: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-10-2010 | Studenckie Czwartki Reaktywacja  - Epoca

Mamy wielką przyjemność poinformować wszystkich lubiących dobrą zabawę studentów, o tym że powróciły ich najlepsze imprezy. Tak jest, znów będziemy mogli poszaleć  na studenckich czwartkach!

Spytacie gdzie? Otóż od razu Wam odpowiem w dyskotece Epoca! Od kiedy od zaraz... Już w najbliższy Czwartek zapraszamy wszystkich elbląskich żaków na imprezę rozpoczynającą studencki sezon. Dobrze wiemy jak te imprezy wyglądały niegdyś... :)

Do tego powiem, że DJ zaserwuje najlepsze hity z list przebojów oraz dobrze znane utwory, brzmi fajnie? A to jeszcze nie koniec... Dla wszystkich, którzy tego wieczoru znajdą się na parkiecie Epoci i będą mieli przy sobie legitymację studencką czeka rabat w wysokości 15% na wszystko w barze!


Czyli najbliższy Czwartek spędzamy w dyskotece Epoca, na imprezie rozpoczynającej sezon studencki! Oczywiście wstęp jak to bywało na studenckich imprezach jest zupełnie darmowy!

Do zobaczenia!

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone