: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-10-2009 | Imprezowe Hallowen w Epoce + Andrzejkowe newsy!

Halloween już się zbliża, już puka do Twych drzwi... Możesz być pierwszy i już teraz zarezerwować jego przywitanie w Dyskotece Epoca!!!
Z imprezą startujemy od godziny 21, dnia 31 października. Za możliwość odjazdowej zabawy należy uiścić 10 złociszy polskich.
Przy tak "mroczno-potworzastym" wieczorze nie mogło oczywiście zabraknąć klimatycznych strojów i wnętrz. Dla gości, którzy tłumnie przybędą na Halloweenowe Granie, czeka moc niespodzianek i promocji. Zaś  dla imprezowiczów, sztuk 3, którzy wczują się w krwisty klimat, będą przygotowane osobne "suprasjy" /święto amerykańskie więc nieco zachodniego języka newsowego, można zarzucić/.  

Jeżeli planujesz rezerwację, to możesz zamówić zestaw przekąsek, które na pewno umilą czas spędzony na "uraczaniu się" napojami. W skład tego dania wchodzą: koreczki, kanapeczki smakowe, chipsy z dipami /czyli po polsku mówiąc sosami smakowymi/. Cena tego przysmaku to tylko 20 zł

To już ostatnia chwila abyś zrobił rezerwację miejsc!!! Jak to ładnie mówią w reklamach supermarketów - ILOŚĆ miejsc Ograniczona. Spiesz się, żeby dla Ciebie nie zabrakło.
Telefon do rezerwacji to: 504 913 916

-----------

Wszystkich imprezowiczów związanych z Epocą, serdecznie przepraszamy za dzień 6 listopada /piątek/. Tego dnia w lokalu zaistnieje impreza zamknięta. Oczywiście chętnych zasmakowanych w imprezach made in Epoca zapraszamy w już w sobotę!!!


------
Mamy już wieści na temat Andrzejek! otóż specjalnie dla wszystkich imprezowiczów zostały przygotowane, aż 3 propozycje do wyboru!

27 listopada przed Andrzejkowa rozgrzewka! Impreza w dobrze znanych klimatach z Epoci! Także serdecznie zapraszamy by odpowiednio się nakręcić na tą jedyną noc w roku... ;)

Ale główna impreza dzień później - 28 listopada i teraz mowa o 3 wspomnianych wcześniej opcjach:

1 możliwość to wstęp za 25zł z rezerwacją miejsca!

2 możliwość to będzie rezerwacja dla tych, którzy lubią coś przekąsić na imprezie wstęp 35zł i dodatkowo talerz rozmaitości... ;)

Natomiast 3 możliwość przeznaczona dla tych, którzy lubią dobrze zjeść podczas imprezy i dla nich właśnie została przygotowana ta opcja... Specjalnie na tą noc w tej opcji przewidziano pełną konsumpcje na ciepło plus przekąski przez całą noc...
Opcja z rezerwacja 95 zł

Wszystkie ceny podane za osobę, także nasi Drodzy Czytelnicy jako pierwsi znacie możliwości Epoci na Andrzejkową noc dlatego już powiadomcie znajomych i dokonajcie rezerwacji na ten specjalny wieczór...


Cena za tę drugą imprezę /czyli Sylwester/ to 110 zł od osoby.
W cenie DOSKONAŁA zabawa, drobna konsumpcja plus wspólny toast przy szampanie!!!

Czytajcie nas, a pierwsi dowiecie się o nowych wydarzeniach w Epoce!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone