: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-11-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Niko Na Drodze Do Gwiazd
reżyseria: Michael Hegner, Kari Juusonen
scenariusz: Hannu Tuomainen, Marteinn Thorisson
animowany/familijny/przygodowy, Finlandia, Dania, Niemcy, Irlandia, 2008, 80 min

Małego renifera Niko samotnie wychowała mama, ponieważ jego tata jest członkiem legendarnej Powietrznej Eskadry Świętego Mikołaja. Niko nigdy nie spotkał taty, ale bardzo go podziwia i chciałby w przyszłości być taki jak on. Marzy o tym, aby dostać się do ekipy najbardziej odlotowych reniferów - reniferów Świętego Mikołaja. Kiedy stado głodnych wilków, któremu przewodzi Czarny Wilk, napada na renifery, Niko postanawia zwrócić się o pomoc do taty. Aby go odnaleźć i pokrzyżować niecne plany wrogów, mały renifer razem z przyjaciółmi - wiewiórką Juliusem i łasicą Wilmą, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż.

Prawo Zemsty
reżyseria: F. Gary Gray
scenariusz: Kurt Wimmer
obsada: Gerard Butler, Jamie Foxx, Colm Meaney  
dramat/thriller, USA, 2009, 108 min

Historia robiącego karierę asystenta Prokuratora Generalnego, który spotyka na swojej drodze skrzywdzonego przez system prawniczy strażnika więziennego. Okazuje się bowiem, że morderca żony i córki strażnika, dzięki prawniczym przepisom, trafi na wolność. Strażnik postanawia więc wziąć prawo w swoje ręce i zemścić się nie tylko na zbrodniarzu, ale także na tych, którzy doprowadzili do jego uwolnienia.

Dom Zły
reżyseria: Wojciech Smarzowski
scenariusz: Wojciech Smarzowski, Łukasz Kośmicki
obsada: Arkadiusz Jakubik, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa    
Polska, 2009, 106 min

Dwa przeplatające się wątki. Pierwszy - jesień 1978, bieszczadzka wieś, w miejscowym pegeerze pracę podejmuje Edward Środoń. Na noc zatrzymuje się w gospodarstwie Dziabasów, gdzie podczas suto zakrapianej nocy dochodzi do tragedii. Drugi - 1982, zima, Stan Wojenny. Porucznik Mróz przeprowadza wizję lokalną mająca pomóc w wyjaśnieniu dramatycznych wydarzeń sprzed 4 lat.


----------
Imprezy
Maraton Dom Zły
27 listopada o godz.: 22:00

Wesele
reżyseria: Wojciech Smarzowski
scenariusz: Wojciech Smarzowski
obsada: Tamara Arciuch, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa, Iwona Bielska-Grabowska, Maciej Stuhr  
komediodramat, Polska, 2004, 109 min

Wojnar, zamożny mieszkaniec małego miasteczka, urządza córce wystawne wesele. Zgodnie z "polską tradycją" impreza przybiera charakter pokazowy. Kiedy zabawa rozkręca się na całego, panna młoda dostrzega wśród gości weselnych kamerzystę, swojego byłego chłopaka, którego nadal kocha.

Dom Zły
reżyseria: Wojciech Smarzowski
scenariusz: Wojciech Smarzowski, Łukasz Kośmicki
obsada: Arkadiusz Jakubik, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa
Polska, 2009, 106 min

Dwa przeplatające się wątki. Pierwszy - jesień 1978, bieszczadzka wieś, w miejscowym pegeerze pracę podejmuje Edward Środoń. Na noc zatrzymuje się w gospodarstwie Dziabasów, gdzie podczas suto zakrapianej nocy dochodzi do tragedii. Drugi - 1982, zima, Stan Wojenny. Porucznik Mróz przeprowadza wizję lokalną mająca pomóc w wyjaśnieniu dramatycznych wydarzeń sprzed 4 lat.


---------
Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca  o godz.: 20:00.
Tym razem, 1 grudnia (godz.: 20:00) Multikino zapraszaja wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz "500 DNI MIŁOŚCI".

"500  Dni Miłości" - reżyseria: Marc Webb, obsada: Zooey Deschanel, Joseph Gordon-Levitt
Tom (Joseph Gordon-Levitt) jest nieszczęśliwym i niepoprawnym romantykiem, który zarabia na życie wymyślając teksty na pocztówki z życzeniami. Gdy jego dziewczyna, Summer (Zooey Deschanel), odchodzi od niego. Zrozpaczony postanawia wrócić myślami do ich 500 dni razem, aby odkryć, co poszło źle.

Film 500 Dni Miłości podczas grudniowego Kino Na Obcasach zaprezentowany będzie w 16 kinach sieci Multikino (MK) i Silver Screen (SS): MK Warszawa (Ursynów, Złote Tarasy,), SS Warszawa (Wola i Europlex), MK Kraków, MK Wrocław (Arkady), SS Łódź, MK Gdańsk, MK Szczecin, MK Gdynia, MK Poznań (Stary Browar), MK Rybnik, MK Elbląg, MK Włocławek, MK Koszalin i MK Sopot.

Film 500 Dni Miłości będzie grany wyłącznie podczas grudniowego Kina Na Obcasach w kinach: MK Wrocław (Arkady), MK Gdynia, MK Poznań (Stary Browar), MK Rybnik, MK Elbląg, MK Włocławek, MK Koszalin, MK Sopot i SS Wola.

Ponadto, w 4 kinach MK Zabrze, SS Warszawa (Targówek), MK Wrocław (Pasaż) i MK Bydgoszcz
Podczas grudniowego KNO zagramy będzie film:

Sponsorami grudniowego spotkania Kino Na Obcasach są: Bank Zachodni WBK i konto wyłącznie dla kobiet "Konto na obcasach" oraz Kompania Piwowarska i marka Redds.

----------
Popiół I Diament podczas grudniowego Klubu Filmowego Seniora

3 grudnia (w pierwszy czwartek miesiąca) o godz.: 14:00 podczas Klubu Filmowego Seniora zaprezentowany będzie film Popiół I Diament.

Adaptacja opowiadania Jerzego Andrzejewskiego. Jeden z najważniejszych filmów w historii polskiej kinematografii. Pierwszy dzień pokoju. Młody akowiec, Maciek Chełmicki, otrzymuje rozkaz zastrzelenia sekretarza KW PPR. Zbieg okoliczności powoduje, że zabija kogoś innego. Spotykając się twarzą w twarz ze swoją ofiarą doznaje szoku. Staje przed koniecznością powtórzenia zamachu. Poznaje Krystynę, dziewczynę pracującą jako barmanka w restauracji hotelowej. Uczucie do niej uświadamia mu jeszcze bardziej bezsens zabijania w chwili zakończenia wojny. Wierność złożonej przysiędze, a tym samym obowiązek podporządkowania się rozkazowi, przeważa szalę.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny. Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką. Na seanse Klubu Filmowego Seniora obowiązują ceny biletów dla Seniorów.

----------
Nocny Dyżur Z Dr Housem
4 grudnia o godz.: 22:00

4 grudnia (piątek) o godz.: 22:00 w Multikinie rozpocznie się Nocny Dyżur Z Dr Housem

Zobaczymy maraton wybranych 4 odcinków sezonu czwartego:

Astronautka - House prowadzi kolejne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do pracy w szpitalu jednocześnie badając przypadek astronautki, której percepcja zamienia obrazy w dźwięk.

Za Wszelką Cenę - CIA zatrudnia House’a do leczenia jednego z agentów, który zapadł na tajemniczą chorobę, tymczasem kandydaci ścierają się z Foremanem w sprawie przypadku kierowcy wyścigowego.

Lepiej, Żebyś Nie Wiedział - Finałowa piątka kandydatów zajmuje się przypadkiem pewnego iluzjonisty, ale czy aby jego choroba nie jest kolejną sztuczką?

Wyścig - Gdy House musi wydać ostateczny werdykt w sprawie zatrudnienia asystentów stawia przed kandydatami ostatnie zadanie, zlecając im opiekę nad buntowniczym muzykiem punkowym.


Zobaczcie na własne oczy jak Dr House i jego zespół rozwiązują największe tajemnice medycyny na swój własny dowcipny i oryginalny sposób.

Ceny biletów:
19 zł lub 14 zł dla  studentów i posiadaczy kart Multikinomaniaka.

---------
Noc Kina
11 grudnia o godz.: 23:00

Już w piątek 11 grudnia 2009 odbędzie się 6 edycja ogólnopolskiego święta kina, Noc Kina 2009 !

Noc Kina to niezwykła impreza filmowa - noc, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat, podzielone na ulubione kategorie filmowe. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina widzowie mogą oglądać filmy do białego rana, przemieszczając się dowolnie z filmu na film, z sali na salę!

Noc Kina to prawdziwie i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka:
pokazy filmowe we wszystkich salach kinowych,
pokazy 10 różnych filmów, zaczynających się w krótkich odstępach czasowych - możliwość obejrzenia paru filmów w wybranej kolejności,
pokazy filmów w ulubionych kategoriach: komedie, horrory, dramaty, kino polskie oraz po raz pierwszy podczas Nocy Kina zobaczymy filmy z kategorii Science Fiction,
specjalne promocje w kinowych barkach (m.in. produkty w promocyjnych cenach i dolewka Coca-Coli gratis),
filmy z 6 kategorii filmowych: komedie, horrory, dramaty, oscarowe, polskie oraz kategoria specjalna piątej edycji Nocy Kina: europejskie.
Ceny biletów:

17 zł normalny oraz 13 zł dla posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniaka

Bilety w sprzedaży w kasach Multikino
Na Noc Kina nie jest prowadzona rezerwacja
Bilety można nabyć wyłącznie w kasach na terenie kin
Miejsca na salach są nienumerowane
Liczba miejsc ograniczona
Sugerowany wiek uczestników imprezy - 18 lat

Bilet na szóstą edycję Nocy Kina upoważnia do wstępu do kina i przemieszczania się między wszystkimi salami kinowymi do białego rana!

----------
Weekendowe poranki dla dzieci w Multikinie

W każdą sobotę i niedzielę odbywają się Poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z bajkami: Sindbad (28 i 29.11).
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) - angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec.

Strażak Sam (wal. Sam Tân, ang. Fireman Sam, 1987-2005) - brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast - Pontypridd i Tonypandy).

Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem [lokomotywą nie posiadającą tendra]. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma 6 średnich kół o kolorze błękitnym.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

---------
Multibabykino w każdą środę o godz.: 12:00
Odlot

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone