: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-10-2010 | WHAT A  WONDERFULL WORLD - Kub Mimoza

Kolejny koncert w elbląskim Klubie MIMOZA będzie nosił tytuł WHAT A WONDERFULL WORLD i powinien być wielkim wydarzeniem oraz niespodzianką dla wielbicieli dobrej muzyki.

Wystąpi bowiem wyjątkowy artysta - Sergiej Kriuczkov. O Siergieju mówią: "złota trąbka Ukrainy, biały Louis Armstrong i naddnieprzański góral". Na co dzień lider dixielandowego zespołu Riverboat Ramblers Swing Orchestra (www.riverboat.pl).

Wirtuoz trąbki, charyzmatyczny wokalista, showman, wybitny muzyk i do tego niesamowicie sympatyczny człowiek. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów jazzowych, uczestnikiem MAM TALENT oraz największych festiwali jazzowych w Europie.

W środę razem z Bartkiem Krzywdą (piano) zagrają kawałki L. Armstronga, F. Sinatry, E. Fitzgerald oraz najpiękniejsze rosyjskie melodie w swingowych aranżacjach.

Zapowiada się niecodzienny koncert, nie wolno przepuścić takiej okazji i nie posłuchać charakterystycznego wokalu i jasnego tonu trąbki Siergieja. Tym bardziej, że jest to jego pierwszy koncert w Elblągu, miejmy nadzieję, że nie ostatni.

Zapraszamy w śordę 20.10 o godz. 19.30 na ul. Garbary 10/9 do Klubu
MIMOZA, wstęp 10 zł.

Bartosz Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone