: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-10-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
Nigdy Nie Mów Nigdy
reżyseria: Wojciech Pacyna
scenariusz: Jerzy Niemczuk, Iwona Siemieniuk, Paweł Mossakowski
obsada: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka  
Polska, 2009, 100 min

30 - letnia Ama jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną ‘łowczynią głów’ dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki, ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka. Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie - randkę z przystojnym Markiem, którego "złowiła" dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.  

----------
Premiera
This Is It
reżyseria: Kenny Ortega
obsada: Michael Jackson, Orianthi  
dokumentalny/muzyczny, USA, 2009

Film relacjonujący kilka miesięcy przygotowań, zrealizowano wykorzystując liczący ponad 100 godzin materiał z prób. Widzowie będą mieli szansę ujrzeć Michaela Jacksona, jakiego dotąd nikt publicznie nie widział. Zobaczą piosenkarza, tancerza, filmowca, architekta, genialnego twórcę i wielkiego artystę podczas pracy, gdy tworzy i udoskonala swój ostatni koncert...

---------
Imprezy
Mniejsze Zło podczas listopadoweego Klubu Filmowego Seniora

5 listopada (w pierwszy czwartek miesiąca) o godz.: 14:00 podczas Klubu Filmowego Seniora zaprezentowany będzie film Mniejsze Zło.

Film powstał na podstawie powieści Janusza Andermana "Cały czas". Głównym bohaterem jest pisarz, karierowicz-oportunista, tłem historii - polskie dzieje najnowsze, od PRL-u do dnia dzisiejszego. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się zajęcia jasnego stanowiska: albo jesteś z nami, albo... przeciw nam. Ale Kamil jakoś nie potrafi się określić. Za pierwszym wydrukowanym wierszem, który okazał się wielkim sukcesem, nie poszły następne. Uniwersytet nie chce tolerować dłużej kolejnych niezdanych egzaminów, z dziewczynami przestaje się układać... Tu partia wyciąga rękę po młodego i zaangażowaneg...

Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny. Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką. Na seanse Klubu Filmowego Seniora obowiązują ceny biletów dla Seniorów.

----------
Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00

Tym razem 3 listopada (godz.: 20:00) Multikino zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz "Nigdy nie mów nigdy".

Na listopadowe spotkanie Kina Na Obcasach zaplanowanych zostało wiele atrakcji dodatkowych. A wszystko to uwieńczone filmem "Nigdy nie mów nigdy", reżyseria Wojciech Pacyna scenariusz Jerzy Niemczuk, Paweł Mossakowski, obsada: Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Robert Więckiewicz, Jan Wieczorkowski.

30-letnia Ama (Dereszowska) jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną "łowczynią głów" dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki, która rozładowuje stres w nocnych klubach, bawiąc się do rana i podrywając przypadkowych mężczyzn. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka, z którego już raz kiedyś zrezygnowała dla pracy. W trudnych chwilach wspiera ją najlepsza przyjaciółka Edyta (Olszówka), trochę zwariowana artystka, która właśnie weszła w nowy związek z policjantem Rafałem (Więckiewicz). Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie - randkę z przystojnym Markiem (Wieczorkowski), którego "złowiła" dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.

--------
Noc Grozy 6 listopada o godz.: 22:00
Rec
reżyseria Jaume Balagueró , Paco Plaza
scenariusz Jaume Balagueró , Luiso Berdejo
obsada: Manuela Velasco, Ferran Terrazo, David Vert
horror, Hiszpania, 2007, 85 min.
Reporterka Angela wraz z kamerzystą realizują dokument o nocnej pracy strażaków. Gdy pojawia się pierwsze wezwanie, dziennikarze również uczestniczą w akcji, by zarejestrować ciekawy materiał. Na miejscu okazuje się, że wezwanie dotyczyło hałasów w mieszkaniu starszej pani. Po przybyciu strażaków i policjantów, będąca w dziwnym stanie staruszka gryzie jednego z funkcjonariuszy. W międzyczasie okazuje się także, że budynek został odizolowany, bo służby bezpieczeństwa uważają, że w kamienicy panuje jakaś rozpowszechniająca się choroba.

Rec 2
reżyseria: Jaume Balaguero, Paco Plaza
scenariusz: Jaume Balaguero, Manu Diez, Paco Plaza
horror, Hiszpania, 2009, 85 min

Druga część hitowego hiszpańskiego horroru [Rec] z 2007 roku, zaczyna się tam, gdzie część pierwsza się skończyła. Do zainfekowanej morderczym wirusem kamienicy wkracza uzbrojony po zęby oddział komandosów w towarzystwie inspektora ministerstwa zdrowia.

Cena biletów: 17 zł lub 14 zł z Kartą Multikinomaniaka

----------
Pokazy Specjalne

Od 9 października Multikino ma zaszczyt zaprosić Państwa na cykl 5 krótkometrażowych filmów edukacyjnych zatytułowany "Przygoda 3D".
30.10. - 05.11.2009r.
Tajemnice Nawiedzonego Zamku
Wielkoformatowa produkcja 3D wytwórni nWave Picture, która przeniesie widzów do tajemniczego zamku. Akcja filmu ukazana jest z perspektywy jednej osoby, co sprawia, że widz czuje się jak w środku akcji. Kombinacja spektakularnej animacji i oszałamiającego efektu stereoskopowego 3D sprawia, że "Tajemnice Nawiedzonego Zamku" są do tej pory jednym z największych osiągnięć sztuki filmów trójwymiarowych.

06.11. - 12.11.2009r.
Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D
Animowane kino przygodowe 3D dla dzieci. Jeden z pierwszych pełnometrażowych filmów animowanych wykorzystujących technologię trójwymiarowa.
Grupa wesołych kosmitów przemierza Wszechświat w poszukiwaniu nowej planety, która mogliby zasiedlić. Zmęczeni podróżą Obcy trafiają na przyjaźnie wyglądającą planetę - Ziemię. Przed wybudowaniem bazy wysyłają zwiadowczą sondę z najodważniejszymi przedstawicielami swojej rasy na pokładzie. Przypadkowo lądują w środku "Planety Przygód", nowego, nafaszerowanego nowinkami technicznymi parku rozrywki. Nie przypuszczają nawet, że czeka na nich więcej przygód niż w samym kosmosie

----------
Weekendowe poranki dla dzieci w Multikinie

W każdą sobotę i niedzielę odbywają się poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z bajkami: Mała Syrenka (31.10 i 01.11), Piękna i Bestia (7 i 8.11), Trzech muszkieterów (14 i 15.11), Śpiąca królewna (21 i 22.11), Sinbad (28 i 29.11).
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

---------
Multibabykinow każdą środę o godz.: 12:00
Odlot

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone