: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-11-2009 | Andrzejkowe szaleństwa w klubie Sulava + Zapowiedzi

No tak jesteśmy po szalonej imprezie w klubie Sulava, którą prowadziła nieoceniona DJ Marta i DJ Mario! Moi drodzy musicie wierzyć mi na słowo, dawno tak dobrze się nie bawiliśmy! Z resztą, każdy kto sobotni wieczór spędzał, w klubie Sulava może śmiało potwierdzić moje słowa ;-)

No ale do brzegu! Z tego miejsca pragnę od razu zaprosić na kolejną imprezę w klubie Sulava... Tym razem będzie to Mikołajkowa Impreza + Urodziny DJ Mario! Już teraz życzymy wszystkiego najlepszego od Sulavy i ekipy, a wszyscy którzy chcą dołączyć się do życzeń zapraszamy już 5 grudnia do klubu Sulava.  Swoją obecność potwierdziła już DJ Marta no i oczywiście sam Jubilat, który po raz kolejny poprowadzi dla was imprezę z najczarniejszych winyli! Do tego goście zaproszeni przez DJ Mario!

Na taką okazję nie może zabraknąć promocji, dlatego tego wieczoru wszystkie Panie wchodzą zupełnie za darmo! No i wiadomo, że im większymi przybywacie grupami to również możecie liczyć na zniżki! Do tego szalony imprezowy klimat na parkiecie, o który zadba DJ Marta, która pokazała swoje umiejętności na andrzejkowej imprezie!

Także moi drodzy 5 grudnia szalona impreza mikołajkowa połączona z urodzinami DJ Mario! Start godzina 20.00, wstęp poza wymienionymi promocjami tylko 10zł, na imprezie na pewno będzie DJ Mario (jako jubilat ;), szalona DJ Marta oraz specjalni goście zaproszeni przez Jubilata. Takiej imprezy nie można przegapić!

Teraz zapraszam do pierwszej części relacji z andrzejkowych szaleństw w klubie Sulava właśnie pod nadzorem DJ Mario i DJ Marty

Dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone