: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-03-2006 | Podwójne Martini w Multikinie

Multikino i Martini jest organizatorem Festiwal Koktajli Filmowych "Podwójne Martini", które w Elblągu będzie gościć 24.03 od godziny 20:00 w Mulitikinie. Jest to impreza bezpłatna - wstęp na zaproszenia. Poniżej informacje o imprezie.

Festiwal Koktajli Filmowych "Podwójne Martini" to seria imprez, organizowanych przez Multikino, a  sponsorowanych przez Martini, które od czerwca 2005 do kwietnia 2006 będą odbywać się w całej Polsce. Pogram Festiwalu składa się z doskonałych koktajli filmowych, przyrządzonych przez najlepszych barmanów kina i dobranych tak, by odpowiadały różnym gustom. Koktajle te to podwójny koktajl filmów miłosnych (któremu patronuje Martini Rosé), podwójny koktajl filmów komediowych (pod patronatem Martini Bianco), podwójny koktajl filmów kryminalnych (Martini Rosso) i podwójny koktajl filmów wytrawnych (pod patronatem Martini Extra Dry). W programie ponadto świetnie
zaopatrzone bary, fantastyczne widoki, lazurowa muzyka, Włoska Riwiera, światła Cannes i gwiazdy Hollywood. Oraz wybory festiwalowe z nagrodami dla publiczności.

Festiwal Koktajli Filmowych "Podwójne Martini" został stworzony po to, by promować dobre kino i jedyną w swoim rodzaju atmosferę elegancji i stylu, jaki wiąże się z wizerunkiem Martini i światem jego wartości. Złote zachody Słońca, piękne kobiety i eleganccy mężczyźni, wysokie stawki w kasynie i szybka jazda sportowym kabrioletem, podniecenie i gwałtowne bicie serca w czasie nocnych eskapad na plażę, ciemna sylwetka przemykającego chyłkiem złodzieja-dżentelmena i pełne obietnic spojrzenia dam. Ponieważ Martini to miłość i namiętność, zmysłowe uniesienia i erotyczne zachwyty. To niebezpieczne gry i atmosfera tajemnicy. To także świat oglądany z przymrużeniem oka - zabawne, lekkie i umowne sytuacje. To również mocne wrażenia, gdzie wszystko jest serio, a gra toczy się ostro. I taki właśnie jest Festiwal Koktajli Filmowych "Podwójne Martini".

Najbliższy Festiwal odbędzie się w Elblągu już 24 marca 2006. Wstęp od godziny 20:00.

Repertuar Festiwalu

Z Przymrużeniem Oka

Zawodowcy I Amatorzy

Mr & Mrs Smith
John i Jane Smith są zwyczajnym małżeństwem ze wiodącym ustabilizowany, żeby nie powiedzieć nudny, żywot w uroczym domu na przedmieściach. Funkcjonują bez większych zgrzytów, ale nie da się ukryć, że codzienna rutyna obojgu za bardzo nie służy. W tajemnicy przed sobą John i Jane Smith są też płatnymi zabójcami, których skuteczność i profesjonalizm są szeroko doceniane i wysoko opłacane. Wszystko się zmienia, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania niebezpiecznego zabójcy, którym okazuje się... szanowny małżonek.
Występują: Brad Pitt, Angelina Jolie
Reżyseria: Doug Liman
Rok produkcji: 2005

Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
Nieświadoma starsza pani wynajmuje pokój grupie przestępców planujących właśnie napad na kasyno. Kiedy staruszka poznaje plany złodziei, ci postanawiają ją zabić. Pozbycie się starszej pani nie będzie jednak takie proste jak mogłoby się wydawać...
Występują: Tom Hanks, Irma P. Hall, Marlon Wayans
Reżyseria: Tom Hanks, Irma P. Hall, Marlon Wayans
Rok produkcji: 2004

Pechowcy I Szczęściarze

Włamanie na śniadanie
Joe Blake i Terry Collins są znani jako spece od rabowania banków. Podczas napadów wyznają zasadę, iż w każdych warunkach obowiązuje minimum przemocy, maksimum skuteczności. Ich dotychczasowe życie zmienia się wraz z pojawieniem sfrustrowanej dotychczasowym życiem gospodyni domowej - Kate Wheeler. Obaj mężczyźni równocześnie zakochują się w szalonej Kate a ona nie pozostaje obojętna na uroki mężczyzny idealnego, jakiego uosabiają wspólnie Joe i Terry.
Występują: Bruce Willis, Cate Blanchett, Billy Bob Thornton
Reżyseria: Barry Levinson
Rok produkcji: 2001

Ocean's 12 - Dogrywka
Minęły trzy lata odkąd Danny Ocean i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej udanych i lukratywnych skoków w historii. Po podziale 160 milionów, każdy członek ekipy Oceana próbował wieść proste, legalne życie... Co, ku zmartwieniu żony Danny'ego, Tess, okazało się niezbyt proste. Nagle ktoś łamie Zasadę Numer Jeden i wydaje bandę Terry'emu Benedictowi. Spokojne życie kończy się, gdyż  Benedict chce odzyskać swoje 160 milionów - plus odsetki
Występują: George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones, Andy Garcia
Reżyseria: Steven Soderbergh
Rok produkcji: 2004

Mocne Wrażenia

Mroczne Instynkty

Historia przemocy
Tom Stall wiedzie ciche i szczęśliwe życie. Razem z żoną i dwójką dzieci mieszkają w niewielkim miasteczku Millbrook w stanie Indiana. Pewnej nocy ich idylliczne życie zostaje brutalnie zniszczone, gdy Tom udaremnia próbę włamania do swojej restauracji. Wyczuwając niebezpieczeństwo, działa chroniąc swych klientów i przyjaciół, w wyniku czego w samoobronie zabija dwóch poszukiwanych kryminalistów...
Występują: Viggo Mortensen, Maria Bello, Ed Harris, William Hurt
Reżyseria: David Cronenberg
Rok produkcji: 2005

Requiem dla snu
Requiem dla snu opowiada historię czterech bohaterów z Coney Island: drobnego dealera narkotyków, jego połykającej pigułki matki, dziewczyny i najlepszego przyjaciela. Wszyscy oni marzą o lepszym świecie i za wszelką cenę pragną uciec od rzeczywistości. To dantejska wyprawa czwórki bohaterów do piekła złudzeń i głęboko skrywanych pragnień ukazuje wzloty i upadki ludzi, którzy nie mogąc poradzić sobie z otaczającym ich światem, uciekają od rzeczywistości w uzależnienia, jak narkotyki, słodycze, telewizja czy papierosy.
Występują: Jared Leto, Ellen Burstyn, Jennifer Connelly,
Reżyseria: Darren Aronofsky
Rok produkcji: 2000

Ciemne Interesy

Sin City - Miasto Grzechu
Sin City to miasto przyciągające ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni - odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie ludzi, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy.
Występują: Bruce Willis, Mickey Rourke, Jessica Alba, Clive Owen, Nick Stahl
Reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller
Rok produkcji: 2005

Osaczony
Trójka nastolatków włamuje się na teren prywatnej posesji, skąd zamierza ukraść samochód. Na miejscu czeka ich jednak fatalna niespodzianka. Warta wiele milionów dolarów posiadłość okazuje się prawdziwą twierdzą. Gdy złodzieje orientują się, że nie mają żadnych szans na ucieczkę, wpadają w panikę i biorą zakładników, stawiając negocjatora jednostki antyterrorystycznej, Jeffa Talley'a, w sytuacji, której tak bardzo pragnął uniknąć. To, z czym ma do czynienia, jest o wiele groźniejsze, niż przypuszczał. Zakładnicy okazują się bowiem nie tymi ludźmi, za jakich uchodzą, a ich dom-pułapka kryje sekrety, które budzą lęk nawet najbardziej bezwzględnego gangstera Los Angeles,...
Występują: Bruce Willis, Jonathan Tucker
Reżyseria: Florent Emilio Siri
Rok produkcji: 2005

Miłość I Namiętność

Miłość Odmienia

Bezdroża
Miles - niespełniony pisarz, który nie może dojść do siebie po rozwodzie - zabiera swego przyjaciela Jacka - drugorzędnego aktora, który za tydzień się żeni - na wyprawę po malowniczych winnicach doliny Santa Ynez. Trudno o bardziej niedobraną parę: Jack jest zadowolonym z siebie erotomanem, Miles natomiast wiecznie się martwi i nie sprawdza się w łóżku. Jack chce po raz ostatni zasmakować wolności, podczas gdy Miles chce tylko poznać smak doskonałego wina. Jackowi wystarcza tani Merlot, Miles marzy o ulotnym, idealnym bukiecie Pinot. Jedyne, co ich łączy, to niespełnione ambicje i uciekająca młodość.
Występują: Paul Giamatti, Thomas Haden Church, Virginia Madsen
Reżyseria: Alexander Payne
Rok produkcji: 2004

Między słowami
Zapomniany, starzejący się aktor telewizyjny przyjeżdża do Japonii, aby wziąć udział w zdjęciach do filmu reklamowego. Młoda żona zapracowanego męża, nudzi się, pozostawiona sama sobie. Pewnego dnia ścieżki tych dwojga przetną się. Dwoje Amerykanów w Tokio - to początek pięknej przyjaźni...
Występują: Bill Murray, Scarlett Johansson
Reżyseria: Sofia Coppola
Rok produkcji: 2003

Namiętność Rozpala

Spragnieni miłości
Hongkong 1962. Para głównych bohaterów wynajmuje mieszkanie w tej samej kamienicy. Oboje czują się osamotnieni, ponieważ ich współmałżonkowie są ciągle nieobecni.  Z czasem zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu... Spragnieni miłości to zmysłowa opowieść o niespełnionym uczuciu i pożądaniu, którego nie można zaspokoić.
Występują: Lai Chen, Tony Leung Chiu Wai, Maggie Cheung
Reżyseria: Wong Kar-Wai
Rok produkcji: 2000

Marzyciele
Paryż, wiosna 1968. Isabelle i jej brat Theo poznają amerykańskiego studenta, który przyjechał do Paryża szlifować język i otrzeć się o wielką europejską kulturę i historię. Matthew od razu przypada im do gustu.  Rodzice wyjeżdżają na urlop, więc proponują, by resztę pobytu spędził w ich domu. Od tej chwili rozpoczyna się gra emocjonalna i seksualna oparta na kontrowersyjnych zasadach. Trójka wyzwolonych młodych ludzi prowadzi coraz bardziej wyrafinowane manewry, badając granice, do których mogą się posunąć.
Występują: Michael Pitt, Eva Green, Louis Garrel
Reżyseria: Bernardo Bertolucci
Rok produkcji: 2003

Niebezpieczne Gry

Mordercze Skłonności

Kill Bill vol. 1
Panna Młoda, płatna zabójczyni, postanawia wycofać się z branży. W czasie własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa - szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ran dziewczyna na pięć lat zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy z zimną krwią chcieli zabić ją i jej nienarodzone dziecko, Billa pozostawiając sobie na "deser".
Występują: Uma Thurman, David Carradine, Lucy Liu, Daryl Hannah
Reżyseria: Quentin Tarantino
Rok produkcji: 2003

Złodziej życia
Detektywi z Montrealu w Kanadzie, zajmujący się sprawą tajemniczego zabójstwa, z niechęcią proszą o pomoc z zewnątrz kogoś, kto będzie potrafił zrozumieć psychikę seryjnego mordercy. Wtedy do akcji wkracza agentka Scott. Dzięki niesamowitej intuicji buduje teorię, według której zabójca przejmuje tożsamość swoich ofiar.
Agentka Scott, sama w obcym mieście, nie ma nikogo, komu mogłaby zaufać. Nagle okazuje się, że jest otoczona podejrzanymi w sprawie, która stała się niepokojąco osobista...
Występują: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Olivier Martinez
Reżyseria: D.J. Caruso
Rok produkcji: 2004

Policyjne Obsesje

Rzeka tajemnic
Kiedy byli jeszcze dziećmi, Jimmy Markum, Dave Boyle i Sean Devine dorastali wspólnie w ubogiej dzielnicy Bostonu. W ich okolicy niewiele się działo. Do czasu, kiedy Dave zostaje zmuszony do przejażdżki, która na zawsze zmieni życia całej trójki. Dwadzieścia pięć lat później trzech mężczyzn zmuszonych jest po raz kolejny liczyć na siebie, gdy zamordowana zostaje córka Jimmy'ego. Sean, który jest policjantem, dostaje tę sprawę do wyjaśnienia. Powiązany ze zbrodnią poprzez serię zbiegów okoliczności Dave zmuszony jest stawić czoła upiorom własnej przeszłości.
Występują: Sean Penn, Laurence Fishburne, Tim Robbins, Kevin Bacon
Reżyseria: Clint Eastwood
Rok produkcji: 2003

36
Paryż. Stosujący wyjątkowo brutalne metody gang napadającna przewożące pieniądze opancerzone furgonetki. Komendant policji wzywa do siebie swoich podwładnych - Leo Vrinksa, dowódcę komórki do walki ze zorganizowaną przestępczością, oraz Denisa Kleina, szefa brygady antyterrorystycznej - i stawia sprawę jasno: ten z nich, który rozbije gang, zajmie jego miejsce. Rozpoczyna się zawzięta rywalizacja pomiędzy dwoma policjantami, którzy dawniej się przyjaźnili, a których obecnie wszystko ich dzieli: styl życia, metody pracy, a przede wszystkim żona jednego z nich.
Występują: Daniel Auteuil, Gerard Depardieu
Reżyseria: Olivier Marchal
Rok produkcji: 2004

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone