: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-10-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiera
Odlot 3D
reżyseria: Pete Docter
scenariusz: Pete Docter, Bob Peterson
animowany/familijny/przygodowy, USA, 2009, 96 min

Pewnego dnia Carl Fredricksen postanawia zrealizować marzenie swego życia i wyrusza w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie przypadkowo towarzyszy mu pewien ośmiolatek. Jednak prawdziwe przygody zaczynają się dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie dwóch podróżników spotyka dziwacznego ptaka i mówiącego ludzkim głosem psa.

---------
Imprezy
Pokazy Specjalne

Od 9 października Multikino ma zaszczyt zaprosić Państwa na cykl 5 krótkometrażowych filmów edukacyjnych zatytułowany "Przygoda 3D".
16.10. - 22.10.2009r.
"S.O.S. Dla Planety 3D"
Niezwykła lekcja ekologii dla dzieci i młodzieży. Film, wykorzystując najnowocześniejsze techniki trójwymiarowej animacji cyfrowej, ukazuje problemy globalnego ocieplenia, zanieczyszczenia mórz oraz zagłady lasów. Zaawansowana technologia 3D została wykorzystana do zabawy i nauki zarazem. Film niesie dla nowych pokoleń na całym świecie proekologiczne przesłanie ochrony dóbr przyrody ożywionej na naszej planecie.

23.10. - 29.10. 2009r.
"3D Mania - Tajemnice Trzeciego Wymiaru 3D"
Zaawansowana produkcja ukazująca w pełni niezwykłą technologię 3D. Realizacja łącząca obrazy tworzone komputerowo z żywą akcją, odkrywa historię fotografii oraz filmów trójwymiarowych, aż do scen z najsłynniejszych filmów Hollywood ukazanych w trzecim wymiarze. Film został zapisany cyfrowo w rozdzielczości dwukrotnie wyższej niż obraz z taśmy 35mm. Realizacja obrazów cyfrowych zajęła prawie 140 tyś. Godzin, czyli 5755 dni.

30.10. - 05.11.2009r.
"Tajemnice Nawiedzonego Zamku"
Wielkoformatowa produkcja 3D wytwórni nWave Picture, która przeniesie widzów do tajemniczego zamku. Akcja filmu ukazana jest z perspektywy jednej osoby, co sprawia, że widz czuje się jak w środku akcji. Kombinacja spektakularnej animacji i oszałamiającego efektu stereoskopowego 3D sprawia, że "Tajemnice Nawiedzonego Zamku" są do tej pory jednym z największych osiągnięć sztuki filmów trójwymiarowych.

06.11. - 12.11.2009r.
"Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D"
Animowane kino przygodowe 3D dla dzieci. Jeden z pierwszych pełnometrażowych filmów animowanych wykorzystujących technologię trójwymiarowa.
Grupa wesołych kosmitów przemierza Wszechświat w poszukiwaniu nowej planety, która mogliby zasiedlić. Zmęczeni podróżą Obcy trafiają na przyjaźnie wyglądającą planetę - Ziemię. Przed wybudowaniem bazy wysyłają zwiadowczą sondę z najodważniejszymi przedstawicielami swojej rasy na pokładzie. Przypadkowo lądują w środku "Planety Przygód", nowego, nafaszerowanego nowinkami technicznymi parku rozrywki. Nie przypuszczają nawet, że czeka na nich więcej przygód niż w samym kosmosie

Ceny obowiązujące na "Przygodę 3D":
Klienci indywidualni:
Bilet normalny - 15 zł
Bilet uczniowski/studencki - 13 zł
Bilet ulgowy - 13 zł

Grupy zorganizowane:
Bilet szkolny/grupowy - 12 zł.

Seanse będą odbywać się codziennie w godzinach porannych.

Informacja i rezerwacja:
Marcin Derecki
Specjalista ds. Rezerwacji Grupowej
Multikino Elbląg

Tel. 502-555-992, 55-612-83-00;
e-mail: elblag@multikino.pl

----------
Nocny Dyżur Z Dr Housem W Multikinie
16 października o godz.: 22:00

16 października (piątek) o godz.: 22:00 w Multikinie rozpocznie się NOCNY DYŻUR Z DR HOUSEM i potrwa on do godziny 01:45. Zobaczymy maraton wybranych 4 odcinków sezonu trzeciego.
Zobaczcie na własne oczy, jak Dr House i jego zespół rozwiązują największe tajemnice medycyny na swój własny dowcipny i oryginalny sposób.

Serial "Dr House" określany jest przez widzów i krytyków, jako inteligentny i prowokacyjny dramat obyczajowy. Fabuła serialu koncentruje się na postaci doktora Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), znanego z niekonwencjonalnych metod geniusza medycyny, kierującego zespołem diagnostyków medycznych w Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro. Postać łączy wiele cech z Sherlockiem Holmesem, obu charakteryzuje genialność, zamiłowanie do muzyki, lekomania, powściągliwość i ogólna aspołeczność. House często popada w sprzeczki z administratorką szpitala i dziekanem medycyny - Dr Lisą Cuddy (Lisa Edelstein) czy swoim zespołem diagnostycznym, ponieważ wiele z jego hipotez opiera się na wątpliwych czy też kontrowersyjnych przesłankach. Jedyny prawdziwy przyjaciel House'a to Dr Jame Wilson, ordynator oddziału onkologii.

O serialu pojawiły się już publikacje naukowe nie tylko z zakresu filmoznawstwa, również etyki i filozofii. Trudno więc się dziwić, że gromadzi przed ekranem zarówno zwyczajnych pożeraczy programu telewizyjnego, jak i środowiska medyczne i naukowe. Problemy diagnostyczne nie są jedynie tłem dla relacji głównych bohaterów, ale ważnym elementem akcji, a metody diagnozowania są często oryginalne i zaskakujące.

Warunkiem uczestnictwa w Nocnym Dyżurze z Dr Housem jest zakup pamiątkowego plakatu
w cenie 14 zł dla  studentów i posiadaczy kart Multikinomaniaka lub w cenie 19 zł dla pozostałych.

---------
Koncert Aerosmith "You Gotta Move"
20 października o godz.: 20:00

Era oraz Sony Music zapraszają na jedyny w Polsce, wyjątkowy pokaz koncertu niezaprzeczalnej legendy muzyki Rock. Pierwsze w historii koncertowe DVD Aerosmith, jednego z niekwestionowanych Największych Zespołów Rockowych wszechczasów tylko w Multikinie.

Era Muzyki na Wielkim Ekranie:
Aerosmith "You Gotta Move"
Data koncertu: 20 października 2009, Start: 20:00,
Lokalizacja: Wszystkie 21 kin sieci Multikino i Silver Screen,
Wykonawca: Aerosmith
Tytuł koncertu: You Gotta Move
Firma fonograficzna: Sony Music (2004)
Czas trwania :  ok. 168 min. (Koncert + Materiały dodatkowe)
Format Video: DVD PAL 16:9
Format Audio: Digital Dolby Surround lub PCM Stereo,

O koncercie:

Aerosmith Ponad rok spędzili w trasie promującej album 'Honkin' On Bobo' i właśnie podczas jednego z takich koncertów zarejestrowano koncert, który później wyemitowała telewizja A&E. Koncert ten, w poszerzonej wersji, zawierający przeboje z ponad 30 letniej kariery zespołu stanowi właśnie niniejsze wydawnictwo. Dodatkową atrakcją są też filmowe dodatki ( Behind The Scenes/Making of Honkin' On Bobo), które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Całość nagrana jest w systemie Dolby Digital 5.1 Surround Sound.
Na płycie znajduje się, także 5 klasycznych utworów Aerosmith rownież wykorzystanych w programie A&E oraz materiały dodatkowe w postaci "Making of Honkin' On Bobo segement"

Co zobaczymy - Utwory koncertowe:

1.Toys In The Attic
2.Love In An Elevator
3.Road Runner
4.Baby, Please Don't Go
5.Cryin'
6.The Other Side
7.Back In The Saddle
8.Draw The Line
9.Dream On
10.Stop Messin' Around
11.Jaded
12.I Don't Want To Miss A Thing
13.Sweet Emotion
14.Never Loved A Girl
15.Walk This Way
16.Train Kept A Rollin'

Utwory I materiały dodatkowe:

1.Fever
2.Rats In The Cellar
3.Livin' On The Edge
4.Last Child
5.Same Old Song And Dance
6.Making of Honkin' On Bobo segment

Ceny biletów: 15 zł lub 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.


Wygraj podwójne zaproszenia! Ustaw utwór Aerosmith "Cryin" w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 111 na numer 333. Tylko dla użytkowników ERA, TAK TAK, HEYAH.

---------
"Michael Jackson's THIS IS IT"
od 28 października

"Michael Jackson's THIS IS IT" oferuje fanom i miłośnikom muzyki na całym świecie unikalną szansę spojrzenia zza kulis na artystę podczas prób do serii koncertów, które miały mieć miejsce latem tego roku w Londynie, i na które wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Film relacjonujący kilka miesięcy przygotowań, zrealizowano wykorzystując liczący ponad 100 godzin materiał z prób. Widzowie będą mieli szansę ujrzeć Michaela Jacksona, jakiego dotąd nikt publicznie nie widział. Zobaczą piosenkarza, tancerza, filmowca, architekta, genialnego twórcę i wielkiego artystę podczas pracy, gdy tworzy i udoskonala swój ostatni koncert…

----------
Weekendowe poranki dla dzieci w Multikinie

W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z bajkami: Kopciuszek (17 i 18.10), Aladyn (24 i 25.10), Mała Syrenka (31.10 i 01.11), Piękna i Bestia (7 i 8.11), Trzech muszkieterów (14 i 15.11), Śpiąca królewna (21 i 22.11), Sinbad (28 i 29.11).
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

----------
Multibabykino
w każdą środę o godz.: 12:00
Weronika Postanawia Umrzeć

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone