: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-03-2010 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
Jak Wytresować Smoka 3D
reżyseria: Dean Deblois, Chris Sanders
scenariusz: Adam Goldberg, Peter Tolan
animowany, USA, 2010

Mały chłopiec wiking Halibut Straszliwa Czkawka Trzeci uchodzi wśród rówieśników za nieudacznika. A przed nim trudne zadanie: by zostać wojownikiem, każdy chłopiec z plemienia musi złapać smoka i wytresować go do polowania. Czkawka ma z tym jednak pewne kłopoty.  


---------
Premiery
Pudełko
reżyseria: Richard Kelly
scenariusz: Richard Kelly
obsada: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, James Rebhorn  
thriller, USA, 2009, 115 min

Małżeństwo Norma i Arthur Lewisowie, dostają od tajemniczego nieznajomego równie tajemnicze pudełko. Obcy zdradza im, że naciskając znajdujący się nim przycisk, dostaną milion dolarów. W tym samym momencie jednak jakiś nieznany im człowiek straci życie.  

Legion
reżyseria: Scott Stewart
scenariusz: Scott Stewart
obsada: Dennis Quaid, Kevin Durand, Lucas Black  
akcja/horror/thriller, USA, 2010, 100 min

Po przerażającej biblijnej apokalipsie, grupa obcych sobie ludzi odciętych od świata w odległym przydrożnym barze na Południowym Zachodzie, nieświadomie staje się ostatnią deską ratunku dla ludzkości, kiedy okazuje się, że młoda kelnerka jest w ciąży z mesjaszem.


----------
Imprezy
Tylko w Multikinie Świat klocków na wielkim kinowym ekranie - Clutch Powers Wkracza Do Ackji 21 i 28 marca 2010  (niedziele) - godz.: 13:15

Multikino we współpracy z Tim Film Studio  przygotowało specjalne przedpremierowe pokazy kinowe filmu Clutch Powers Wkracza Do Ackji.

Clutch Powers Wkracza Do Ackji (czas trwania 78 min)- Słowa wprowadzenia dla dzieci:
Po raz pierwszy w historii, Wasz ulubiony świat klocków LEGO ożywa na DVD jako pełnometrażowy film animowany. Dzięki niemu poznacie Clutcha Powersa - najlepszego budowniczego i odkrywcę w całym wszechświecie LEGO, rozpoczynającego właśnie najniebezpieczniejszą ze wszystkich swoich misji. W jej trakcie Clutch i jego zespół odbędą niesamowitą podróż, która rozpocznie się w planetarnym więzieniu Kosmicznej Policji, a następnie zaprowadzi naszych bohaterów do średniowiecznej krainy Ashlar. W tym rycerskim świecie pomogą oni odzyskać tron prawowitemu władcy i wyzwolą jego królestwo z rąk złego czarodzieja Mallacka. Spryt oraz konstrukcyjne zdolności Clutcha i jego przyjaciół zostaną wystawione na najcięższą próbę, kiedy przyjdzie im zmierzyć się z armią złowrogich szkieletów. Przygotujcie się na wspaniałą przygodę!

Cena biletów: 10 zł


----------
Noc Grozy
19 marca godz. 22:00
19 marca sieć Multikino zaprasza żądnych mocnych wrażeń widzów na Nocny Maraton Filmowy - Noc Grozy - podczas którego wyświetlane będą filmy przyprawiające o dreszcz emocji.

Paranormal Activity
reżyseria: Oren Peli, scenariusz: Oren Peli
obsada: Katie Featherston, Micah Sloat  
horror, USA, 2007, 86 min

Główni bohaterowie filmu, to dwójka młodych ludzi, którzy podejrzewają, że ich dom nawiedzony jest przez złego ducha. Aby to sprawdzić instalują kamerę wideo, która nagrywa wszystko podczas gdy oni śpią...  

Pułapka
reżyseria: Richard Kelly
scenariusz: Richard Kelly
obsada: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, James Rebhorn  
thriller, USA, 2009, 115 min

Małżeństwo Norma i Arthur Lewisowie, dostają od tajemniczego nieznajomego równie tajemnicze pudełko. Obcy zdradza im, że naciskając znajdujący się nim przycisk, dostaną milion dolarów. W tym samym momencie jednak jakiś nieznany im człowiek straci życie.  

Wrota Do Piekieł
reżyseria: Sam Raimi
scenariusz: Ivan Raimi, Sam Raimi
obsada: Alison Lohman, Justin Long, Lorna Raver, David Paymer
horror, USA, 2009, 100 min

Młoda pracownica banku, Christine pragnie awansu i uznania w oczach szefa, któremu znacznie bardziej imponuje kroczący po trupach nowicjusz. Gdy więc nadarza się okazja do zdobycia przychylności pracodawcy, dziewczyna odrzuca wniosek starej Cyganki, błagającej o odroczenie spłaty kredytu. W efekcie kobieta traci dom, a w ramach zemsty rzuca na Christine potężną klątwę.  

Ceny biletów: 19 zł lub 16 zł z (Bilet ulgowy obowiązuje dla posiadaczy kart Multikinomaniaka oraz dla młodzieży licealnej i studentów na podstawie ważnej legitymacji)


----------
Liga Mistrzów UEFA Na Wielkim Ekranie

Multikino wspólnie z telewizją nowej generacji n pokaże mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League) na wielkim kinowym ekranie! Kibice zobaczą spotkania począwszy od meczów rewanżowych 1/8 finału rozgrywek.
Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie, przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych.
Multikino dzięki telewizji nowej generacji n udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.  
Widzowie będą mogli zobaczyć na żywo najciekawsze mecze 1/8 finału, a także mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe w kwietniu oraz wielki finał Champions League w sobotę 22 maja!
Transmisje najbliższych 4 spotkań rozpoczną się o godzinie 20.30 w Multikinie.

Terminarz dalszych meczów i godziny transmisji będą sukcesywnie ustalane przez UEFA:

30 marca - ćwierćfinał 1 runda
31 marca - ćwierćfinał 2 runda
6 kwietnia - ćwierćfinał 1 runda rewanże
7 kwietnia - ćwierćfinał 2 runda rewanże
20 kwietnia - półfinał 1
21 kwietnia - półfinał 2
27 kwietnia - półfinał 1 rewanż
28 kwietnia - półfinał 2 rewanż
22 maja - finał

Ceny biletów: 19 zł i 14 zł dla uczniów, studentów i posiadaczy karty Multikinomaniaka


----------
Weekendowe poranki dla dzieci
W każdą sobotę i niedzielę odbywają się PORANKI dla dzieci. Zależenie od wieku i zainteresowań oferowany jest inny repertuar:

dla dzieci powyżej 2 roku życia - Poranki z Braćmi Koala, Noddym oraz Światem Małej Księżniczki
W każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

dla dzieci powyżej 5 roku życia - Poranki z Cartoonem Network: Ben 10 - "Pojedynek na ringu", Ed, Edd i Eddy - "Kosmici", Atomówki - “Walka zła ze złem"
W każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00.


Bilety na Poranki - w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.


---------
Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z  niemowlętami oraz dziećmi do 3 roku życia na Multibabykino

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: Słyszeliście O Morganach

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 3 roku życia). Od 2010 r. na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka. Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00

Na seansach Multibabykino rodzic czerpie przyjemność z oglądania filmów z bieżącego repertuaru, dzieci zaś mają zagwarantowane bezpieczne i przyjazne warunki to spędzenia wraz z mamą lub tatą owych 2 godzin w kinie. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a w okresie jesionno - zimowym sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Cena biletu 15 zł

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone