: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-02-2010 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Walentynki
reżyseria: Garry Marshall
scenariusz: Abby Kohn, Marc Silverstein
obsada: Jessica Alba, Anne Hathaway, Bradley Cooper                                                                                                                   komedia/romans, USA, 2010
Opowieści o ludziach, których związki zostaną poddane presji, jaką może wywierać święto zakochanych.

To Skomplikowane
reżyseria: Nancy Meyers
scenariusz: Nancy Meyers
obsada: Alec Baldwin, Meryl Streep, John Krasinski
komedia romantyczna, USA, 2009, 120 min
Historia Jane, matki trojga dorosłych dzieci, która, ponad dekadę po rozwodzie ze swoim mężem, wciąż utrzymuje z nim przyjazne stosunki. W czasie wspólnego wyjazdu na uroczystość zakończenia studiów przez ich syna, Jane i Jake zbliżają się do siebie jeszcze bardziej, a niewinny obiad kończy się... romansem. Wszytko jest dość skomplikowane, bo Jake ponownie się ożenił, a o względy Jane ubiega się architekt, którego wynajęła do remontu kuchni w swojej piekarni...

---------
Imprezy
26 lutego Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy podczas którego wyświetlane będą filmy nagrodzone Złotym Globem.

W programie maratonu zaprezentowane zostaną 3 filmy w tym:
"Bękarty Wojny"*,  "Sherlock Holmes", "Kac Vegas"

Bilety do nabycia w kasach kin. 19 zł i 16 zł (zniżka obowiązuje dla studentów oraz młodzieży licealnej po okazaniu ważnej legitymacji oraz dla posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniak).

Szczegóły na: www.multikino.pl

O filmach:
"Bękarty Wojny" (Francja, Niemcy,USA 2009)
Dramat wojenny
Reż. Quentin Tarantino
Występują m.in.: Brad Pitt, Melanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth

"Bękarty wojny" nagrodzono statuetką dla Christopha Waltza (czyli pułkownika Hansa Landę). Już pierwsza scena zachwyca. Zachwyca świetnym klimatem, idealnie budowanym napięciem, rewelacyjnymi dialogami i wręcz wybitnym aktorstwem. Najważniejsze jednak, że Tarantino nie obniża lotów i tak jak zaczyna z najwyższego pułapu, tak i na nim do samego końca pozostaje. Choć "Bękarty wojny" nie są przepełnione akcją, a przeważającą częścią całości są jednak dialogi, to nie ma tu nawet chwili monotonii. Reżyser znowu zrealizował ponadczasowe arcydzieło.

"Sherlock Holmes" (Australia, USA, Wielka Brytania 2009)
Kryminał/ przygodowy
Reż. Guy Richie
Występują m.in.: Robert Downey Jr, Jude Law, Kelly Reilly

Złoty Glob za "najlepszą rolę męską w komedii lub musicalu" trafił do Roberta Downeya jr.  
Guy Ritchie z powierzonego mu zadania wywiązał się fantastycznie. Nakręcił film jednocześnie bardzo w swoim stylu (mocne ujęcia, teledyskowy montaż, pauzowane sceny), z drugiej jednak strony odpowiadający potrzebom masowego widza. Bo chociaż widać i słychać udział Anglika (jak zawsze kapitalnie dobrana muzyka), "Sherlock Holmes" to w gruncie rzeczy usiany intrygami kryminał - pełen inteligentnego humoru, z wyrazistymi postaciami i najzwyczajniej w świecie miły dla oka. Czysta rozrywka.

"Kac Vegas" (Niemcy, USA 2009)
Komedia
Reż. Tod Phillips
Występują m.in.: Bradley Cooper, Ed Helms  

Film nagrodzony Złotym Globem w kategorii - Najlepszy film komediowy lub musical.
Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało.
Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz - bandyta.
"Kac Vegas" po prostu wciąga. Scenariusz jest tak skonstruowany, że z zainteresowaniem śledzimy kolejne wybryki beztroskich imprezowiczów i każdą kolejną minutą zastanawiamy się, co jeszcze udało im się wymyślić. Innymi słowy czeka nas półtorej godziny niezłej zabawy.  

---------
Zakochany Maraton Velvet
12 luty godz.:22:00
Randka W Ciemno
Już 12 lutego w piątek o godzinie 22:00 w Multikinie odbędzie się "Zakochany Maraton Velvet". Premierowo podczas maratonu z okazji dnia zakochanych, zobaczymy wchodzący na ekrany polskich kin film Pt. "Walentynki" z plejadą gwiazd.

- Przypadkowy mąż
- Walentynki - premierowo !
- Nigdy nie mów nigdy

Bilety do nabycia tylko w kasach kin. Ceny biletów:

25 zł lub tylko 20 zł przy okazaniu dowodu zakupu dowolnego papieru Velvet

Velvet - oczekuj więcej

Pierwsze 25 osób w każdym kinie w zamian za paragon potwierdzający zakup dowolnego papieru Velvet otrzyma podwójny bilet.

Szczegóły na: www.multikino.pl i www.silverscreen.pl

o filmach:

Walentynki - Premierowo!
Premierowy, walentynkowy przebój z plejadą gwiazd. O filmie: Kobieta na emeryturze (Shirley MacLaine), odkrywa, że jej mąż ma długotrwały romans. Jej córka, która jest oficerem w wojsku (Julia Roberts), wyjeżdża z Iraku do Los Angeles. Mężczyzna (Bradley Cooper) lecący z nią tym samym lotem, jest gejem, którego kochankiem jest piłkarz. Właściciel kwiaciarni (Ashton Kutcher) oświadcza się swojej dziewczynie (Jessica Alba). Jednak po oświadczynach zdaje sobie sprawę, że jest zakochany w swojej bliskiej przyjaciółce (Jennifer Garner), która odkrywa, że jej chłopak jest żonaty. Asystentka pracująca w największej agencji talentów w mieście (Anne Hathaway), umawiającą się z asystentem biura pocztowego. Publicystka (Jessica Biel), która ma pecha w miłości i nie ma randki na Walentynki. Życia tych ludzi z Los Angeles przecinają się w dzień świętego Walentego.

Przypadkowy mąż
Zaręczona kobieta (Uma Thurman) podczas wizyty w urzędzie stanu cywilnego dowiaduje się, że jest już zamężna. Udaje się jej odnaleźć swojego przypadkowego męża, lecz nie jest w stanie kontrolować tego, co się stanie później.

Nigdy nie mów Nigdy
30-letnia Ama (Dereszowska) jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną "łowczynią głów" dla międzynarodo­wych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki, która rozładowuje stres w nocnych klubach, bawiąc się do rana i podrywając przypadkowych mężczyzn. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka, z którego już raz kiedyś zrezygnowała dla pracy. W trudnych chwilach wspiera ją najlepsza przyjaciółka Edyta (Olszówka), tro­chę zwariowana artystka, która właśnie weszła w nowy związek z policjantem Rafałem (Więckiewicz). Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie - randkę z przystojnym Markiem (Wieczorkowski), którego "złowiła" dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.

-----
Weekendowe poranki dla dzieci
W każdą sobotę i niedzielę odbywają się PORANKI dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Braćmi Koala, Noddym oraz Światem Małej Księżniczki
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z Cartoonem Network: Ben 10 - "Pojedynek na ringu", Ed, Edd i Eddy - "Kosmici", Atomówki - “Walka zła ze złem"
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

---------
Multibabykino
w każdą środę o godz.: 12:00

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone