: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-11-2009 | Baltic Dance Mission PART. 1

Już 28 listopada 2009 r. w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu zawitają najlepsi dj' e  prosto z Amsterdamu. Będzie to odjazdowa impreza na której za konsoletą zagoszczą:

CLIFF COENRAAD (zagrał w tym roku na Trance Energy)

FRANCESCO DIAZ, GALEN BEHR (zagrał w 2007 na EnTrance w Bydgoszczy)

RE-WARD, TONY CZA-CZA

NEEVALD (polski dj znany m.in. z występów na Sunrise Festival).

Impreza startuje o godzinie 20.00 i potrwa aż do 5.00 rano.

Organizatorzy przeznaczyli do sprzedaży 3200 biletów. Sprzedaż rozpocznie się już w czwartek. Można je będzie nabyć m. in. na http://www.ftb.pl/bilety.asp oraz w punktach sprzedaży w Elblągu: w sekretariacie Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej 135, Księgarni Quo Vadis przy ul. 1-go Maja 35, Sklepie Muzycznym H&D Music  przy ul. Węgrowskiej 16, Hotelu Gromada przy ul. Pl. Słowiański 16.

Wszelkie informacje oraz zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem telefonu 0 692 486 726.

Cena biletów jak na taką imprezę jest bardzo promocyjna. W Pierwszej puli przewidziano  tysiąc biletów w cenie 39 zł (wyłącznie w sprzedaży internetowej www.ftb.pl). Po wyczerpaniu limitu bilety sprzedawane będą jeszcze w dwóch pulach – w drugiej po 49 zł i ostatniej po 60 zł.

Kilka słów o artystach:

Francesco Diaz:

Artysta o wieloletnim stażu za konsoletą. Człowiek, który swoimi perełkami błysnął w naszych oczach i co ważniejsze uszach już nie raz. Interesująca postać o nowatorskim spojrzeniu na teraźniejszy House music. Za dzisiejszą popularność Diaz'a odpowiedzialne są takie pozycje jak "Human Animal", "You Want Me", czy legendarna "Ibiza". Ostatnio Frank z przyjaciółmi z branży uruchomił wytwórnię płytową - Wormland Music.
www.myspace.com/francescodiaz
www.francesco-diaz.com

Cliff Coenraad:

Mimo swojego młodego wieku jest aktualnie producentem, którego utwory, to ważny punkt setów największych DJ-ów. W Polsce był dotychczas tylko raz, na enTrance 2007 w Bydgoszczy, gdzie klubowicze mogli przekonać się o kuszcie DJ-skim holendra. Sam na swój teraźniejszy styl mówi, iż jest to muzyka bootyshakin'. Tech-house-trance i progressive, sprawia, że każdy tupie przysłowiową nóżką przy muzyce Coenraada. W swojej dotychczasowej karierze grał również na najważniejszych holenderskich imprezach takich jak: Trance Energy czy Mysteryland. Swoją muzykę publikuje w jednym z najlepszych elektroniczncyh labeli - High Contrast Recordings.
www.myspace.com/cliffcoenraad
www.myspace.com/beyourselfmusicofficial
www.cliffcoenraad.com
www.beyourselfmusic.com
www.twitter.com/cliffcoenraad

Re-Ward:

Wardt van der Harst, to aktualnie jeden z najlepiej zapowiadających się holenderskich Dj-ów i producentów. Oprócz solowych produkcji udziela się również w projekcie W&W. Ogromne zaangażowanie i umiejętnośći jakimi dysponuje ten zaledwie 20-sto latek sprawiają, że europejskie parkiety ogarnia szał podczas jego występów. Aktualnie swoje utwory wydaje w Spinnin' Records, Armada Records i Black Hole Recordings.
www.myspace.com/rewardmusic
www.myspace.com/wandwofficial
www.myspace.com/spinninrecordings
www.twitter.com/wandwofficial

Galen Behr:

Niegdyś mocno zaangażowany w produkcję muzyki progressive trance. Na swoim koncie ma kilkanaście perełek trancowych. Znany jest również z aliasów Passiva i Ava Mea. Te są już jednak przeszłością. Aktualnie Galen Behr produkuje i gra pod własnym nazwiskiem. Ciepłe i głębokie brzmienie jego produkcji pozwala nam rozpłynąć się podczas jego występów. Ostatnim projektem Galena jest kooperacja ze studyjnym kolegom - Leonem Bolierem, czego wspólnym owocem jest 'Wet Dream'.
www.myspace.com/galenbehr
www.galenbehr.com

Tony Cha Cha:

Kiedy w latach 2004-2006 Polskę opętała muzyka Trance, jego nagrania były zagrożeniem dla klubowiczów. Petardy spod ręki e-craiga kupowali niemalże wszyscy w ciemno. E-Craig to jednak przeszłość. Od roku 2007 na rynku pojawił się Tony Cha Cha, który zmienił swój wizerunek o 180stopni, a o poprzednim zapomniał. Aktualnie produkuje i gra electro-tech-house. Jego utwory pojawiają się systematycznie we wszystkich klubowych notowaniach począwszy od niemieckich, przez angielskie, polskie, a skończywszy na domowych - holenderskich topówkach. Aktualnie wydaje muzykę w Spinnin' Records.
www.myspace.com/tonychacha
www.tonychacha.com

Neevald:

W radio house'owa dusza w 100%. Promotor muzyki klubowej od zawsze. Twórca najbardziej popularnych audycji house w Wielkopolsce w radio Planeta FM (Poznań) - jedynej klubowej stacji Fm w kraju, która swoim graniem wyznacza trędy obowiązujące w miejscach klubowych całego kraju. Swoją muzykę charakteryzuje jako - "Głębsze i klimatyczne granie które idealnie oddaje klimat hiszpańskiej wyspy i jednocześnie przenosi na ten imprezowy raj świata".
www.myspace.com/djneevald
Baltic Dance Mission PART. 1
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone