: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-10-2010 | Klub Life zaprasza na Halloween Party!

Klub Life z Pasłęka ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich, którzy lubią zabawę z odrobiną atmosfery prosto z horroru na wielkie Halloween Party! Zaczynamy straszyć już od Piątku!

29.10.2010 /Piątek/ Tego dnia do zabawy będzie Was nakręcać dobrze znany już Pulse D /DJ Dyzio/, który wstępnie wprowadzi imprezowiczów w ten mroczny klimat i przygotuje na Sobotnią noc! Wstęp na Piątkową imprezę dla Panów 5zł, a dla Pań gratisowa wejściówka!

Po Piątkowym szaleństwie zapraszamy na Sobotnią noc /30.10.2010/ z horrorami w roli głównej, czyli Halloween Party! Dla wszystkich imprezowiczów, którzy przebiorą się za jakieś straszydła przewidziane zostały nagrody! Dodatkową atrakcją z pewnością będzie gwiazda wieczoru DJ i Producent muzyczny BEATTRAAX /Twórca takiego hitu jak Project Wall/. Wstęp w Sobotę dla Panów 10zł, dla Pań 5zł.

Na zakończenie weekendu zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się nie wybawią przez te dwa dni na niedzielne karaoke! Start od 21.00 i dodam, że tego dnia wstęp będzie bezpłatny dla każdego!

Pozdrawiamy!


Dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone