: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-10-2010 | Multikino - Premiery

PREMIERA

ZEMSTA FUTRZAKÓW

reżyseria: RogerKumble
scenariusz: Michael Carnes, JoshGilbert
obsada: Brendan Fraser, Ken Jeong, Brooke Shields
familijny/komedia, USA, 2010, 92 min

Agent nieruchomości, przeczuwając wiele dobrych interesów, przenosi się w dzikie części stanu Oregon. Tam spotyka dziewczynę, która bardzo podoba się jego cynicznemu synowi, który do tej pory nie wychylał nosa poza granice wielkiego miasta i, podobnie jak jego ojciec, nie ma pojęcia jakie siły drzemią w dzikiej naturze.

POZWÓL MI WEJŚĆ

reżyseria: Matt Reeves
obsada: Chloe Moretz, Richard Jenkins
dramat/fantasy/horror, USA, Wielka Brytania, 2010, 114 min.

Dwunastoletni Oskar jest wrażliwym, nieco bojaźliwym chłopcem, prześladowanym przez silniejszych kolegów z klasy. Jego rówieśniczka - blada i zawsze poważna Eli wychodzi z domu tylko w nocy. Spotykają się na blokowym podwórku szwedzkiego osiedla gdzieś na peryferiach miasta. Wraz z pojawieniem się dziewczynki, w okolicy zaczynają się dziać przerażające i trudne do wytłumaczenia rzeczy. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń jest krew. Zamkniętego w sobie chłopca, wydaje się to fascynować. Potrwa to dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest wampirem.

CHRZEST

reżyseria: Marcin Wrona
scenariusz: Grzegorz Jankowski, Grażyna Trela, Dariusz Glazer
obsada: Schuchardt, Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka
dramat obyczajowy, Polska, 2010, 86 min  
                                                  
Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.

IMPREZY IMPREZY IMPREZY


Horrorfestiwal.pl 2010

Na tydzień przed Halloween już po raz czwarty pokażemy najciekawsze horrory ostatnich lat, nie prezentowane dotąd w Polsce - ani w obiegu kinowym, ani na DVD.

Dla miłośników czarnego thrillera spod znaku braci Coenów przygotowaliśmy "Bone Man", czyli opowieść o krwawym alpejskim przetwórcy mięsa. To właśnie na Horrorfestiwalu, po raz pierwszy w Polsce, zostanie zaprezentowany na dużym ekranie film włoskiego nestora kina grozy, Lamberto Bavy - jego najbardziej wystawne dzieło, zatytułowane "Ghost Son".

Przedpremierowo pokażemy polskim widzom remake uznanego szwedzkiego horroru "Pozwól mi wejść". Jest to rzecz nakręcona przez Matta Reevesa, twórcę "Project Cloverfield".

Miłośnicy krwawego horroru otrzymają "Children", zaś na sam koniec festiwalu przygotowaliśmy rzecz niesamowitą - wstrząsający, przewrotny horror Uwe Bolla. Tak jest, nie ma pomyłki, sponiewierany przez prasę, aczkolwiek wielbiony przez niemałą rzeszę fanów niemiecki reżyser nakręcił znakomity film!

W trakcie festiwalu zaprezentujemy również blok filmów krótkometrażowych. Znajdą się wśród nich, po raz pierwszy w historii, filmy z Polski. Zdecydowaliśmy się na ten krok w nadziei, że pomoże to kulejącemu rodzimemu rynkowi grozy zrozumieć, że nad Wisłą nie brakuje pomysłów na soczyste horrory. Poza tym widzowie nigdy nie mieli okazji oglądać takich produkcji. Wśród prezentowanych
krótkometrażówek znajdzie się na przykład pierwszy w Polsce film o zombie.

Zaczynamy straszyć od środy 20 października w Multikinach w całej Polsce. Szczegóły na stronie www.horrorfestiwal.pl


Repertuar Repertuar Repertuar


Piątek 22 października
Bone Man
Ghost Son

Sobota 23 października
Children
Rampage

Ceny biletów:
Na wybrany dzień festiwalu: 19 zł
Karnet na 4 dni: 66,6 zł


Bone Man

Austria 2009
Reżyseria: Wolfgang Murnberger
Występują: Josef Hader, Josef Bierbichler, Birgit Minichmayr, Christoph Luser

Były inspektor policji Simon Brenner ima się marnych zajęć. Pracując dla firmy windykacyjnej, zostaje wysłany na austriacką prowincję z misją odzyskania samochodu dłużnika. W trakcie pościgu przybywa do gospody, której właściciel jest jednocześnie głównym lokalnym dostawcą mielonych odpadów z mięsa. Jak na zawołanie w okolicy zjawia się bratysławska mafia, domagająca się od właściciela masarni zupełnie nienależnych im funduszy. Brenner wieczorami słyszy dudnienie maszyny do mielenia mięsa, a w okolicy zjawiają się kolejni przedstawiciele bratysławskiej elity gangsterstwa, poszukując swych zaginionych kamratów


Ghost Son

Włochy 2007
Reżyseria: Lamberto Bava
Występują: Laura Harring, John Hannah, Pete Postlethwaite, Coralina Cataldi-Tassoni

Stacey (znana z "Mulholland Drive" Laura Harring) i Mark (znany choćby z "Mumii" Stephena Sommersa,  John Hannah) Świeżo po ślubie osiedlają się na farmie w Republice Południowej Afryki. Pewnego dnia Mark ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona żona postanawia pozostać na farmie razem z nastoletnią sierotą o imieniu Thandi. Wkrótce dowiaduje się, że jest w ciąży. Okazuje się, że dziecko nie jest całkowicie zwyczajne. Nić łącząca go ze światem zmarłych jest silniejsza niż ta trzymająca go w świecie żywych. W efekcie również Stacey zaczyna odczuwać, że nieżyjący mąż być może wcale nie przestąpił na dobre progu królestwa zmarłych.


Children

Wielka Brytania 2008
Reżyseria: Tom Shankland
Występują: Eva Birthistle, Stephen Campbell Moore, Jeremy Sheffield, Rachel Shelley

Rodziny dwóch sióstr: Elaine i Chloe zamierzają wspólnie spędzić święta Bożego Narodzenia w położonej w lesie rezydencji. Rozpoczyna się ucztowanie. Dorośli rozmawiają o interesach, dzieci biegają po dworze. Jedynie zbuntowana nastolatka Casey nie bawi się z gwarną czeredą, trzyma się również z dala od dorosłych. To ona jako pierwsza dostrzeże, że dzieci nie zachowują się całkowicie normalnie. Nikt jej nie będzie chciał wierzyć nawet w momencie, gdy poleje się pierwsza krew.


Rampage

Niemcy 2009
Reżyseria: Uwe Boll
Występują: Brendan Fletcher, Shaun Sipos, Michael Pare, Lynda Boyd

Bill Williamson (Brendan Fletcher) nie jest typowym młodzieńcem. Nie fascynują go gry wideo, nie jest również fanem krwawych horrorów. Denerwuje go samo życie - facet w barze z hamburgerami, zaczepliwy przechodzień czy gość w wypożyczalni wideo. Wydaje się, że cały świat za chwilę zwali mu się na głowę. Wzrastająca w Billu wściekłość znajdzie ujście w sposób, jakiego nikt się nie spodziewał w małym miasteczku. Wkrótce przeobrazi się ono w istne piekło.
Multikino zaprasza  na Maraton Halloween
  

POZNAJ KOLEJNE KRWAWE ZAGADKI JIGSAW'A

W przeddzień święta duchów Multikino zaprasza na Maraton Halloween.
Podczas Maratonu zaprezentowane zostaną  3 części krwawych zagadek Jigasaw'a:
Piła V, Piła VI oraz premierowo "Piła VII - 3D".  

Bilety do nabycia w kasach kin.

Ceny biletów: 30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu maratonu

Zniżka dla osób, które zakupią karnet na Horror Festiwal*: przedsprzedaż 27 zł / w dniu maratonu 32 zł

*Aby uzyskać zniżkę przy zakupie biletu na Maraton Halloween należy pokazać w kasie karnet na Horror Festiwal


O Czym jest seria filmów Piła?

"Piła" to nie tylko trzymający w napięciu thriller, ale także wnikliwa analiza ludzkiego lęku.
Seria filmów opowiada o Johnie Krammerze znanym jako Jigsaw (w Polsce także jako Pan Układanka lub Pan Zagadka), który jest śmiertelnie chory na raka mózgu. Krammer, gdy dowiedział się o swojej nieuleczalnej chorobie, próbował popełnić samobójstwo, zjeżdżając samochodem ze skarpy. Gdy udało mu się przeżyć, postanowił całą resztę życia poświęcić na udowadnianie ludziom, którzy nie szanują życia, ile ono tak naprawdę dla nich znaczy.

Czym zaskoczy nas nowa część historii Pana Układanki?

Siódma część Piły, Piła 3D opowiada o  grupie ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szukają wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni - Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fali terroru na niewyobrażalną skalę.


SPECJALNE POKAZY TERAZ MIKI

23-24, 30-31 październik godz. 13:15

W ostatnie dwa weekendy października (23- 24, 30 -31, sobota, niedziela), o godz. 13:15 - specjalne pokazy projektu "Teraz Miki!". Klasyka Disneya po remasteringu, z polskim dubbingiem - Myszka Miki, Kaczor Donald, Pies Pluto.


NOWE PORANKI OD PAŹDZIERNIKA

w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00

Przystanek Dżungla, Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, Troskliwe misie, Truskawkowe ciasteczko oraz O rety! Psoty Dusia Wesołka na wielkim ekranie w Multikinie.

Zapraszamy najmłodszych widzów w każdą sobotę i niedzielę:

godz.: 10:30 -  Troskliwe misie, Truskawkowe ciasteczko, O rety! Psoty Dusia Wesołka. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania Poranka ok. 60 min.

godz.: 12:00 - pokazy z Play House Disney: Przystanek Dżungla i Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś. Co tydzień nowe odcinki.

Obydwa cykle pokazów adresowane są do dzieci powyżej 2 roku życia.
Bilety w cenie 10 zł.Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz
z  Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: RED

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 3 roku życia). Od 2010 r. na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka. Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00

Na seansach Multibabykino rodzic czerpie przyjemność z oglądania filmów z bieżącego repertuaru, dzieci zaś mają zagwarantowane bezpieczne i przyjazne warunki to spędzenia wraz z mamą lub tatą owych 2 godzin w kinie. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a w okresie jesienno - zimowym sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Cena biletu 15 zł

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone