: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-02-2006 | COLA-COLA…RZE i Multikino

COLA-COLA…RZE
To propozycja dla wielbicieli dobrego, europejskiego kina. COCA-COLA…rze, czyli Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków (RZE) to cykl przeglądów filmów europejskich z minionych lat. RZE odbywać się będzie raz w miesiącu (za wyjątkiem miesięcy wakacyjnych) w formie nocnych maratonów, a na każdym prezentowane będą trzy filmy z danego kraju. Kraje uczestniczące w RZE to Czechy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy, Skandynawia czy Polska.
W Elblągu Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków zobaczymy w terminach:

17 lutego Polska
Wesele
Wojnar, zamożny mieszkaniec małego miasteczka, urządza córce wystawne wesele. Zgodnie z "polską tradycją" impreza przybiera charakter pokazowy. Kiedy zabawa rozkręca się na całego, panna młoda dostrzega wśród gości weselnych kamerzystę, swojego byłego chłopaka, którego nadal kocha.

Symetria
Głównym bohaterem "Symetrii" jest chłopak, który w wyniku niefortunnej pomyłki trafia do więzienia. Stanowi to pretekst do pokazania więziennej egzystencji w przerażająco realistycznym wydaniu. Swoistym testem moralności staje się dla głównego bohatera jego stosunek do nowego więźnia - pedofila.

Komornik
Rejestracja życia wałbrzyskiego komornika. Lucek jest młody i ambitny. Odniósł życiowy sukces, bo uciekł z przedmieścia. Ale to za mało. Rzutki, błyskotliwy, pełen dowcipu, już w pierwszym kontakcie potrafi oczarować każdego rozmówcę. Jednak to tylko poza. Pod nią kryje się przebiegłość i bezwzględność. Jego zawodowy sukces wynika z tego, że poznał w swoim życiu biedę i upokorzenie. Dziś obnaża je u innych

31 marca (Skandynawia - Człowiek Bez Przeszłości, Kumple, Jak W Niebie (Sa som i himmelen))
28 kwietnia (Niemcy - Good Bye, Lenin!, Edukatorzy, Głową W Mur)
26 maja (Francja - Meskie Sekrety, Aniolowie Apokalipsy, 5x2)
23 czerwca (Anglia - Gnijąca Panna Młoda, Lato Milości, 9 Songs)
29 września (Hiszpania - Porozmawiaj Z Nią, Złe Wychowanie, Boskie Jak Diabli)
27 października (Włochy – Okna, Malena, Pokój Syna)
24 listopada  (Czechy – Opowieści O Zwyczajnym Szaleństwie, Guzikowcy, Rok Diabła)

Bilety
Biletem na imprezę (15 zł) jest zestaw zakupiony na barze.

Konkursy towarzyszące
Podczas przerw w Popcornbarach można będzie nabyć Coca-Colę w promocyjnej cenie i wziąć udział w losowaniu nagród, koszulek NAJAKTYWNIEJSZEGO COCA-COLA…rza oraz COCA-COLA…rza Górala.

Dodatkowo osoby uczestniczące w ww. konkursach wezmą udział podczas ostatniego przeglądu (w listopadzie) w losowaniu NAGRODY GŁÓWNEJ jaką będzie ROWER COLA…rzówka oraz ŻÓŁTA KOSZULKA COCA-COLA..rza LIDERA.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone