: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-12-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Mikołajek
reżyseria: Laurent Tirard
scenariusz: Alain Chabat, Laurent Tirard, Gregoire Vigneron
obsada: Maxime Godard
familijny/komedia, Francja, 2009

Ekranizacja serii humorystycznych książek z lat 50. i 60. o przygodach małego chłopca Mikołajka, wspólne dzieło znanego twórcy scenariuszy komiksów m.in. o Galu Asteriksie Rene Goscinnego i rysownika Jeana-Jacquesa Sempego.

----------
Imprezy

Popiół I Diament podczas grudniowego Klubu Filmowego Seniora

3 grudnia (w pierwszy czwartek miesiąca) o godz.: 14:00 podczas Klubu Filmowego Seniora zaprezentowany będzie film Popiół I Diament.

Adaptacja opowiadania Jerzego Andrzejewskiego. Jeden z najważniejszych filmów w historii polskiej kinematografii. Pierwszy dzień pokoju. Młody akowiec, Maciek Chełmicki, otrzymuje rozkaz zastrzelenia sekretarza KW PPR. Zbieg okoliczności powoduje, że zabija kogoś innego. Spotykając się twarzą w twarz ze swoją ofiarą doznaje szoku. Staje przed koniecznością powtórzenia zamachu. Poznaje Krystynę, dziewczynę pracującą jako barmanka w restauracji hotelowej. Uczucie do niej uświadamia mu jeszcze bardziej bezsens zabijania w chwili zakończenia wojny. Wierność złożonej przysiędze, a tym samym obowiązek podporządkowania się rozkazowi, przeważa szalę.

Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny. Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką. Na seanse Klubu Filmowego Seniora obowiązują ceny biletów dla Seniorów.

----------

Nocny Dyżur Z Dr Housem
4 grudnia o godz.: 22:00

4 grudnia (piątek) o godz.: 22:00 w Multikinie rozpocznie się Nocny Dyżur Z Dr Housem

Zobaczymy maraton wybranych 4 odcinków sezonu czwartego:

Astronautka - House prowadzi kolejne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do pracy w szpitalu jednocześnie badając przypadek astronautki, której percepcja zamienia obrazy w dźwięk.

Za Wszelką Cenę - CIA zatrudnia House’a do leczenia jednego z agentów, który zapadł na tajemniczą chorobę, tymczasem kandydaci ścierają się z Foremanem w sprawie przypadku kierowcy wyścigowego.

Lepiej, Żebyś Nie Wiedział - Finałowa piątka kandydatów zajmuje się przypadkiem pewnego iluzjonisty, ale czy aby jego choroba nie jest kolejną sztuczką?

Wyścig - Gdy House musi wydać ostateczny werdykt w sprawie zatrudnienia asystentów stawia przed kandydatami ostatnie zadanie, zlecając im opiekę nad buntowniczym muzykiem punkowym.

Zobaczcie na własne oczy jak Dr House i jego zespół rozwiązują największe tajemnice medycyny na swój własny dowcipny i oryginalny sposób.

Ceny biletów:
19 zł lub 14 zł dla  studentów i posiadaczy kart Multikinomaniaka.

---------

Noc Kina
11 grudnia o godz.: 23:00

Już w piątek 11 grudnia 2009 odbędzie się 6 edycja ogólnopolskiego święta kina, Noc Kina 2009!

Noc Kina to niezwykła impreza filmowa - noc, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat, podzielone na ulubione kategorie filmowe. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina widzowie mogą oglądać filmy do białego rana, przemieszczając się dowolnie z filmu na film, z sali na salę!

Noc Kina to prawdziwie i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka:
pokazy filmowe we wszystkich salach kinowych
pokazy 10 różnych filmów, zaczynających się w krótkich odstępach czasowych - możliwość obejrzenia paru filmów w wybranej kolejności,
pokazy filmów w ulubionych kategoriach: komedie, horrory, dramaty, kino polskie oraz po raz pierwszy podczas Nocy Kina zobaczymy filmy z kategorii Science Fiction,
specjalne promocje w kinowych barkach (m.in. produkty w promocyjnych cenach i dolewka Coca-Coli gratis),
filmy z 6 kategorii filmowych: komedie, horrory, dramaty, oscarowe, polskie oraz kategoria specjalna piątej edycji Nocy Kina: europejskie.

Repertuar Nocy Kina:
Komedie
Kac Vegas
Narzeczony mimo woli

Horrory
Antychryst
Piła VI

Dramaty
Przerwane objęcia
Spotkanie

Polskie
Wojna polsko-ruska
Tatarak

Science Fiction
Dystrykt 9
X-Man Geneza: Wolverine

Ceny biletów:

17 zł normalny oraz 13 zł dla posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniaka

Bilety w sprzedaży w kasach Multikino
Na Noc Kina nie jest prowadzona rezerwacja
Bilety można nabyć wyłącznie w kasach na terenie kin
Miejsca na salach są nienumerowane
Liczba miejsc ograniczona
Sugerowany wiek uczestników imprezy - 18 lat

Bilet na szóstą edycję Nocy Kina upoważnia do wstępu do kina i przemieszczania się między wszystkimi salami kinowymi do białego rana!

---------

Era Muzyki na Wielkim Ekranie
Beyonce “I Am... Yours. An Intimate Performance At Wynn Las Vegas"
17 grudnia o godz.: 20:00

Wykonawca: Beyonce,
Tytuł: I Am...Yours. An Intimate Performance At Wynn Las Vegas
Data koncertu: 17 grudnia 2009 (czwartek), Start: 20:00
Lokalizacja: Wszystkie 22 kin sieci Multikino i Silver Screen. Po raz pierwszy koncert odbędzie się, także w nowo otwartym kinie Poznań Galeria Malta!
Firma fonograficzna: Sony Music Polska (premiera 23 listopada 2009)
Czas trwania : 98 min.
Format Video: DVD VIDEO, 16:9
Format Audio: Digital Dolby Surround lub PCM Stereo,

O koncercie:

"I Am...Yours. An Intimate Performance At Wynn Las Vegas" to występ Beyonce, jakiego jeszcze nie widzieliście. Nagrany w Las Vegas koncert jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek na świecie zawiera ponad 30 piosenek jej i Destiny's Child, w tym ostatnie hity: "Single Ladies", "If I Were A Boy", "Halo" i "Sweet Dreams". W koncert wplecione są też elementy biograficzne i ujęcia 'zza kulis', dające wrażenie osobistego uczestnictwa w tym niesamowitym wydarzeniu, koncercie oraz całej światowej trasie koncertowej 'I Am... Yours'.

Lista utworów:

1.HELLO INTRODUCTION
2.HALO
3.IRREPLACEABLE  
4.SWEET DREAMS MEDLEY (Sweet Dreams, Dangerously In Love, Sweet Love)
5.IF I WERE A BOY (If Were A Boy, You Oughta Know)
6.SCARED OF LONELY
7.THAT'S WHY YOU'RE BEAUTIFUL  
8.SATELLITES
9.RESENTMENT  
10.JAZZ SCAT
11.DEJA VU  
12.I WANNA BE WHERE YOU ARE (I Wanna Be Where You Are, Welcome To Hollywood)
13.NO NO NO  
14.BUG A BOO
15.BILLS
16.SAY MY NAME
17.JUMPIN JUMPIN
18.INDEPENDENT WOMEN
19.BOOTYLICIOUS
20.SURVIVOR
21.WORK IT OUT
22.BONNIE & CLYDE
23.CRAZY IN LOVE
24.NAUGHTY GIRL  
25.GET ME BODIED
26.SINGLE LADIES

Ceny biletów:

15 zł normalny,
10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

Sponsor główny koncertu: "Era muzyki na wielkim ekranie"

--------
Weekendowe Poranki Dla Dzieci W Multikinie
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 odbywają się poranki dla dzieci.

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) - angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley'a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec.

Strażak Sam (wal. Sam Tân, ang. Fireman Sam, 1987-2005) - brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast - Pontypridd i Tonypandy).

Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem [lokomotywą nie posiadającą tendra]. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma 6 średnich kół o kolorze błękitnym.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

---------
Multibabykino w każdą środę o godz.: 12:00
2012

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone