: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-10-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiera
Piła VI
reżyseria: Kevin Greutert
scenariusz: Marcus Dunstan, Patrick Melton
obsada: Shawnee Smith, Tobin Bell  
horror/kryminał/thriller, Australia, Kanada, USA, Wielka Brytania, 2009

Jigsaw powraca. Jak zawsze przed Halloween. Czy to już koniec krwawej serii?

Mniejsze Zło
reżyseria: Janusz Morgenstern
scenariusz: Janusz Anderman, Janusz Morgenstern
obsada: Lesław Żurek, Anna Romantowska, Janusz Gajos, Wojciech Pszoniak
obyczajowy, Polska, 2009, 110 min

Film na podstawie powieści Janusza Andermana "Cały czas". Głównym bohaterem jest pisarz, karierowicz-oportunista, tłem historii - polskie dzieje najnowsze, od PRL-u do dnia dzisiejszego. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się zajęcia jasnego stanowiska: albo jesteś z nami, albo... przeciw nam. Ale Kamil jakoś nie potrafi się określić. Za pierwszym wydrukowanym wierszem, który okazał się wielkim sukcesem, nie poszły następne. Uniwersytet nie chce tolerować dłużej kolejnych nie zdanych egzaminów, z dziewczynami przestaje się układać... Tu partia wyciąga rękę po młodego i zaangażowanego, tu koledzy z opozycji domagają się wsparcia, a jeszcze straszy swoją wizją wojsko.

Gamer
reżyseria: Mark Neveldine, Brian Taylor
scenariusz: Mark Neveldine, Brian Taylor
obsada: Gerard Butler, John Leguizamo, Milo Ventimiglia, Michael C. Hall, Alison Lohman  
thriller, USA, 2009, 95 min

Niedaleka przyszłość, w której przenikanie do umysłów innych dzięki wysoko rozwiniętej technologii stało się faktem. Ludzie kontrolują się wzajemnie poprzez gry komputerowe. Kable jest mistrzem niezwykle okrutnej gry "Slayers", której uczestnicy kierują prawdziwymi więźniami. Kable jest skazańcem, kontrolowanym przez Simona, młodego gracza, który zwycięża we wszystkich rozgrywkach. Jego poczynania śledzą na żywo miliony wielbicieli. Odebrany rodzinie, więziony i zmuszany do walki wbrew swej woli Kable, musi przetrwać w grze na tyle długo, aby odzyskać wolność, własną tożsamość oraz by uwolnić ludzkość od tej przerażającej nowej rozrywki.  

--------
Imprezy
Pokazy Specjalne
Od 9 października Multikino ma zaszczyt zaprosić Państwa na cykl 5 krótkometrażowych filmów edukacyjnych zatytułowany "Przygoda 3D"

23.10. - 29.10. 2009r.
"3D Mania - Tajemnice Trzeciego Wymiaru 3D"

Zaawansowana produkcja ukazująca w pełni niezwykłą technologię 3D. Realizacja łącząca obrazy tworzone komputerowo z żywą akcją, odkrywa historię fotografii oraz filmów trójwymiarowych, aż do scen z najsłynniejszych filmów Hollywood ukazanych w trzecim wymiarze. Film został zapisany cyfrowo w rozdzielczości dwukrotnie wyższej niż obraz z taśmy 35mm. Realizacja obrazów cyfrowych zajęła prawie 140 tyś. Godzin, czyli 5755 dni.

30.10. - 05.11.2009r.
"Tajemnice Nawiedzonego Zamku"
Wielkoformatowa produkcja 3D wytwórni nWave Picture, która przeniesie widzów do tajemniczego zamku. Akcja filmu ukazana jest z perspektywy jednej osoby, co sprawia, że widz czuje się jak w środku akcji. Kombinacja spektakularnej animacji i oszałamiającego efektu stereoskopowego 3D sprawia, że "Tajemnice Nawiedzonego Zamku" są do tej pory jednym z największych osiągnięć sztuki filmów trójwymiarowych.

06.11. - 12.11.2009r.
Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D
Animowane kino przygodowe 3D dla dzieci. Jeden z pierwszych pełnometrażowych filmów animowanych wykorzystujących technologię trójwymiarowa.
Grupa wesołych kosmitów przemierza Wszechświat w poszukiwaniu nowej planety, która mogliby zasiedlić. Zmęczeni podróżą Obcy trafiają na przyjaźnie wyglądającą planetę - Ziemię. Przed wybudowaniem bazy wysyłają zwiadowczą sondę z najodważniejszymi przedstawicielami swojej rasy na pokładzie. Przypadkowo lądują w środku "Planety Przygód", nowego, nafaszerowanego nowinkami technicznymi parku rozrywki. Nie przypuszczają nawet, że czeka na nich więcej przygód niż w samym kosmosie

Ceny obowiązujące na "Przygodę 3D":

Klienci indywidualni:
Bilet normalny - 15 zł,
Bilet uczniowski/studencki - 13 zł,
Bilet ulgowy - 13 zł,

Grupy zorganizowane:
Bilet szkolny/grupowy - 12 zł.

Seanse będą odbywać się codziennie w godzinach porannych.

----------
Koncert Aerosmith "You Gotta Move"
20 października o godz.: 20:00

Era oraz Sony Music zapraszają na jedyny w Polsce, wyjątkowy pokaz koncertu niezaprzeczalnej legendy muzyki Rock. Pierwsze w historii koncertowe DVD Aerosmith, jednego z niekwestionowanych Największych Zespołów Rockowych wszechczasów tylko w Multikinie.

Era Muzyki na Wielkim Ekranie:
Aerosmith "You Gotta Move"

Data koncertu: 20 października 2009, Start: 20:00,
Lokalizacja: Wszystkie 21 kin sieci Multikino i Silver Screen,
Wykonawca: Aerosmith
Tytuł koncertu: You Gotta Move
Firma fonograficzna: Sony Music (2004)
Czas trwania :  ok. 168 min. (Koncert + Materiały dodatkowe)
Format Video: DVD PAL 16:9
Format Audio: Digital Dolby Surround lub PCM Stereo,

O koncercie:

Aerosmith Ponad rok spędzili w trasie promującej album 'Honkin' On Bobo' i właśnie podczas jednego z takich koncertów zarejestrowano koncert, który później wyemitowała telewizja A&E. Koncert ten, w poszerzonej wersji, zawierający przeboje z ponad 30 letniej kariery zespołu stanowi właśnie niniejsze wydawnictwo. Dodatkową atrakcją są też filmowe dodatki ( Behind The Scenes/Making of Honkin' On Bobo), które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Całość nagrana jest w systemie Dolby Digital 5.1 Surround Sound.
Na płycie znajduje się, także 5 klasycznych utworów Aerosmith rownież wykorzystanych w programie A&E oraz materiały dodatkowe w postaci "Making of Honkin' On Bobo segement"

Co zobaczymy - Utwory koncertowe:

1.Toys In The Attic
2.Love In An Elevator
3.Road Runner
4.Baby, Please Don't Go
5.Cryin'
6.The Other Side
7.Back In The Saddle
8.Draw The Line
9.Dream On
10.Stop Messin' Around
11.Jaded
12.I Don't Want To Miss A Thing
13.Sweet Emotion
14.Never Loved A Girl
15.Walk This Way
16.Train Kept A Rollin'

Utwory I materiały dodatkowe:

1.Fever
2.Rats In The Cellar
3.Livin' On The Edge
4.Last Child
5.Same Old Song And Dance
6.Making of Honkin' On Bobo segment

Ceny biletów: 15 zł lub 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.


Wygraj podwójne zaproszenia! Ustaw utwór Aerosmith "Cryin" w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 111 na numer 333. Tylko dla użytkowników ERA, TAK TAK, HEYAH.

---------
"Michael Jackson'S This Is It" od 28 października

"Michael Jackson's THIS IS IT" oferuje fanom i miłośnikom muzyki na całym świecie unikalną szansę spojrzenia zza kulis na artystę podczas prób do serii koncertów, które miały mieć miejsce latem tego roku w Londynie, i na które wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Film relacjonujący kilka miesięcy przygotowań, zrealizowano wykorzystując liczący ponad 100 godzin materiał z prób. Widzowie będą mieli szansę ujrzeć Michaela Jacksona, jakiego dotąd nikt publicznie nie widział. Zobaczą piosenkarza, tancerza, filmowca, architekta, genialnego twórcę i wielkiego artystę podczas pracy, gdy tworzy i udoskonala swój ostatni koncert...

--------
Weekendowe poranki dla dzieci w Multikinie

W każdą sobotę i niedzielę odbywają się poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z bajkami: Aladyn (24 i 25.10), Mała Syrenka (31.10 i 01.11), Piękna i Bestia (7 i 8.11), Trzech muszkieterów (14 i 15.11), Śpiąca królewna (21 i 22.11), Sinbad (28 i 29.11).
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) - angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec.

Strażak Sam (wal. Sam Tân, ang. Fireman Sam, 1987-2005) - brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast - Pontypridd i Tonypandy).

Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem [lokomotywą nie posiadającą tendra]. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma 6 średnich kół o kolorze błękitnym.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

---------
Multibabykino
w każdą środę o godz.: 12:00
Mniejsze Zło

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone