: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-01-2006 | Ferie w Multikinie

Od 30 stycznia, przez dwa tygodnie, zapraszamy na MUZYCZNE FERIE W MULTIKINIE, czyli 10 KONCERTÓW NA WIELKIM EKRANIE!
Start godz. 11.00 i 19.00

30.01 - Robbie Williams
31.01 - Coldplay
1.02 - Kylie Minogue
2.02 - Radiohead
3.02 - Glastonbury Anthems
6.02 - Placebo
7.02 - Atomic Kitten
8.02 - Moby
9.02 - Nick Cave
10.02 - Iron Maiden
Bilety na pojedyncze koncerty oraz karnety do nabycia w kasach Multikina.
Szczegóły na www.multikino.pl

-----------------------------------------
        
14 lutego, zapraszamy na WALENTYNKOWY MARATON FILMOWY
Spędź romantyczny wieczór w Multikinie  i zobacz:
APARTAMENT
Matthew, młody bankier z Chicago, obsesyjnie usiłuje odnaleźć swoją wielką miłość, Lisę, która zniknęła bez słowa w tajemniczy sposób. Ślad, na który natrafia w kawiarni prowadzi go do pewnego mieszkania - tu ma nadzieję spotkać ukochaną. Niestety okazuje się kolejnym fałszywym tropem. Nic już nie jest takie jak się wydaje a kluczem do rozwiązania zagadki będzie przypadkowo spotkana dziewczyna.

NIGDY W ŻYCIU!
Judyta, matka nastoletniej Tosi, pracuje w piśmie kobiecym, gdzie prowadzi dział porad dla czytelniczek. Poznajemy ją w chwili, kiedy nie z własnej woli rozstała się z mężem. Judyta rozpoczyna nowe życie: buduje dom i przenosi się na wieś. Niespodziewanie odnosi sukces jako reporterka. A przede wszystkim zakochuje się...

JA WAM POKAŻĘ! (premierowo!)
   Judyta i Adam bardzo się kochają, jednak codzienność daje o sobie znać. Tosia lada dzień skończy osiemnaście lat i właśnie „odbezpieczyła zapalnik w bombie hormonalnej”, co wywołuje konflikty z Adamem. Mimo problemów Judyta i Adam planują się pobrać. Najgorsze jednak dopiero nadchodzi: Adam otrzymuje propozycję wyjazdu do USA na półroczne stypendium. Kiedy wyjeżdża, Judyta ogromnie tęskni, ale z zaskoczeniem spostrzega majaczącą na horyzoncie sylwetkę Eksia. To sprawka Tosi, która wymogła na matce obietnicę, że cała rodzina spędzi wspólnie 18. urodziny dziewczyny, wypadające akurat w Wigilię. Marzeniem Tosi jest, by rodzice połączyli się ponownie. Na domiar złego Judyta zaczyna podejrzewać, że Adam w dalekich Stanach znalazł sobie pocieszycielkę...
Start godz. 19.00.
Bilety już do nabycia w kasach Multikina.

-----------------------------------------

MULTIKINO ZAPRASZA NA FERIE W MIEŚCIE!
- specjalne pokazy filmów:
--- 30.01-03.02
"Fantastyczna czwórka"
Wynalazca, astronauta i naukowiec dr Reed Richards staje na czele ekspedycji, która wyruszy na spotkanie kosmicznej burzy. Ma nadzieję, że dzięki wyprawie uda mu się rozszyfrować zagadki kodu genetycznego człowieka, a zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać dla dobra całego rodzaju ludzkiego. Początkowo ekspedycja przebiega bez najmniejszych niespodzianek... do chwili, gdy Reed przekonuje się, że źle obliczył szybkość nadciągającej burzy. W ciągu kilku minut stację kosmiczną ogarniają burzowe obłoki promieniowania kosmicznego, które powodują zmiany genetyczne u członków załogi.

"Szeregowiec Dolot"
Dolot, mały gołąb o wielkiej odwadze i jeszcze większych marzeniach, wraz ze swoimi przyjaciółmi postanawia zaciągnąć się do Królewskiej Służby Gołębi Pocztowych. Ta elitarna jednostka wspiera aliantów wysyłając swych latających kurierów z tajnymi wiadomościami przez Kanał La Manche. Jednak do służby nadają się tylko najlepsi z najlepszych, bowiem kontrolowane przez wroga niebo nad Kanałem patroluje bezlitosna brygada Sokoła. Straty Królewskiej Służby są bardzo wysokie: niemieckie Sokoły przeczesujące przestrzeń powietrzną nad brzegami Dover dziesiątkują szeregi Gołębi.

"W 80 dni dookoła świata"
Ekscentryczny londyński wynalazca, Fileas Fogg, opanował umiejętność latania, wynalazł elektryczność, a nawet wrotki, lecz świat nauki gardzi nim, mając go jedynie za nieszkodliwego wariata. Fogg marzy, żeby wreszcie ktoś wziął go na poważnie i przyjmuje od Lorda Kelvina, przewodniczącego Królewskiej Akademii Nauk, niecodzienny zakład, że zdoła w 80 dni objechać kulę ziemską. Wraz z dwójką towarzyszy podróży - Passepartout, lokajem biegłym we wschodnich sztukach walki i piękną femme fatale Monique - Fogg rozpoczyna brawurowy wyścig z czasem.

--- 06.02-10.02
"Batman - Początek"
Młody Bruce Wayne był świadkiem morderstwa dokonanego na jego rodzicach. To traumatyczne przeżycie odcisnęło na nim trwałe piętno. Marzy tylko o zemście, jednak musi poczekać z realizacją swoich planów. Udaje się na wschód, gdzie szuka pomocy u mistrza ninja Ra`s Al-Ghula. Po powrocie do Gotham City w piwnicy swojej posiadłości odnajduje kostium, który odmieni całe jego życie. Od tej chwili stanie się kimś innym - Batmanem.

"Gwiezdne wojny cz. 3 - Zemsta Sithów"
Koniec Wojny Klonów miał przynieść wytchnienie Republice, ale nawet mistrzowie Jedi byli w błędzie. Kanclerz Palpatine, gdy poczuł się bezpieczny ogłasza się Imperatorem. Okazuje się że ma on wielką Moc, którą uwodzi Anakina i przynosi zagładę Zakonowi Jedi...

"Roboty"
Radek Dekiel jest młodym robotem, który marzy, by zadziwić świat swymi niezwykłymi wynalazkami. W nadziei, że spełnią się jego marzenia, Radek wyjeżdża do wielkomiejskich Robotowic, zmechanizowanej metropolii, w której mieszka jego idol, genialny wynalazca Spawalski. W Robotowicach Radek poznaje piękną i mądrą Cynkę, ekscentrycznego robota o imieniu Gwoździu i jego młodszą siostrę Hanię, którzy pomogą mu stawić czoła samozwańczemu tyranowi, noszącemu budzące grozę imię Brzeszczot.

karnet na lodowisko: 30.01 - 9.02 godz. 10.00-13.00
Karnet na film + kryte lodowisko
TYLKO 10 zł!
Cena biletu na pojedynczy seans
TYLKO 8 zł!

-------------------------

27 STYCZNIA  POWITAMY NA NASZYCH EKRANACH 3 NOWOŚCI:

MONACHIUM - NAJNOWSZY FILM STEVENA SPIELBERGA!
Pasjonujący thriller, którego akcja oparta została na wydarzeniach z Olimpiady w Monachium w 1972 r. oraz jednej z najbardziej agresywnych operacji  „Gniew Boga”, przeprowadzonej przez oddział agentów wywiadu izraelskiego. Centralną postacią opowiadanej na ekranie historii jest młody izraelski patriota i oficer wywiadu Avner (Eric Bana), który zostaje poproszony o udział w operacji odnalezienia i likwidacji 11 osób oskarżonych przez wywiad izraelski o sterowanie mordercami z Monachium.

ZEJŚCIE
Miała to być kolejna wyprawa pełna przygód. I była – aż do bólu! Sześć przyjaciółek, miłośniczek ekstremalnych wrażeń, postanawia zejść w głąb malowniczej jaskini, by ponownie dowieść własnej sprawności i przekonać się, że wciąż mogą na siebie liczyć. Gdy skalna lawina uwięzi je w labiryncie ciasnych grot, ekspedycja zamienia się w koszmar. Bez jedzenia, bez mapy, za to z lękiem przed ciemnością próbują wydostać się ze śmiercionośnej pułapki, w której  na ich życie czyhają krwiożercze drapieżniki. Ale kto wie, czy w warunkach ekstremalnego napięcia, zmęczenia i strachu ich największym wrogiem nie okażą się one same...

BAMBI 2 - UROCZA ANIMACJA ZE STUDIA DISNEY'A DLA CAŁEJ RODZINY!
Mały jelonek Bambi musi zamieszkać z ojcem – Wielkim Księciem. Początkowo jest im trudno zrozumieć się wzajemnie. Bambi musi nauczyć się wielu nowych rzeczy, poznać życie w puszczy i odnaleźć w sobie wielką odwagę. Z kolei Wielki Książę musi otworzyć swoje serce na małego synka.


W najbliższą niedzielę zapraszamy naszych najmłodszych widzów na specjalny seans filmu
"PRADAWNY LĄD XI. INWAZJA MINIZAURÓW".
Start godz. 12.00
Cena biletu tylko 5 zł.


MULTIKINO TYLKO DLA PAN, czyli „KINO NA OBCASACH” !
Zapraszamy wszystkie Panie na najlepsze kobiece kino w ciekawej oprawie.
W każdy wtorek o godz. 20.00
seans filmowy połączony z prezentacją kosmetyków, degustacją, prelekcjami na temat zdrowego stylu życia i pielęgnacji urody.
31 stycznia – MARZYCIEL
Słynny szkocki dramaturg James Matthew Barrie po porażce jednej ze swoich sztuk przeżywa twórczy kryzys. Geniusz źle się czuje ograniczony sztywnymi ramami kultury Anglii początku XX stulecia. Inspirację do nowego dzieła odnajdzie podczas spaceru w londyńskim Kensington Gardens. Spotyka tam rodzinę Llewelyn Davies: czterech chłopców oraz Sylvię, ich piękną, owdowiałą matkę. Związku Jamesa i Sylvii oraz jego przyjaźni z dziećmi nie akceptuje ani matka Sylvii - Emma du Maurier ani żona Jamesa - Mary. Częste spotkania Jamesa z rodziną Llewelyn Davies, zabawy z chłopcami i rozkwit uczucia wobec ich matki pozwolą pisarzowi stworzyć nową, niezwykłą sztukę.


Zarezerwuj bilet on-line na www.multikino.pl i spędź filmowy tydzień w Multikinie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


ZAPRASZAMY NA FILMY W MULTIKINIE:

30/01 – 3/02    godz. 11:00 i 14:00      „Fantastyczna czwórka”
      „Szeregowiec Dolot”
      „W 80 dni dookoła świata”
6/02 – 10/02    godz. 11:00 i 14:00     „Batman - początek”
„Gwiezdne wojny – Zemsta Sithów”
      „Roboty”
oraz

KRYTE LODOWISKO w godz. 10: 00 i 13:00 (oprócz 10/02)  


Przy zakupie karnetu otrzymasz w prezencie plakat filmowy i podwójne doładowanie Karty Multikinomaniaka.

Cena karnetu na film + kryte lodowisko (1 godzina) + plakat + podwójne punkty – tylko 10 zł
Cena biletu na pojedynczy seans - tylko 8 zł


KARAOKE dla dzieci i młodzieży
We wtorki i czwartki ( 31/ 01, 2, 7, 9/ 02 ) w godz. 14:00 – 16:00
        

WIELKA ATRAKCJA DLA KONESERÓW DOBREJ MUZYKI MUZYCZNE FERIE W MULTIKINIE

Multikino wraz z EMI Music Poland przygotowywało dla wszystkich wielbicieli muzyki specjalną muzyczną ofertę.

W ciągu 2 tygodni zagramy 10 różnych koncertów na DVD.
Koncerty będą emitowane dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku
w godz. 11:00 i 19:00
IRON MAIDEN - VISIONS OF THE BEAST
Trwające ponad trzy godziny "Visions Of The Beast" to prawdziwa kronika kariery Iron Maiden, począwszy od roku 1980 aż do 2001. Po raz pierwszy w historii, muzycy zebrali wszystkie teledyski promujące ich single na niezwykłym dwupłytowym wydawnictwie DVD, które prezentuje klipy od 'Women In Uniform', z 1980 roku, po legendarny już występ zespołu przed ćwierćmilionową publicznością podczas Rock In Rio, w 2001 roku (utwór 'Brave New World').

MOBY - 18

Muzyczny indywidualista o wielu twarzach. Potomek punk rocka. Pionier rave'u. Symbol undergroundowej kultury sprzedający płyty w milionach egzemplarzy. Miłośnik house'u. Nominowany do Grammy zdobywca wielu nagród. Kompozytor ścieżek dźwiękowych. Kultowy DJ. Tytan techno. Innowator. Agitator. Remixer. Gaduła. Fan Simpsonów. Światowej sławy człowiek renesansu ery pop. Na DVD" 18" zobaczymy między innymi ponad 70 minutowy występ Mobiego na festiwalu Glastonbury w czerwcu 2003

GLASTONBURY ANHEMS 1994-2004

Organizator festiwalu, MICHAEL EAVIS:
"Od dziesięciu lat filmujemy występy Artystów podczas Festiwalu. DVD Glastonbury Anthems to fantastyczny zbiór najciekawszych zdjęć zebranych z ośmiu festiwali na jednym DVD - the best of Glastonbury! Fani, którzy głosowali na zespoły mające trafić na DVD, dokonali naprawdę doskonałego wyboru, od Radiohead po The Fun Lovin' Criminals, od Coldplay po Blur, od Travisa po Paula McCartney'a. A ponieważ jest to pierwsze DVD w historii Glastonbury, mamy nadzieję, że każdy fan tego  festiwalu znajdzie tu coś dla siebie i zgodzi się z nami, że jest to cenny  nabytek"


RADIOHEAD- THE ASTORIA, LONDON LIVE 1994

27 maja 1994 londyńska Astoria, fani Radiohead szaleją. DVD jest wiernym, ponad 60 minutowym zapisem koncertu z 1994 roku podczas którego zespół wykonał m.in.. Creep, Bones, Pop Is Dead, Blow Out.


NORAH JONES- LIVE IN NEW ORLEANS

"Live In New Orleans" to zapis koncertu Norah Jones jaki odbył się w lecie 2002 roku, w Nowym Orleanie. 67 minutowa klimatyczna podróż w świat jazzu i blues'a podczas której nie zabrakło takich przebojów Norah jak: Come Away With Me , What Am I to You czy Don't Know Why.

PLACEBO- SOULMATES NEVER DIE-LIVE IN PARIS 2003

Materiał, który znalazł się na DVD jest zapisem wyjątkowego koncertu dla 18.000 osób w paryskiej hali Bercy.
Podczas tego show Placebo zagrało utwory ze wszystkich swoich płyt, więc DVD jest swoistego rodzaju zapisem prawie 10letniej kariery zespołu.
Usłyszymy i zobaczymy m.in. "Pure Morning", Peeping Tom" czy "Protect Me" -"Protege Moi" po francusku, choć prawdziwym rarytasem dla fanów jest 25 minutowy materiał pokazujący zespół poza sceną.


ATOMIC KITTEN- LIVE AT WEMBLEY ARENA

Historia pogromczyń list przebojów ma dwie odsłony: grupa powstała w 1999, ale w styczniu 2001 r. w składzie tria nastąpiła zmiana - Kerry Katonę (odeszła z zespołu, żeby zająć się rodziną) zastąpiła Jenny Frost i wraz z Liz McClarnon i Natashą Hamilton stanowią obecny skład grupy.
Debiut Attomic Kitten przypadł na koniec 1999 r., kiedy to dziewczyny nagrały swój pierwszy singiel "Right Now". Od tego momentu ich kolejne single królowały na listach przebojów na całym świecie. Na koncercie na wypełnionym po brzegi Wembley w 2004 roku Atomic Kitten zaśpiewały największe przeboje m.in : Whole Again, Eternal Flame, Ladies Night, The
COLDPLAY- LIVE 2003

DVD, zarejestrowane w Horden Pavilion, w Sydney, w lipcu 2003. DVD przedstawia Coldplay w blasku ogólnoświatowej sławy. Materiał filmowy zawiera wszystkie największe przeboje zespołu, utwór premierowy 'Moses' i klasyk 'See You Soon' - wcześniej dostępny jedynie na pierwszym krążku Coldplay nagranym dla Parlophone, 'The Blue Room EP'.
Na DVD znalazł się ponadto 40 minutowy dokument - Tour Diary (Dziennik z trasy), na który złożyły się bardzo osobiste, zakulisowe sceny sfilmowane w różnych zakątkach świata (m.in. w Los Angeles, Denver, Madrycie & Londynie).Tide Is High.


KYLIE -SHOWGIRL- The Greatest Hits"

Wydawnictwo zawiera zapis widowiskowego koncertu z londyńskiego Earls Court, zarejestrowanego w maju 2005.Tournee "Showgirl" kosztowało 5 milionów funtów i było iście mistrzowskim pokazem strojów, choreografii i oprawy muzycznej. Występy w ramach tournee "Showgirl" to ukłon dla tancerek czerpiących inspirację z najbardziej dekadenckich, egzotycznych i zmysłowych ikon naszych czasów. Od Moulin Rouge po Folie Bergere, od Doris Girls z paryskiego Lido do pałaców rozrywki w Las Vegas, od burleskowych barów Soho do Berkeleyowskich musicali z lat 30-tych.Bilety na POJEDYNCZE koncerty cena – 8-10 zł
oraz KARNET na cały cykl cena – 40 – 50 zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone