: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-12-2009 | Kolędy i pastorałki w „Mimozie”

Popularny klub muzyczny po raz kolejny proponuje wieczór z muzyką na żywo. 16 grudnia o godz. 20.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu kreatywnych muzyków: Gosi Hegele (śpiew), Artura Olewniczaka (puzon), Adama Golickiego (perkusja) i Bartka Krzywdy (klawiatury).
Gosia pochodzi z muzycznie zaprzyjaźnionego z Elblągiem Tczewa, jest zdobywcą Grand Prix na prestiżowym konkursie wokalnym im. G. Ciechowskiego oraz laureatką nagród  wielu festiwali. Kształciła swój warsztat u Grażyny Łobaszewskiej, obecnie pracuje z Big – bandem Tczew oraz formacją Ajagore. Występowała już w Elblągu m.in. z ciekawymi interpretacjami piosenek M. Grechuty.
Artur to perła elbląskiego jazzu i wybitna osobowość muzyczna. Absolwent wydziału jazzu AM Katowice, występował na Jazz Jamboree oraz z muzykami tego formatu co P. Kukiz, bracia Golec, Z. Kukla. Obecnie na stałe gra w zespole R. Rynkowskiego oraz w niedawno reaktywowanej grupie „Pies”.
Adam jest tczewskim perkusistą znanym elbląskim fanom jazzu. Bardzo często występował w Elblągu m.in. ostatnio na Zaduszkach jazzowych.
O Krzywdzie można dowiedzieć się wszystkiego na www.bartekkrzywda.com.

Muzycy przedstawią najpiękniejsze kolędy i pastorałki z tradycyjnymi liniami melodycznymi i z zachowaniem charakterystycznego klimatu świąt.  Jednocześnie zaprezentują nowoczesne podeście do materiału muzycznego: elektroniczne bębny, preparowany puzon itp.
Zapraszamy do Klubu „Mimoza” na ulicę Garbary 10/9. Bilet 10 zł.


„Mimoza”
ogłasza się również jako „klub przyjazny muzykom”. Oznacza to, że wszyscy zaprzyjaźnieni z tym miejscem artyści mogą liczyć na bardzo korzystne rabaty przy barze bez względu na dzień tygodnia. Miejmy nadzieję, że już wkrótce w „Mimozie” będą przesiadywać elbląscy twórcy popijając piwo i korzystając z wyśmienitej kuchni.

Klub Mimoza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone