: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

05-08-2010 | VII Letnie Ogrody Polityki Reedycja

Jak mówi przysłowie: co się odwlecze, to nie uciecze i niedokończone z powodu burzy tegoroczne VII Letnie Ogrody Polityki będą miały swój finał już za niespełna 3 tygodnie. Tym razem mamy nadzieję, że sierpień nie będzie tak kapryśny jak burzowy czerwiec i wszystko pójdzie zgodnie z planem. A plany mamy jak zwykle ambitne.

21 sierpnia zapraszamy na koncerty Marka Dyjaka i Lecha Janerki natomiast 22 sierpnia wystąpią dla nas Muniek i Dick4Dick.

Lech Janerka i Muniek to na tyle znane osobistości muzyczne, że nie trzeba ich przedstawiać. Są obecni na polskiej scenie od lat i na pewno każdy kiedyś spotkał się z ich twórczością.

Marek Dyjak to z kolei prawdziwy buntownik, co to rzuca się głową naprzód, a dopiero potem podlicza bilans zysków i strat. Takie są też jego koncerty - zero taryfy ulgowej, śpiewa to, co czuje i myśli, nawet jeśli taki ekshibicjonizm sporo go kosztuje. Przez swoich fanów nazywany polskim Tomem Waitsem, Elżbieta Zapendowska określa go mianem najbardziej prawdziwego głosu na polskim rynku muzycznym. Indywidualista, który zawsze robi to, co czuje i ciągle chce więcej. Współpracował min. ze Stanisławą Celińską, Januszem Grzywaczem, Mirosławem Czyżykiewiczem, Jankiem Wołkiem, Januszem Stroblem, Marianem Kociniakiem, Wojciechem Cugowskim, Piotrem Skrzyneckim, Janem Kondrakiem, Adamem Galasem i Adkiem Drabińskim.

Dick4Dick to muzyczna i performerska grupa założona w 2004 r. przez czwórkę przyjaciół z Trójmiasta. Nieustanne przeobrażenia stylów muzycznych, wizerunku scenicznego, informacji podawanych na własny temat obrazują pełną swobodę artystycznej wypowiedzi grupy, skutecznie wymykającej się jednoznacznym próbom jej zaszufladkowania. W ciągu 6 lat działalności wydali 5 albumów, zagrali 250 koncertów, zagrali epizod w filmie 'Moja Krew' w reż. M. Wrony, oraz przyczynili się do powstania komiksu o D4D autorstwa J.Rebelki 'Dick4Dick: Harem Zordaxa 2009'. Zespół zdobywał nagrody i był nominowany w wielu kategoriach przez takie magazyny jak Aktivist (Nocne Marki 2006- Zespół Roku), Gazeta Wyborcza, Elle, Pulp, Yach Film Fest. To prawdziwi tytani pracy a każdy ich koncert jest niespodzianką.

Bilety i karnety zakupione na czerwcową edycję festiwalu zachowują oczywiście ważność a wszyscy zainteresowani mogą jeszcze nabyć bilety w cenie 20 zł w każdej placówce Biblioteki Elbląskiej.

Serdecznie zapraszamy.

Beata Branicka
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone