: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-10-2010 | KINO NA OBCASACH  - wyłącznie dla Pań!

Kino Na Obcasach – wyjątkowo w listopadzie, w drugi wrotek miesiąca.
9 listopada o g. 20:00 zapraszamy do Multikina wyłącznie Panie na premierowy pokaz filmu „Siadanie do łóżka” i atrakcje dodatkowe (prezentację firm oraz wiele ciekawych nagród).Na listopadowe spotkanie Kina Na Obcasach zaplanowanych zostało wiele atrakcji,
a w wśród nich m.in.: prezentacje kosmetyków DANNÉ, FOREVER i zabiegów pielęgnacyjnych  przez firmę Zdrowie i Uroda „Złoty Raj”, degustacja przygotowana przez firmę BISTO BUBELS (kartofel w Łupince) oraz prezentację systemów alarmowych, sprzętów audio przez firmę AUTORADEX CAR AUDIO  wszystko to uwieńczone premierowym pokazem filmu „Śniadanie do łóżka”  z udziałem Małgorzaty Socha, Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka.


Apetyczna komedia, rozgrywająca się na pograniczu dwóch światów - wielkiej mody i wytrawnej kuchni - to niebanalny przepis na pyszną filmową potrawę: lekkostrawną, słodką i pikantną zarazem. Szukajcie jej w kinowym menu w 2010 roku. Zdolny, choć pechowy kucharz Piotr (Tomasz Karolak) ku swemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i... miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) - szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) - koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy kulinarny geniusz okaże się również wirtuozem sztuki kochania?


Projekt Kino Na Obcasach realizowany jest w 20 kinach sieci Multikino (MK): MK Warszawa (Ursynów, Złote Tarasy, Wola, Targówek), MK Kraków, MK Wrocław (Arkady i Pasaż Grunwaldzki), MK Gdańsk, MK Szczecin, MK Gdynia, MK Poznań (Stary Browar oraz Malta), MK Rybnik, MK Elbląg, MK Włocławek, MK Koszalin oraz w Silver Screen Łódź.

Sponsorami projektu są: Bank Zachodni WBK oraz PIZZA HUT, AUTORADEX CAR AUDIO, ZDROWIE I URODA „ZŁOTY RAJ”, BISTO BUBELS.

Bieżące informacje o Kino Na Obcasach na www.multikino.pl

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone