: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-05-2010 | Klub Mimoza zaprasza na Dobry Koncert! - 19.05.2010

W najbliższą środę, 19.05 o godz. 19.30 w elbląskim Klubie "Mimoza" odbędzie się koncert wyjątkowego elblążanina Tomka Steńczyka.

Ten uzdolniony wokalista, gitarzysta i kompozytor zdobył Grand Prix na tegorocznym Festiwalu Sztuki Słowa "Czy to jest kochanie?" w Elblągu. Rok temu Tomek otarł się o zwycięstwo na tej prestiżowej imprezie zdobywając drugie miejsce. W tym roku okazał się najlepszym śpiewakiem wśród wielu przybyłych z całej Polski.

W "Mimozie" wystapi on z klawiszowcem i organizatorem środowych koncertów Bartkiem Krzywdą, który zagra na niezidentyfikowanym instrumencie elektrycznym liczącym na oko 40 lat. Występ jest zatytułowany "W dzikie wino zaplątani" (od znanej piosenki M. Grechuty), a będzie można na nim usłyszeć konkursowe piosenki z Elbląga oraz wiele innych wartościowych utworów z kręgu poezji śpiewanej, bluesa oraz starego dobrego rocka. Kto ma ochotę posłuchać charyzmatycznego wokalu Steńka oraz oldskul-owego brzmienia duetu niech koniecznie przyjdzie w środę na ul. Garbary 10-9, aby za jedyne 10 zł spędzić czas przy dobrej muzyce.

Klub Mimoza
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone