: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

29-03-2004  | 100 lat...i szybki konkurs

A teraz wszyscy wstajemy, łapiemy za kieliszki, szklanki, czy kufle i razem zgodnym chórem spiewać zaczynamy: "sto lat i niech nam żyje". Bo oto Pizzerii Primavera razem z pierwszym dniem wiosny stuknął okrągły jak pizza roczek Wielkie świętowanie jednak przeniesione zostało na najbliższą sobotę, aby na następny dzień móc porządnie po składaniu życzeń wypocząć.
Aby zaś życzenia bardziej wylewne były owego dnia przy każdej pizzy gratisowo kufel złocistego napoju stanie (dziwacy jacyś - urodziny mają, a prezenty dają).
Takie święto nie mogło się oczywiście obyć bez konkursu. Tym razem do wygrania jest kolacja dla dwóch osób w pizzerii-solenizantce (coś na ząb i do popicia się znajdzie). Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: "W jakich pizzach z menu Primavery jest boczek?"
Maile jak zwykle wysyłajcie na adres konkurs@nocnyelblag.pl z tematem "100 lat Primavera". I nie zapomnijcie pod odpowiedzią podać swoje imię i nazwisko, bo to jest warunek wzięcia udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się w piątek.
Powodzenia

Opi-Wan Kenopi
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone