: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-02-2010 | PLANETA 51 – ogólnopolski konkurs dla szkół.

Przyjdź do kina z klasą na film „Planeta 51” i weź udział w konkursie. Do wygrania wycieczka dla całej klasy do Planetarium w Toruniu.

PLANETA 51 – W KINACH OD 29 STYCZNIA.

16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla  na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem „NASA”. Gdy sterujący nim Kapitan Russ Baker opuszcza swój statek, aby triumfalnie wbić w nieodkrytą dotąd ziemię amerykańską flagę zauważa… kilkoro wgapionych w siebie otwartych ze zdziwienia oczu. Spanikowany bierze nogi za pas i znajduje schronienie w planetarium, w którym pracuje Lem

Gorąco namawiamy do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez Vision Film, dystrybutora filmu „Planeta 51” oraz Multikino. Do wygrania wycieczka dla całej klasy do planetarium w Toruniu. Organizator konkursu pokrywa koszt transportu, ubezpieczenia oraz biletów do Planetarium – seans w Planetarium i w Orbitarium (sala interaktywna).

Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych. Uczniowie mają za zadanie przygotować pracę plastyczną pod hasłem „Życie na Planecie 51”. Może ona być wykonana w dowolnej technice i formie (maksymalnie w formacie A4). Do prac należy dołączyć formularz zgłoszeniowy oraz bilety zakupione w Multikinie. Prace prosimy nadsyłać do 15 marca (decyduje data stempla pocztowego). Wyniki zostaną ogłoszone 30 marca.

Pracę prosimy nadsyłać na adres organizatora konkursu, Vision Film Sp. z o.o. S.K.A.  z siedzibą w Warszawie,  adres siedziby: ul. Rydygiera 7, 01-793 Warszawa.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajda Państwo na www.planeta51.pl oraz na www.multikino.pl w zakładce „szkoła”.

Dodatkowo dla nauczycieli przygotowany jest poradnik edukacyjny. Znajdują się w nim przykładowe konspekty lekcji wraz z zadaniami.

Informacji o konkursie udziela również Specjalista ds. Rezerwacji Grupowej w Multikinie Elbląg, Marcin Derecki.

Multikino Elblag
Tel: 502-555-992, 055-612-83-00
e-mail: elblag@multikino.pl

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone