: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-08-2010 | Multikino - Premiery

PREMIERY


STEP UP 3D


reżyseria: Jon Chu, Adam Sevani
scenariusz: Amy Andelson, Emily Meyer
obsada: Harry Shum Jr., Kylie Goldstein, Adam Sevani
muzyczny, USA, 2010

Luke jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju.


IMPREZY

MULTIKINIO ZAPRASZA  na koncert BRUCE SPRINGSTEEN’a 25 sierpnia 2010 po raz pierwszy na wielkim ekranie w całej Polsce!W środę 25 sierpnia o godzinie 20:00 zobaczymy niesamowity koncert BRUCE’a SPRINGSTEEN’a.

Era Muzyki na Wielkim Ekranie:
BRUCE SPRINGSTEEN & The E Street Band “London colling: Live In Hyde Park”.


Data koncertu: 25 sierpnia 2010 (środa), start: 20:00
Czas trwania: 172 min.


O koncercie:

'London Calling: Live In Hyde Park' to zapis koncertu Bruce'a Springsteena & The E Street Band z festiwalu Hard Rock Calling w londyński Hyde Parku z czerwca 2009 roku. Składający sie z 27 przebojów, 163 minutowy set zaczyna się za dnia i kończy po zachodzie słońca. Usłyszeć - i zobaczyć - można tu przeboje z całej kariery Bossa - od ery 'Born To Run' na utworach z ostatniej płyty 'Working On a Dream' kończąc. Wśród niespodzianek znalazły się covery: "Trapped" Jimmy'ego Cliffa,  "Good Lovin'" The Young Rascals, "Raise Your Hand" Eddiego Floyda i "London Calling" The Clash, który dał tytuł całemu wydawnictwu. Choć Bruce Springsteen skończył 60 lat, choć występuje od 40 lat, choć występował na największych stadionach świata, wciąż gra i śpiewa z niezwykłą rockową energią, rzuca gitarami do technicznych, schodzi ze sceny i śpiewa z fanami, a nawet zbiera od nich propozycje utworów do zagrania - to trzeba zobaczyć!

Ceny biletów:

15 zł normalny,
tylko 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

PORANKI DLA MALUCHÓW
w każdą sobotę i niedzielę o g. 10:30 i 12:00Poranki dla dzieci w całej sieci kin Multikino, w każdą sobotę i niedzielę.
Bilety w cenie 10 zł.

Zapraszamy najmłodszych widzów w sobotę i niedzielę:

godz.: 10:30 – Świat małej Księżniczki, Noddy, Miś Rupert

godz.: 12:00 – Bob Budowniczy, Bracia Koala, Pippi Lagnstrumpf, Noddy

Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z  Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: UCZEŃ CZARNOKSIĘŻNIKA

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 3 roku życia). Od 2010 r. na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka. Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00

Na seansach Multibabykino rodzic czerpie przyjemność z oglądania filmów z bieżącego repertuaru, dzieci zaś mają zagwarantowane bezpieczne i przyjazne warunki to spędzenia wraz z mamą lub tatą owych 2 godzin w kinie. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a w okresie jesionno – zimowym sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Cena biletu 15 zł

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone