajdzie i pomoże mu wrócić do Wielkiego Wodnikowa, żeby przygotować miasteczko na Dzień Wyspy Sodor?
Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.


--------
Multibabykino
w każdą środę o godz.: 12:00
Przerwane Objęcia

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone