: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-10-2010 | Jam session z Przemkiem Dyakowskim

Kolejny wyjątkowy gość pojawi się w "Mimozie". Tym razem będzie to Przemek Dyakowski - wybitny trójmiejski saksofonista, kompozytor, lider autorskich zespołów, autor radiowych audycji o jazzie, gawędziarz, współtwórca polskiej historii jazzu z okresu "katakumb" oraz wielki przyjaciel Elbląga i tutejszych muzyków. 3 listopada o godz. 20.00 przybędzie do "Mimozy" wraz z gromadą muzyków oraz gości, którzy przemieszczą się tam z Młodzieżowego Domu Kultury. Tam bowiem o godz. 18.00 odbędą się Zaduszki Jazzowe Przemka Dyakowskiego (www.mdk.elblag.pl) a mimozowe jamowanie będzie kontunuacją tej imprezy.

Historia jam session ma swoje korzenie na początku dwudziestego wieku w jazzowo - tanecznych klubach USA. Muzycy po skończeniu pracy zostawali na scenie i grali dalej dla przyjemności spontanicznie improwizując. Kto tylko miał ochotę i odpowiednie umiejętności przyłączał się do wspólnego muzykowania a na samym końcu muzycy zamieniali się dla hecy instrumetami. Tak też będzie się działo w środę - wszystko zgodnie z tradycją.

Imprezę rozpocznie zespół Omnivore (Lemańczyk, Dubicki, Świder, Sobociński) a razem z Przemkiem do gry dołączą się m.innymi: Mackiewicz, Golicki, Sycz, Gawdzis, Krzywda, Karpiński, Zuehlke, Olewniczak, Wilenczyc i Jarosz. A co się dalej wydarzy tego nikt nie jest w stanie
przewidzieć. Trzeba przyjść samemu i się przekonać. Serdecznie zapraszamy w środę, 3 listopada na godz. 20.00 do elbląskiego Klubu "Mimoza" na ul. Garbary 10-9.

Wstęp 10 zł

Bartosz Krzywda




komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone