: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-09-2010 | Multikino - Premiery

PREMIERY

STREET DANCE 3D

reżyseria: Max Giwa, Dania Pasquini
scenariusz: Jane English
obsada: Nichola Burley, Charlotte Rampling, Richard Winsor, Rachel McDowall  
dramat/muzyczny, Wielka Brytania, 2010, 98 min

Finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów takich wykonawców jak: N-Dubz, Chipmunk, Pixie Lott, Cheryl Cole oraz Tinie Tempah.


WALL STRET: PIENIĄDZ NIE ŚPI

reżyseria: Oliver Stone
scenariusz: Bryan Burrough, Allan Loeb, Stephen Schiff
obsada: Shia LaBeouf, Michael Douglas, Frank Langella, Carey Mulligan
dramat, USA, 2010

Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy doprowadzili do śmierci jego mentora.


KARATE KID

reżyseria: Harald Zwart
scenariusz: Steve Conrad
obsada: Jaden Smith, Jackie Chan, Taraji P. Henson  
film sztuki walki/familijny, USA, 2010, 140 min

Pewna matka wraz ze swoim synem wyjeżdża do Chin, gdzie ma rozpocząć pracę w nowej placówce swojej amerykańskiej firmy. Jej syn nie zna chińskiego, nie czuje się dobrze w nowym miejscu, a przy okazji prześladuje go kilku łobuzów. Postanawia więc nauczyć się walczyć, a na początek postanawia naśladować bohaterów swoich ulubionych gier wideo. Jego wysiłki obserwuje pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka z matką.


IMPREZYKINO NA OBCASACH  - wyłącznie dla Pań


Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00.
Tym razem, 5 października (godz.: 20:00) Multikino zaprasza wszystkie Panie na premierowy pokaz filmu "Jedz, módl się, kochaj".


JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ - Wspomnienia Elizabeth Gilbert, która miała męża, duży apartament oraz domek wypoczynkowy. Starała się zajść w ciążę, kiedy zrozumiała, że nie było to życie jakiego zawsze chciała. Po trudnym i bolesnym rozwodzie, wyruszyła w podróż w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.


PORANKI DLA MALUCHÓW
w każdš sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00

Złota Rączka, Agent OSO, Noddy, Miś Rupert oraz Świat Małej Księżniczki na wielkim ekranie w Multikinie.

Zapraszamy najmłodszych widzów w każdą sobotę i niedzielę:

* godz.: 10:30 - pokaz bajek we wrześniu: Świat Małej Księżniczki, Miś Rupert oraz Noddy. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania Poranka ok. 60 min.

* godz.: 12:00 - pokazy z Play House Disney: od 11 do 26 września - Złota Ršczka oraz Agent OSO. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania Poranka ok. 70 min.


Obydwa cykle pokazów adresowane są do dzieci powyżej 2 roku życia.
Bilety w cenie 10 zł.


Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz
z  Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: STOSUNKI MIĘDZYMIASTOWE

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 3 roku życia). Od 2010 r. na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka. Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00

Na seansach Multibabykino rodzic czerpie przyjemność z oglądania filmów z bieżącego repertuaru, dzieci zaś mają zagwarantowane bezpieczne i przyjazne warunki to spędzenia wraz z mamą lub tatą owych 2 godzin w kinie. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a w okresie jesionno - zimowym sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Cena biletu 15 zł

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone