: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-11-2010 | Multikino - Premiery Repertuar

PREMIERY

ZAPLĄTANI
reżyseria: Nathan Greno, Byron Howard
scenariusz: Dean Wellins
animacja/familijny/komedia/musical, USA, 2010

Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z burzą blond włosów.

MACZETA

reżyseria: Ethan Maniquis, Robert Rodriguez
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Jessica Alba, Robert De Niro  
akcja/kryminał/thriller, USA, 2010, 105 min

Tytułowy Machete, to były agent federalny szukający zemsty na organizacji, która go zdradziła. W misji niechętnie towarzyszy mu jego bliski przyjaciel, ksiądz, który ślubował, że nigdy nie będzie stosował przemocy.


IMPREZY

UEFA CHAMPIONS LEAGUE 23.11.2010 g. 20:30
AJAX AMSTERDAM : REAL MADRYT


Telewizja nowej generacji n oraz Multikino zapraszają na mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League) na wielkich kinowych ekranach!

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie, przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych.
Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w atmosferze do złudzenia przypominającej tą z prawdziwego stadionu. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów pokazywane w Multikinach transmitowane będą w jakości HD (High Definition), zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!
Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.  

Ceny biletów:
19 zł normalny,
14 zł ulgowy za okazaniem legitymacji uczniowskiej lub studenckiejMaraton Filmowy NOC z RODRIGUEZEM
26 listopad godz. 22:00

Już 26 listopada o godzinie 22.00 Multikino zaprasza na NOC z filmami Roberta RODRIGUEZ\'A - autora filmów, które zaskakują oryginalną fabułą, nietypowymi bohaterami i formalnymi eksperymentami.
Podczas maratonu zaprezentowane zostaną 3 dzieła wybitnego reżysera i scenarzysty w tym premierowo \"MACZETA\".    

SIN CITY

Sin City to miasto przyciągające ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni - odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie ludzi, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy.

GRINDHOUSE vol.2 PLANET TERROR

Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar... Tymczasem na poboczu drogi Cherry, tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną chorobę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray, jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru... Razem z Wray\'em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.

MACZETA

Tytułowy mściciel i mistrz w posługiwaniu się bronią sieczną, to pochodzący z Meksyku agent federalny, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Skorumpowany senator, który wykorzystuje go do własnych celów, popełnia życiowy błąd - oszukany i rozjuszony Maczeta wkracza do akcji z zabójczym rozmachem. Bo kiedy wnerwisz faceta, który nie ma nic do stracenia, musisz liczyć się z ostrymi konsekwencjami.


Bilety do nabycia w kasach kin.


KONCERT NELLY FURTADO
8 grudzień godz. 20:00

Multikinio w ramach cyklu Era Muzyki na Wielkim Ekranie  zaprasza na wyjątkowy  koncert NELLY FURTADO z trasy koncertowej LOOSE
        
Nelly Furtado jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Album \"Loose\" zajmował najwyższe notowania w rankingach sprzedaży płyt (w 2007 r. 1. miejsce w Polsce). Artystka na świecie sprzedała już ponad 30 mln płyt.

O koncercie:
Loose the concert - Pierwsze koncertowe DVD Nelly Furtado upamiętniające jej trasę \"Get Loose\".   Na DVD znalazło się 16 koncertowych wykonań jej największych przebojów.
W większości są to utwory, które ukazały się w formie singli, jak np. \"I\'m Like A Bird\", \"Promiscous\" czy \"Maneater\".

Ceny biletów:
15 zł normalny,
tylko 10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

PORANKI - w każdą sobotę i niedzielę o godz. 9:00, 10:30 i 12:00

Klub przyjaciół Myszki Myki, Mali Einsteini, Troskliwe misie i Truskawkowe ciastko na wielkim ekranie w Multikinie.

Zapraszamy najmłodszych widzów w każdą sobotę i niedzielę:

godz.: 10:30 -  Troskliwe misie, Truskawkowe ciastko. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania Poranka ok. 60 min.

godz.: 9:00 i 12:00 - pokazy z Play House Disney: Klub przyjaciół Myszki Myki i Mali Einsteini


Obydwa cykle pokazów adresowane są do dzieci powyżej 2 roku życia.
Bilety w cenie 10 zł.Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz z  Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: NIEPOWSTRZYMANY

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 3 roku życia). Od 2010 r. na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka. Projekt realizowany jest w każdą środę o godz. 12.00

Na seansach Multibabykino rodzic czerpie przyjemność oglądania filmów z bieżącego repertuaru, dzieci zaś mają zagwarantowane bezpieczne i przyjazne warunki to spędzenia wraz z mamą lub tatą owych 2 godzin w kinie. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a w okresie jesienno - zimowym sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Cena biletu 15 zł


Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone