: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

14-03-2006 | Zlot Automaniaków w Multikinie

Multikino zaprasza na:
Zlot Automaniaków
18 marca o godz. 15:00 - 17:00 (od strony górnego parkingu)

Zmotoryzowanych i nie tylko zapraszamy na Zlot Automaniaków. Jeśli chcesz pochwalić się swoim mercedesem lub tuningiem - koniecznie przyjedź 18 marca w godz. 15:00 - 17:00 pod Multikino (od strony górnego parkingu). Na zlot zapraszamy gorąco także osoby, które swoim autem odbyły wielką podróż. Zachęcamy Was do przywiezienia ze sobą albumów i naklejenie zdjęć na szyby. W czasie imprezy zostanie rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy samochód z podróży.

Ważna wiadomość - wszyscy właściciele samochodów biorący udział w zlocie, otrzymują zaproszenie na najnowszą polską komedię - "Francuski Numer".  W programie - jazda próbna Mercedesem.

Zlot Automaniaków organizowany jest przy okazji premiery filmy Francuski Numer.

Krótki opis filmu:

Akcja filmu rozpoczyna się od kradzieży starego, zdezelowanego Mercedesa, który okazuje się mieć dla byłego właściciela wielką wartość. Samochód trafia do komisu samochodowego i tam zostaje zakupiony przez atrakcyjną Magdę (Gruszka). Po jakimś czasie i wielu przypadkach 50-letni bezrobotny Stefan (Frycz), jego 20-letni syn Janek (Tolak), Ormianin Sergiej (Borowski) i student z Nigerii Machu (Samake) wybierają się do Paryża.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone