: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-06-2010 | Wystawa Prac Słuchaczy Szkoły Policealnej "Profesja"

Po raz pierwszy mamy zaszczyt organizować wystawię prac Naszych słuchaczy z kierunku dekorator wnętrz.

W związku z tym zapraszamy na wystawę ich prac. Wystawa odbędzie się 24.06.2010 o godz. 17:30 w siedzibie Szkoły Policealnej \"Profesja\" przy ul. Hetmańskiej 11/20

Na wystawie będzie można zobaczyć formy użytkowe wykonane w technice mozaiki ceramicznej ramy do luster, oraz prace malarskie, fakturowe które są efektem ćwiczeń projektowania dekorów do ścian, dobór kolorystyki do wnętrza, znajdą się tam również dekoracyjne płaskorzeźby zaprojektowane do nastawy kominkowej, prace przestrzenne, a także rysunki i projekty wnętrz.

Autorami prac są: Katarzyna Daniłowicz, Ewa Stefaniak , Magdalena Stępkowska, Ewelina Bilska Tadeusz Rogiński, Piotr Raszewski, Paulina Wiśniewską, Rafa Szwemiński, Sylwia Kmita
Na szczególną uwagę zasługują prace Rafała Szwemińskiego, który specjalizuje się w kowalstwie artystycznym, wyróżniają się one lekka formą i ciekawą kompozycją.

Obecnie na rynku budowlanym występuje duże bogactwo i różnorodność materiałów wykończeniowych, coraz bardziej wzrasta zapotrzebowanie na usługi w zakresie estetycznego doboru materiałów, projektowania wnętrz oraz innych usług konsultingowych w tym zakresie.
Absolwent Profesji CKK może pracować w zawodzie: dekorator wnętrz zatrudniając się w biurze projektowym lub prowadząc samodzielnie działalność gospodarczą, ale edukację na tym kierunku można potraktować w sposób hobbystyczny.

Program nauczania, oparty został na fachowej literaturze oraz doświadczeniu zawodowym osób wykładających, zawiera szczegółowe cele kształcenia zawodowego oraz wymagania, jakie trzeba spełnić, aby pracować w zawodzie dekoratora wnętrz.

Szkoła Profesja
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone