: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-11-2009 | ERLAND I KONY BOHATEROWIE KLIPU  ZODIAK NA MELANŻU

Pierwszy klip grupy MONOPOL promujący album Product of Poland bije rekordy oglądalności na portalach internetowych i w telewizjach muzycznych. Oryginalny pomysł na teledysk i rewelacyjna muzyka Monopolu powodują, że Zodiak na Melanżu otrzymuje od widzów i słuchaczy ogromną ilość pozytywnych opinii .

Bohaterem teledysku zrealizowanego przez wrocławską grupę Dwaem jest debiutujący na ekranie Erland – mapet animowany przez finalistę tegorocznej edycji programu Mam Talent Konrada „Kony” Czarkowskiego. Konrad , który jest  twórcą i animatorem postaci Erlanda bez wahania zgodził się na udział w klipie , bo jak sam twierdzi „Chcę być dobrym i uczciwym człowiekiem, szukam wspólników, sam nie będę się wygłupiać”. Wspólników do wspólnych wygłupów znalazł w formacji MONOPOL ,co doskonale widać w teledysku Zodiak na Melanżu.

Zapraszamy do obejrzenia klipu www.monopol-music.pl  i www.sonymusic.pl oraz galerii zdjęć , które pokazują specyfikę pracy z lalką na planie teledysku..

Sony Music
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone