: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-01-2010 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Alvin I Wiewiórki 2
reżyseria: Betty Thomas  
komedia/muzyczny/przygodowy, USA, 2009

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek.

Stare Wygi
reżyseria: Walt Becker,
scenariusz: David Diamond, David Weissman
obsada: Robin Williams, John Travolta, Seth Green, Kelly Preston  
familijny/komedia, USA, 2009

Życie dwóch biznesmenów w średnim wieku obraca się do góry nogami kiedy pod ich opiekę trafiają siedmioletnie bliźniaki. W komedii zagra przezabawny w tej roli John Travolta, który wystąpi u boku swojej żony Kelly Preston oraz 7-letniej córki Elli Bleu. Drugiego z bohaterów sportretuje Robin Williams.

NINE
reżyseria: Rob Marshall
scenariusz: Anthony Minghella, Michael Tolkin
obsada: Nicole Kidman, Kate Hudson, Penelope Cruz, Daniel Day-Lewis  
musical, USA, 2009

Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa, kochanka Carla, przyjaciółka Lily, dziennikarka modowa Stephanie, muza Claudia oraz duch jego matki.

----------
Imprezy

Multikino zaprasza  na Nocny Maraton Filmowy Musicale 22 stycznia o godz.: 22:00

W programie maratonu zaprezentowane zostaną 3 filmy w tym: 2 filmy wyreżyserowane przez Roba Marshalla tj. obsypany nagrodami  musical "Chicago" oraz premierowo - musical "Nine", trzecim prezentowanym filmem będzie musical "Fame"

o filmach:

"CHICAGO" (USA,Kanada, 2002)
Dramat/Komedia/Musical
czas trwania:114 min.
Występują m.in.: Renee Zellweger, Catherine Zeta - Jones, Richard Gere.

Musical nagrodzony wieloma nagrodami filmowymi w tym zdobywca, aż 6 statuetek Oskara (m.in. za najlepszy film 2002 roku).
Fabuła filmu skupia się na procesach dwóch kobiet w sprawie o morderstwo. Velma - Kelley (Zeta-Jones) - znana śpiewaczka jest oskarżona o zabójstwo męża i swojej siostry. Roxie Hart (Zellweger) chce przebić się to świata show biznesu, ale zabija swojego chłopaka. Obie kobiety wykorzystują swoje procesy, żeby przyspieszyć swoje kariery. Obie mają jeszcze wspólne to, że broni je ten sam obrońca - Billy Flynn (Gere).

"NINE" (USA, Włochy, 2009)
Dramat/musical
Czas trwania: 149 min.
Reż. Rob Marshall
Występują m.in.: Nicole Kidman, Penelope Cruz, Sophia Loren, Daniel Day Lewis

To ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony musicalu, zainspirowanego obrazem "8 i 1/2" Federico Felliniego.
Rozśpiewany, roztańczony, zapierający dech w piersiach i jednocześnie wyciskający łzy.
Guido jest światowej sławy reżyserem filmowym, o niezwykle egocentrycznej naturze.
Mężczyzna uwikłany w skomplikowane relacje z wieloma kobietami, m.in. jego żoną Luisą (Marion Cotillard), kochanką (Penelope Cruz), muzą (Nicole Kidman) oraz matką (Sophia Loren), pragnie ponownie wprowadzić harmonię do swojego życia prywatnego i zawodowego.

"FAME" (USA, 2009)
Musical
Czas trwania: 107 min.
Reż. Kevin Tancharoen

Film ten jest współczesną wersją legendarnego, nagrodzonego dwoma Oskarami, klasycznego już musicalu Alana Parkera z 1980 roku, który wskazał zapomnianemu nieco gatunkowi nowe drogi.
To historia o morderczym treningu, marzeniach, miłości i pasji do muzyki oraz tańca w nowojorskiej akademii sztuki. Studenci tej uczelni pragną odmienić swój los i zrobić prawdziwą karierę. Wszystko to w fantastycznej oprawie muzycznej.

Ceny biletów:
19 zł lub 16 zł dla posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniak oraz dla studentów i młodzieży po okazaniu legitymacji

----------
Weekendowe poranki dla dzieci
W każdą sobotę i niedzielę odbywają się poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Braćmi Koala, Noddym oraz Światem Małej Księżniczki
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z Cartoonem Network
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

----------
Multibabykino w każdą środę o godz.: 12:00
Wszystko Co Kocham

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone