: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-11-2009 | Sunset Festival On Tour i Sulava Club - Fotorelacja cz.2

Jak zapowiedziałem na początku tygodnia pierwsze wieści na temat kolejnej imprezy, tak dziś dotrzymuję słowa i mówię nieco więcej o Andrzejkach w klubie Sulava! Także moi mili występ w postaci Live Setu, zagra DJ MARIO oraz DJ MARTA.

DJ MARIO pewnie pamiętacie go z wielu imprez, które już się odbyły w klubie Sulava tak to ten DJ, który muzykę puszcza tylko z najczarniejszych vinyli! DJ MARTA z pewnością zaczaruję wielu imprezowiczów swoim wspaniałym i uroczym wokalem, który w połączeniu z muzyczną oprawą ze strony DJ MARIO da niesamowity efekt, który zostanie na bardzo długo w waszej pamięci!

Do tego chcemy powiedzieć, że wszystko będzie utrzymane w tajemniczym klimacie, przepełnionym wróżbami i ... no właśnie ;) Przewidziane są również liczne konkursy podczas trwania imprezy, oraz pyszne promocje na barze ;) Także moi mili my tam z pewnością będziemy.

Wstęp na imprezę 10zł do godziny 23 dla wszystkich Pań tylko 5zł, no i wiadomo wszyscy Andrzeje tego wieczoru wstęp mają za darmo! Aha zapomniałbym jeszcze zorganizowane grupy przybywające tego wieczoru do Sulavy również mają przewidziany tańsze wejście ;)

A dziś zapraszamy do obejrzenia drugiej części z Sunset Festival on Tour! Który to mieliśmy okazję bawić się w ostatni weekend. Także serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy

Dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone