: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-05-2010 | Oficjalna premiera Lip Dub PWSZ 2010`

Pierwszy elbląski lip dub jest gotowy! Czy film nakręcony przez studentów PWSZ odniesie sukces w internecie?
Jak wyszła pieczołowicie opracowana realizacja? Wszystko wyjaśni się na oficjalnej premierze, która odbędzie się 27 maja (czwartek) podczas specjalnej studenckiej nocy w klubie Odzieżowa12.  

Moda na lip dub dotarła do Elbląga. A dokładnie do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej bo to studenci tej uczelni jako pierwsi nagrali swojego lip dub`a. I teraz czekają czy do rywalizacji staną inne elbląskie uczelnie. Do tego czasu to właśnie PWSZ ma jedynego studenckiego lip duba w naszym mieście. Promocję swojego filmu zaczęli kilka miesięcy temu na Facebook`u, później odbyły się spotkania organizacyjne i w końcu doszło do ostatecznego nagrania. Teraz czas zobaczyć to na dużym ekranie. Premiera w czwartek 27 maja w klubie Odzieżowa12.

Co to jest w ogóle lip dub? To najmodniejsze hasło tego sezonu na polskich uczelniach. Moda przywędrował do Polski zza ocenu gdzie pierwsze nagrania lip dub pojawiły się w ubiegłym roku. LipDub (czyt: ustny dubbing)  to z lekka szalony występ wielkiej grupy ludzi tańczących i udających śpiewanie pod idący z playbacku utwór, najlepiej rytmiczny i dynamiczny przy czym kamera nie stoi w miejscu, lecz wykonuje długą wędrówkę. Istotna jest tu precyzyjna synchronizacja utworu z jego udawanym wykonaniem, zwłaszcza ruchami ust (stąd nazwa LipDub - ustny dubbing). Wiele uczelni wykorzystuje lip dub do zaprezentowania swoich nowoczesnych sal wykładowych, akademików przy okazji promując studiowanie na tej konkretnej uczelni. Bo to oprócz świetnej zabawy właśnie doskonała promocja uczelni. 

Organizatorzy produkcji LIP DUB PWSZ 2010 dziękują sponsorom za wsparcie przy nagraniu.


studenci




komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone