: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-11-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
2012
reżyseria: Roland Emmerich
scenariusz: Roland Emmerich, Harald Kloser
obsada: John Cusack, Thandie Newton, Woody Harrelson  
fantastycznonaukowy, Kanada, USA, 2009

Wieki temu Majowie pozostawili nam swój kalendarz, na którym widnieje dokładna końcowa data. Astrolodzy już to odkryli, numerolodzy znaleźli na to wzory, geolodzy twierdzą, że Ziemia spóźnia się w swoim obrocie i nawet rządowi naukowcy nie są w stanie temu zaprzeczyć - w 2012 roku Ziemię czeka kataklizm na niespotykaną skalę. Przepowiednia, która rozpoczęła swój żywot za czasów Majów została już udokumentowana, przedyskutowana i zbadana. W roku 2012 będziemy wiedzieć - zostaliśmy ostrzeżeni.

---------
Premiery
Nigdy Nie Mów Nigdy
reżyseria: Wojciech Pacyna
scenariusz: Jerzy Niemczuk, Iwona Siemieniuk, Paweł Mossakowski
obsada: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka  
Polska, 2009, 100 min

30 - letnia Ama jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną ‘łowczynią głów’ dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki, ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka. Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie - randkę z przystojnym Markiem, którego "złowiła" dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.  

Sława
reżyseria: Kevin Tancharoen
scenariusz: Aline McKenna, Allison Burnett
obsada: Thomas Dekker, Kay Panabaker, Anna Maria Perez de Tagle  
musical, USA, 2009, 107 min

Historia studentów nowojorskiej szkoły teatralnej, którzy marzą o wielkiej sławie piosenkarzy i aktorów. Barwna opowieść o dojrzewaniu, pasji, miłości i cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces.

Terra 3D
reżyseria: Aristomenis Tsirbas
scenariusz: Evan Spiliotopoulos
animowany/przygodowy, USA, 2007, 85 min

Mala zamieszkuje piękną planetę Terra - miejsce gdzie czci się pokój i tolerancję. Niestety spokój mieszkańców zostaje zakłócony przez Ziemian, którzy szukają nowego miejsca do osiedlenia, po tym jak na ich planecie wyczerpały się wszystkie surowce. Wraz z rozpoczęciem inwazji na Terrę porwany zostaje ojciec Mali - Roven. Dziewczynka ma nadzieję go uratować, dlatego ukrywa ziemskiego lotnika Jima, którego samolot rozbił się podczas ataku. Mala opiekuje się Jimem i pomaga mu w powrocie do zdrowia. Tak rodzi się prawdziwa przyjaźń, a Mala i Jim obmyślają plan w jaki sposób uratować zarówno ludzką rasę jak i planetę Terra...

Rec 2
reżyseria: Jaume Balaguero, Paco Plaza
scenariusz: Jaume Balaguero, Manu Diez, Paco Plaza  
horror, Hiszpania, 2009, 85 min

Druga część hitowego hiszpańskiego horroru [Rec] z 2007 roku, zaczyna się tam, gdzie część pierwsza się skończyła. Do zainfekowanej morderczym wirusem kamienicy wkracza uzbrojony po zęby oddział komandosów w towarzystwie inspektora ministerstwa zdrowia.

---------
Imprezy
Mniejsze Zło podczas listopadoweego klubu filmowego seniora

5 listopada (w pierwszy czwartek miesiąca) o godz.: 14:00 podczas Klubu Filmowego Seniora zaprezentowany będzie film Mniejsze Zło.

Film powstał na podstawie powieści Janusza Andermana "Cały czas". Głównym bohaterem jest pisarz, karierowicz-oportunista, tłem historii - polskie dzieje najnowsze, od PRL-u do dnia dzisiejszego. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się zajęcia jasnego stanowiska: albo jesteś z nami, albo... przeciw nam. Ale Kamil jakoś nie potrafi się określić. Za pierwszym wydrukowanym wierszem, który okazał się wielkim sukcesem, nie poszły następne. Uniwersytet nie chce tolerować dłużej kolejnych niezdanych egzaminów, z dziewczynami przestaje się układać... Tu partia wyciąga rękę po młodego i zaangażowaneg...
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny. Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką. Na seanse Klubu Filmowego Seniora obowiązują ceny biletów dla Seniorów.

Noc Grozy
6 listopada o godz.: 22:00
Rec
reżyseria Jaume Balagueró , Paco Plaza
scenariusz Jaume Balagueró, Luiso Berdejo
obsada: Manuela Velasco, Ferran Terrazo, David Vert
horror, Hiszpania, 2007, 85 min.

Reporterka Angela wraz z kamerzystą realizują dokument o nocnej pracy strażaków. Gdy pojawia się pierwsze wezwanie, dziennikarze również uczestniczą w akcji, by zarejestrować ciekawy materiał. Na miejscu okazuje się, że wezwanie dotyczyło hałasów w mieszkaniu starszej pani. Po przybyciu strażaków i policjantów, będąca w dziwnym stanie staruszka gryzie jednego z funkcjonariuszy. W międzyczasie okazuje się także, że budynek został odizolowany, bo służby bezpieczeństwa uważają, że w kamienicy panuje jakaś rozpowszechniająca się choroba.

Rec 2
reżyseria: Jaume Balaguero, Paco Plaza
scenariusz: Jaume Balaguero, Manu Diez, Paco Plaza
horror, Hiszpania, 2009, 85 min

Druga część hitowego hiszpańskiego horroru [Rec] z 2007 roku, zaczyna się tam, gdzie część pierwsza się skończyła. Do zainfekowanej morderczym wirusem kamienicy wkracza uzbrojony po zęby oddział komandosów w towarzystwie inspektora ministerstwa zdrowia.

Cena biletów: 17 zł lub 14 zł z Kartą Multikinomaniaka


Projekt KinoRP - kultura dla każdego
Serdecznie zapraszamy wszystkich Naszych widzów na pokazy filmowe w ramach nowego projektu "KinoRP". KinoRP to projekt realizowany z myślą o dobru wspólnym, jakim jest dorobek polskiej kinematografii, jego ochrona i popularyzacja.

Począwszy od listopada co miesiąc, a dokładnie w każdy drugi poniedziałek miesiąca na ekrany wchodzić będą kolejno klejnoty polskiego kina, które w procesie cyfryzacji zyskały odpowiednią oprawę  i ponownie zaświecą dawnym blaskiem.

9 listopada 2009 roku premierą zrekonstruowanego cyfrowo filmu "Popiół i Diament" rozpoczynamy tworzenia cyfrowego archiwum polskiego kina. Wybór tytułu jest nieprzypadkowy: 51 lat temu narodził się kultowy aktor w wybitnym filmie. Jesteśmy przekonani, że projekt KinoRP i nowa cyfrowa kopia dadzą Maćkowi Chełmickiemu prawdziwą nieśmiertelność, a samemu filmowi - podobnie jak innym przez nas rekonstruowanym - nowe i długie kinowe życie.

W najbliższych miesiącach zapraszamy  kolejno na: Popiół i Diament (listopad), Austeria (grudzień), Pociąg (styczeń). Lista premier będzie na bieżąco uzupełniana o kolejne tytuły.

Kino RP to projekt skierowany do szerokiej widowni, zwłaszcza młodej, bo w dużej mierze pełni funkcję edukacyjną, realizowany jest  z myślą o najmłodszym pokoleniu widzów. Chcielibyśmy, żeby młodzi ludzie, wychowani już w świecie technologii cyfrowych poznali najwybitniejsze polskie filmy w najlepszej jakości - i na dużym ekranie, bo filmowa magia ciągle najmocniej działa właśnie w sali kinowej. W zamierzeniu każdy film pokazywany będzie co najmniej raz w miesiącu na dwóch seansach: przedpołudniowym dla zorganizowanych grup szkolnych i wieczornym dla widzów indywidualnych. Liczba projekcji - w zależności od zainteresowania - może być zwiększona.    

Pokazy filmów w nowej cyfrowej wersji, która pozwala w pełni dostrzec i docenić wszystkie jego wizualne i artystyczne walory, to ze strony nas, ludzi kochających polskie kino, także rodzaj podziękowania twórcom za ich pracę i wkład w rozwój kinematografii.

Ceny biletów: 18 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 12 zł (grupy szkolne)

---------
Era Muzyki na Wielkim Ekranie: Nirvana “Live At Reading" 24 listopada o godz.: 20:00

Era oraz Universal Music Polska zapraszają na jedyny w Polsce, premierowy pokaz koncertu legendy muzyki Grunge. Zobaczymy zremasterowany (poprawiony dźwięk i obraz), nigdy dotąd nie wydanego na DVD koncertu Nirvany z festiwalu w Reading. Nirvana "Live At Reading".

Wykonawca: Nirvana,
Tytuł: Live At Reading,
Data koncertu: 24 listopada 2009 (wtorek), Start: 20:00
Lokalizacja: Wszystkie 21 kin sieci Multikino i Silver Screen,
Firma fonograficzna: Universal Music Polska (premiera DVD 30 października 2009)
Czas trwania : 97 min.
Format Video: DVD VIDEO,
Format Audio: Digital Dolby Surround lub PCM Stereo,

O koncercie:

Koncert Nirvany, który odbył się na festiwalu w Reading 30 sierpnia 1992 roku zajął pierwsze miejsce w plebiscycie magazynu Kerrang "100 koncertów, które wstrząsnęły światem" i jest jednym z najpopularniejszych bootlegów w historii rock'n'rolla. Dzięki temu wydawnictwu fani będą mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć i posłuchać tego koncertu w całości z poprawionym obrazem i dźwiękiem.
Większość setu z Reading stanowią utwory z albumu "Nevermind", ale znalazły się w nim również te wydane na płycie "In Utero" dopiero dwa lata później: "All Apologies", “Dumb"  i po raz pierwszy wykonywany na żywo, “tourette’s". Lista utworów obejmuje również starsze kawałki z debiutanckiego krążka "Bleach" jak "Blew", “About A Girl", “School", “Negative Creep" i "Love Buzz" oraz z połowy lat 80-tych. Nirvana zagrała w Reading również trzy utwory, które ukazały się w 1992 roku na kompilacji "Intesticide" oraz covery Fang "The Money Will Roll Right In" i "D-7" z repertuaru The Wipers.

Lista utworów:

1.Breed
2. Drain You
3. Aneurysm
4. School
5. Sliver
6. In Bloom
7. Come As You Are
8. Lithium
9. About A Girl
10. tourette's
11. Polly
12. Lounge Act
13. Smells Like Teen Spirit
14. On A Plain
15. Negative Creep
16. Been A Son
17. All Apologies
18. Blew
19. Dumb
20. Stay Away
21. Spank Thru
22. Love Buzz
23. The Money Will Roll Right In
24. D-7
25. Territorial Pissings

Ceny biletów:15 zł lub 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

Sponsor główny koncertu: "Era muzyki na wielkim ekranie"

Wygraj podwójne zaproszenia! Ustaw utwór Nirvana "Smells Like Teen Spirit" w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 555 na numer 333. Tylko dla użytkowników ERA, TAK TAK, HEYAH.

---------
Weekendowe poranki dla dzieci w multikinie

W każdą sobotę i niedzielę odbywają się poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z bajkami: Piękna i Bestia (7 i 8.11), Trzech muszkieterów (14 i 15.11), Śpiąca królewna (21 i 22.11), Sinbad (28 i 29.11).
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

--------
Multibabykino w każdą środę o godz.: 12:00
Nigdy Nie Mów Nigdy

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone