: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-03-2010 | Muzyczne spotkanie w klubie Mimoza - 17.03.2010!

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu muzycznych spotkań w „Mimozie”.  Odbędzie się on 17 marca 2010 roku o godz. 19.30. Ten znany elbląski klub już od ponad roku organizuje regularne, środowe koncerty, które cieszą się dużym zainteresowaniem elbląskich melomanów. Pomysłodawcą i kierownikiem muzycznym tego przedsięwzięcia jest Bartek Krzywda, który stara się co dwa tygodnie zaoferować słuchaczom inny temat koncertu oraz ciekawych artystów.

Tym razem wystąpi on w duecie z trębaczem Marcinem Gawdzisem. Marcin jest elblążaninem, absolwentem prestiżowej Akademii Muzycznej w Katowicach, wydziału Jazz i Muz. Rozrywkowa. Zdobył między innymi II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej oraz Grand Prix na festiwalu Jazz Juniors z własnym zespołem „The Similars”.

Jego improwizacje można usłyszeć na płytach Reni Jusis, Kayah, K.Krawczyka, Irka Dudka, Atrakcyjnego Kazimierza i Tomka Sowińskiego. Aktualnie gra w zespole Bogdana Hołowni „Los Angeles Quartet” oraz razem z Bartkiem w „Specjal Jazz Quartet”. Z tym ostatnim zespołem przygotowują się do nagrania w maju autorskiej płyty. Uważa się go za jednego z najlepszych polskich trębaczy jazzowych, szczególnie cenione są jego niepowtarzalne improwizacje, świetna technika oraz piękny ton. Na środowym koncercie muzycy zaprezentują melodyjny smooth jazz. Zagrają utwory na pograniczu jazzu i popu wzbogacając je o własne improwizacje.

Zapraszamy serdecznie 17.03.2010 w środę o 19.30 do Mimozy na ul. Garbary 10-9. Bilet 10 zł, rezerwacji można dokonać pod telefonem 055 618 32 14

Mimoza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone