: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-03-2010 | Nowe wiadomości od dyskoteki Astoria!

Pragniemy przypomnieć o trwającej do końca Marca promocji dla wszystkich Pań! Otóż w każdy Piątek i Sobotę wcześniej wspomniane Wszystkie Panie do godziny 23.00 mają w pełni darmowy wstęp do dyskoteki Astoria! Drogie Panie chyba nie trzeba Was w jakiś szczególny sposób jeszcze zapraszać by pojawić się na parkiecie Astorii!

Jeżeli chodzi o nowości to w nadchodzącym miesiącu kwietniu pewien znany lokal będzie obchodzić urodzinki... Będzie to okrągła rocznica - tak, tak to już 30 lat odkąd Astoria gra na elbląskim rynku! Z pewnego źródła wiemy, że na tą specjalną uroczystość zostały przygotowane nie lada atrakcje!
Już dziś możemy powiedzieć, że konkursów będzie bez liku, a do tego takie nagrody o których nie jeden z nas może pomarzyć tylko!

Póki co nie powiemy Wam niczego więcej... Musicie być czujni i czytać naszą stronę oraz stronę www.astoria.elblag.pl, wkrótce podamy nowe wiadomości.

Pozdrawiamy!

Dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone