: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-08-2010 | Kino na Obcasach - propozycje od Multikina

KINO NA OBCASACH  - wyłącznie dla Pań


Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00.
Tym razem, 7 września (godz.: 20:00) Multikino zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz filmu "Stosunki międzymiastowe".

Na wrześniowe spotkanie Kina Na Obcasach w świat pięknych paznokci i dłoni zaprowadzi nas Euro Fashion - Akademia Paznokcia. Panie będą mogły dowiedzieć się o produktach do manicure i sposobach pielęgnacji dłoni i paznokci. Nie zabraknie również instruktażu dokładnego malowania paznokci lakierami firmy Color Club.

Firma Euro Fashion ufundowała dla każdej z Pań drobny upominek m.in. lakier do paznokci, gazetkę Akademia Paznokcia  oraz akcesoria do wykonania perfekcyjnego manicure.

A wszystko to uwieńczone przedpremierowym pokazem filmu ''Stosunki międzymiastowe'' z udziałem Drew Barrymore, Justina Longa i Christiny Applegate.  

Opowieść o dwójce ludzi, dziewczynie z Chicago i chłopaku z Los Angeles, którzy za wszelką cenę starają się zapomnieć o prawie 500 dzielących ich kilometrach i udowodnić, że związek na odległość może się sprawdzić. Okazuje się, że wcale nie będzie tak łatwo...

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone