: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-02-2010 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
Słyszeliście O Morganach
reżyseria: Marc Lawrence
scenariusz: Marc Lawrence
obsada: Sarah Jessica Parker, Hugh Grant, Mary Steenburgen, Sam Elliott, Elisabeth Moss
komedia/romans, USA, 2009, 103 min

Pewne małżeństwo jest świadkiem morderstwa w Nowym Jorku. W ramach programu ochrony świadków trafiaja do miasteczka w Wyoming.

----------
Premiera
Wilkołak
reżyseria: Joe Johnston
scenariusz: David Self, Andrew Kevin Walker
obsada: Hugo Weaving, Benicio Del Toro, Anthony Hopkins, Emily Blunt  
horror, USA, 2010

Bohaterem opowieści jest mężczyzna, który po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych powraca do swojego rodzinnego domu w wiktoriańskiej Wielkiej Brytanii. Tutaj zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się zmieniać w obrośniętego futrem potwora.

----------
Imprezy
Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00

Tym razem, 2 marca (godz.: 20:00) Multikino zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz filmu "Słyszeliście o Morganach?", z rewelacyjną obsadą aktorską - Jessica Parker i Hugh Grant.

A wszystko to uwieńczone przedpremierowym pokazem filmu: Na marcowe spotkanie Kina Na Obcasach zaplanowanych zostało wiele atrakcji, a w wśród nich, w wybranych kinach, prezentacja nowego konta osobistego dla kobiet, "Konta na obcasach", z oferowanego przez  Bank Zachodni WBK, słodki poczęstunek od Goplany oraz wyśmienita oferta od Pizza Hut. Ponadto, przygotowaliśmy dodatkową atrakcje, którą zapewni nam firma COGATA - biżuteria oraz firma NATUR HAUSE a wszystko to uwieńczone będzie przedpremierowym pokazem filmu:

Słyszeliście o Morganach? - To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli w nowym, wolnym od BlackBerry życiu, Morganowie nie zwolnią tempa i nie rozniecą na nowo łączącej ich namiętności, ich będący w opłakanym stanie związek zostanie zagrożony całkowitym rozpadem.

----------
George Michael “Live In London"
4 marca godz. 20:00

George Micheal na Wielkim Ekranie! Multikino zaprasza na pokaz koncertu jednej z największych gwiazd światowej muzyki Pop. 4 marca zobaczymy na wielkim ekranie niesamowity koncert George’a Michaela, zrealizowany 22 i 25 sierpnia 2008 w Londyńskim Earls Cort Arena, podczas dwóch ostatnich koncertów w ramach trasy "25 Live Tour". Koncert "Live in London" jest jedynym zrealizowanym oraz wydanym na DVD i Blu-Ray koncertem w dotychczasowej karierze artysty!

Wykonawca: George Michael
Tytuł: Live In London
Data koncertu: 4 marca 2010 (czwartek), Start: 20:00
Lokalizacja: Wszystkie 21 kin sieci Multikino i Silver Screen
Firma fonograficzna: Sony Music Polska (premiera grudzień 2009)
Czas trwania : 194 min. (koncert 134 min. + dokument 42 min. + 3 bonus tracki 18 min.)
Format Video: DVD VIDEO, 16:9 (w wybranych kinach HD Blu-Ray!)
Format Audio: Digital Dolby Surround lub PCM Stereo

O koncercie:

Prawdziwa uczta dla wszystkich fanów George'a Michaela! 7 grudnia na rynek trafiło długo oczekiwane, pierwsze w historii koncertowe wydawnictwo artysty: 'Live In London'. Koncert George'a Michaela zrealizowany został 24 i 25 sierpnia 2008 roku w londyńskim Earls Court Arena (były to dwa ostatnie koncerty z trasy 25 Live Tour!). Na płycie DVD oraz Blu-Ray'u znalazł się cały, trwający ponad 130 minut koncert, a w tym takie hity jak 'Careless Whisper', 'Faith', 'Fastlove', 'Amazing', 'Outside', 'I'm Your Man' czy 'Freedom'90'.  Wśród dodatków (łącznie 60 min.)  zobaczymy: film dokumentalny "Id' Know Him A Mile Off" ukazujący kulisy produkcji całej trasy a nawet samego George'a tuż przed i po obu występach oraz 3 dodatkowe utwory

Przypomnijmy, że trasa '25 Live Tour' w ramach której George Michael odwiedził również Warszawę, była jednym z najważniejszych koncertowych wydarzeń 2008 roku - wówczas pierwsze od 17 lat występy George'a na żywo, zobaczyło łącznie ponad 2 miliony fanów ! 4 marca 2010 widzowie wszystkich kin Multikino i Silver Screen w całej Polsce będą mieli jedyną okazję aby zobaczyć to niesamowite wydarzenie w postaci ekskluzywnego pokazu kinowego.

DVD - koncert - Lista utworów:

1. Waiting (Reprise)
2. Fastlove
3. I’m Your Man
4. Flawless (Go To The City)
5. Father Figure
6. You Have Been Loved
7. An Easier Affair
8. Everything She Wants
9. One More Try
10. Different Corner
11. Too Funky
12. Shoot The Dog
13. John and Elvis Are Dead
14. Faith
15. Spinning The Wheel
16. Feeling Good
17. Roxanne
18. My Mother Had a Brother
19. Amazing
20. Fantasy
21. Outside
22. Careless Whisper
23. Freedom ’90

Cena biletów: 17 zł normalny tylko 13 zł dla uczniów i studentów za okazaniem aktualnej legitymacji oraz posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniaka.

---------
26 lutego Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy podczas którego wyświetlane będą filmy nagrodzone Złotym Globem.

W programie maratonu zaprezentowane zostaną 3 filmy w tym:
"Bękarty Wojny",  "Sherlock Holmes", "Kac Vegas"

Bilety do nabycia w kasach kin. 19 zł i 16 zł (zniżka obowiązuje dla studentów oraz młodzieży licealnej po okazaniu ważnej legitymacji oraz dla posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniak).

Szczegóły na: www.multikino.pl

o filmach:
"Bękart Wojny" (Francja, Niemcy,USA 2009)
Dramat wojenny
Reż. Quentin Tarantino
Występują m.in.: Brad Pitt, Melanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth

"Bękarty wojny" nagrodzono statuetką dla Christopha Waltza (czyli pułkownika Hansa Landę). Już pierwsza scena zachwyca. Zachwyca świetnym klimatem, idealnie budowanym napięciem, rewelacyjnymi dialogami i wręcz wybitnym aktorstwem. Najważniejsze jednak, że Tarantino nie obniża lotów i tak jak zaczyna z najwyższego pułapu, tak i na nim do samego końca pozostaje. Choć "Bękarty wojny" nie są przepełnione akcją, a przeważającą częścią całości są jednak dialogi, to nie ma tu nawet chwili monotonii. Reżyser znowu zrealizował ponadczasowe arcydzieło.

"Sherlock Holmes" (Australia, USA, Wielka Brytania 2009)
Kryminał/ przygodowy
Reż. Guy Richie
Występują m.in.: Robert Downey Jr, Jude Law, Kelly Reilly

Złoty Glob za "najlepszą rolę męską w komedii lub musicalu" trafił do Roberta Downeya jr.  
Guy Ritchie z powierzonego mu zadania wywiązał się fantastycznie. Nakręcił film jednocześnie bardzo w swoim stylu (mocne ujęcia, teledyskowy montaż, pauzowane sceny), z drugiej jednak strony odpowiadający potrzebom masowego widza. Bo chociaż widać i słychać udział Anglika (jak zawsze kapitalnie dobrana muzyka), "Sherlock Holmes" to w gruncie rzeczy usiany intrygami kryminał - pełen inteligentnego humoru, z wyrazistymi postaciami i najzwyczajniej w świecie miły dla oka. Czysta rozrywka.

"Kac Vegas" (Niemcy, USA 2009)
Komedia
Reż. Tod Phillips
Występują m.in.: Bradley Cooper, Ed Helms  

Film nagrodzony Złotym Globem w kategorii - Najlepszy film komediowy lub musical.
Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało.
Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz - bandyta.
"Kac Vegas" po prostu wciąga. Scenariusz jest tak skonstruowany, że z zainteresowaniem śledzimy kolejne wybryki beztroskich imprezowiczów i każdą kolejną minutą zastanawiamy się, co jeszcze udało im się wymyślić. Innymi słowy czeka nas półtorej godziny niezłej zabawy.  

--------
Weekendowe poranki dla dzieci
W każdą sobotę i niedzielę odbywają się poranki dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Braćmi Koala, Noddym oraz Światem Małej Księżniczki
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z Cartoonem Network: Ben 10 - "Pojedynek na ringu", Ed, Edd i Eddy - "Kosmici", Atomówki - “Walka zła ze złem"
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.

Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.

---------
Multikino zaprasza przyszłe mamy oraz młodych rodziców wraz z niemowlętami oraz dziećmi do 3 roku życia na Multibabykino

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: To Skomplikowane

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 3 roku życia). Od 2010 r. na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka. Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00

Na seansach Multibabykino rodzic czerpie przyjemność z oglądania filmów z bieżącego repertuaru, dzieci zaś mają zagwarantowane bezpieczne i przyjazne warunki to spędzenia wraz z mamą lub tatą owych 2 godzin w kinie. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a w okresie jesionno - zimowym sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Cena biletu 15 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone