: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-11-2009 | Elbląska Masakra Płytą Winylową 3 - Charytatywnie

Serdecznie zapraszamy na trzecią już edycję imprezy z cyklu Elbląska Masakra Płytą Winylową, na której klasycznie zaserwujemy najlepsze czarne brzmienia (Rap, R'N'B, Soul, Funk). Tym razem każdy uczestnik imprezy poza tym, że miło spędzi czas również wesprze szczytny cel, ponieważ całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony na cel charytatywny. Zaprezentujemy sety zarówno do posłuchania jak i do zabawy, muzyka prosto z gramofonów oraz dodatkowo grana na żywo z samplera MPC. Impreza odbędzie się w czwartek 12 listopada w Old Pubie "Jaszczur" na Starym Mieście (ul. Wigilijna 6). Zaczynamy grać o godzinie 21.00.

Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki bezinteresownemu wsparciu Agencji Muzycznej  Marka, która zgodziła się nagłośnić imprezę oraz Fundacji Elbląg, która wyraziła chęć pomocy przy sprawach związanych z przekazaniem zdobytych środków na cel charytatywny.

Więcej informacji na www.empw.pl

empw.pl
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone