: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-03-2006 | Wieści z Multikina

Bilety na film FRANCUSKI NUMER tylko w MULTIKINIE po rewelacyjnie niskich cenach!
Kup bilety już teraz i zobacz najlepszą komedię roku!
Dla posiadaczy karty Multikinomaniaka oraz Club Nokia TYLKO 10 zl.
Dla klientow Cropp Town tylko 11 zl.

---------------------------

Koncert na wielkim ekranie - Gorillaz: Demon Days Goryle zaatakowały Multikino!
"Gorillaz: Demon Days Live" na WIELKIM ekranie.

Muzycy współodpowiedzialni za święcący triumfy popularności drugi album Gorillaz  "Demon Days" spotkali się w Manchesterze na pięć wieczorów, by wykonać utwory z płyty na żywo. Za namową członków zespołu - 2D, Murdoca, Russela i Noodle - powstało pierwsze koncertowe nagranie Gorillaz. DVD "Gorillaz: Demon Days Live" doskonale przenosi atmosferę tego niesamowitego wydarzenia na mały ekran.

W tym niespotykanym przedsięwzięciu udział wzięli m.in. współtwórca Gorillaz Damon Albarn, a także Neneh Cherry, Bootie Brown, De La Soul, Ike Turner, Shaun Ryder, Roots Manuva, Martina Topley-Bird.

Zespołowi i gościom towarzyszyła orkiestra, chór dziecięcy i manchesterski chór gospel. Tło sceniczne stanowią specjalnie zaprojektowane animacje autorstwa współtwórcy Gorillaz Jamie Hewletta. Na DVD "Gorillaz: Demon Days Live" znajdzie się również specjalna wersja występu z pełnoekranową wizualizacją.

Pokaz koncertu odbędzie w sieci Multikino 30 marca 2006. Start godzina 19:00. Bilety w cenie 15 zł, dla posiadaczy karty Multikinomaniaka i Clubu Nokia 10zł. Bilety już w sprzedaży.
Czas trwania: 75 min.

---------------------------

COCA-COLA...rze, czyli Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków (RZE) to cykl przeglądów filmów europejskich z minionych lat. RZE odbywać się będzie raz w miesiącu (za wyjątkiem miesięcy wakacyjnych) w formie nocnych maratonów, a na każdym prezentowane będą trzy filmy z danego kraju. Kraje uczestniczące w RZE to Czechy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy, Skandynawia czy Polska.

Bilety
Każda osoba kupując bilet na RZE otrzyma kupon upoważniający do odbioru ZESTAWU COCA-COLA...rzy

Ceny biletów
15,00 zł ( w cenę wliczony jest BILET oraz ZESTAW COCA-COLA...rza składający się z Popcornu 2,4 l oraz Coca-Coli 1,0 l )

Konkursy towarzyszące
Podczas przerw w Popcornbarach można będzie nabyć Coca-Colę w promocyjnej cenie i wziąć udział w losowaniu nagród, koszulek NAJAKTYWNIEJSZEGO COCA-COLA...rza (koszulka fioletowa) oraz COCA-COLA...rza GÓRALA (koszulka zielona).

Dodatkowo osoby uczestniczące w ww. konkursach wezmą udział podczas ostatniego przeglądu (w listopadzie) w losowaniu NAGRODY GŁÓWNEJ jaką będzie ROWER COLA...rzówka oraz ŻÓŁTA KOSZULKA COCA-COLA..rza LIDERA.

31 marca zobaczymy:
Opowieści O Zwyczajnym Szaleństwie
Opowieść o poszukiwaniu szczęścia, tęsknocie za miłością, zmaganiu
z samotnością i brakiem porozumienia między ludźmi. Szaleństwo staje się tu jedynym sposobem na zmierzenie się ze światem. Bohaterami tej tragikomedii są młodzi ludzie uwikłani w dziwne związki emocjonalne. Jana wydzwania do kochanków z budki telefonicznej pod swoim domem; Mucha porzucony przez kolejną dziewczynę wiąże się
z odkurzaczem i manekinem; Piotr, aby zatrzymać dziewczynę, sięga po indiańskie rytuały; Alicja i Jerzy płacą postronnym ludziom, aby ich obserwowali w łóżku, bo inaczej nie mogą się kochać. Wszyscy składają się na portret zbiorowości, w której samotność stała się normą, a miłość ma coś z fast foodu - nie może trwać zbyt długo, bo następni wygłodzeni klienci czekają w kolejce.

Guzikowcy
Czarna komedia o przeciętnych ludziach, zmagających się ze swym losem u schyłku dwudziestego wieku. Film o pluciu na pociąg, złej pogodzie, bombie atomowej, wystrzeliwaniu ludzkiej spermy do konstelacji Andromeda, ale także o niewierności, oraz o ludziach, którzy zabili innych ludzi. Kalejdoskop ekscentrycznych postaci tworzy obraz okrutnego świata, wszechobecnego czarnego humoru, gdzie wszystko jest ze sobą powiązane, a życie bohaterów przypomina nieustanne deja vu.

Rok Diabła
"Rok diabła" został wybrany Najlepszym Czeskim Filmem 2002 roku, otrzymał wiele nagród m.in. w Cottbus czy w Karlovych Warach. Obraz Petra Zelenki opowiada fikcyjną historię autentycznego bohatera - znanego czeskiego barda Jaromira Nohavicy. To, że film jest stylizowany na dokument dodaje mu pewnej autentyczności, która bardzo potrzeba jest w zestawieniu z nadnaturalnością fabularnej opowieści. Pierwsza polska premiera filmu odbyła się 2003-11-21

---------------------------

24 Marca powitamy na naszych ekranach :
Oszukac Przeznaczenie 3 - kontynucja przeboju kinowego!
Trzecia odslona cyklu "Oszukać przeznaczenie" opowiada historię Wendy Christensen, której udaje się przewidzieć i zapobiec śmierci kilkorga jej przyjaciół podczas fatalnej przejażdżki roller-coasterem. Wspólnie ze szkolnym przyjacielem Kevinem Fischerem, rozpoczynają wyścig z czasem, w którym ceną jest zapobiegnięcie śmierci ocalałych z wypadku...

Tajemnice Oceanu
Fascynująca podwodna podróż ukazujaca świat, którego nikt do tej pory nie widział. Przyjrzyj sie z bliska małym sekretom krewetek, jak i nieco większym tajemnicom wielorybów.

Casanova
Wenecja, XVIII w. Giacomo Casanova, słynny uwodziciel, awanturnik i pisarz, spotyka Francescę Bruni, pierwszą kobietę, która skutecznie opiera się jego zalotom. Musi stawić czoło nie tylko niespodziewanemu uczuciu, ale też wysłannikowi Inkwizycji,  którego ambicją jest oczyszczenie Wenecji z siejących zgorszenie wolnomyślicieli - takich jak Casanova. W roli Casanovy - Heath Ledger.

Nagi Instynkt 2 - kontynuacja przeboju kinowego z 1992 r. - premiera w srode, 29 marca
W sprawę Cathrine Tramell, oskarżonej o zamordowanie kochanka, zaangażowany zostaje psychiatra, Robert Glass. Jego zadaniem jest udowodnienie jak groźna jest autorka kryminałów. Zafascynowany Cathrine, wbrew swoim zasadom, pozwala jej na uwodzicielska grę w trakcie dochodzenia. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że stracił kontrolę nad sytuacją, gdy zaczynają ginąć osoby z jego najbliższego otoczenia...

W roli zabojczej autorki kryminalow zobaczymy ponownie Sharon Stone.

W najbliższą niedzielę zapraszamy naszych najmłodszych widzów na specjalny seans filmu
"Pradawny Ląd XI. Inwazja Minizaurów"
Cena biletu tylko 5 zł.

Multikino tylko dla pań, czyli "Kino na obcasach"!
Zapraszamy wszystkie Panie na najlepsze kobiece kino w ciekawej oprawie.
W każdy wtorek o godz. 20.00 seans filmowy połączony z prezentacją kosmetyków, degustacją, prelekcjami na temat zdrowego stylu życia i pielęgnacji urody.
28 marca  - Pamiec Zlotej Rybki

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone